Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
28. máj 2008

baby ja idem off lebo mi je zle tak paaaaajteee

montinka
28. máj 2008

ach mirus co si pojedla. tak ahoj a hadam ta to prejde. a ty didus mozno aj z pc ta bolia to mavam aj ja ked som tu dlho

dididi30
28. máj 2008

tak cafte papa 🙂

montinka
28. máj 2008

kam ides? sice ja pojdem tiez ale asi az 18.40.

montinka
28. máj 2008

tak teda ahojte

dididi30
28. máj 2008

ja som tu ale citam kadejake prispevky 😀

mirka8429
28. máj 2008

monti ta som z chuti zjedla obed a mi sadol na zaludok..som si dala sodu bikarbonu a preslo chvala bohu...

didi aj ja tak..citam kadeco 😀

mien
29. máj 2008

ahojte maminy ako sa máte mňa od rána strašne bolia kríže neviem prečo, ale bruškoma nebolí, neviete od čoho to môže byť

zmrzka333
29. máj 2008

dobre rano bruska, zas tu nikto nie je?
mien neviem, skoda ze tu nie je didi ta by urcite vedela ale ja si myslim ze je to sa ti otvara panva a pripravuje na porod, vraj krize bolia aj pocas kontrakcii a mozno mas tie falosne kontrakcie

dididi30
29. máj 2008

ahojte.....mien zeby si uz isla?? alebo to moze byt aj tym,ze drobcek sa otaca na stravne miesto,mozno pojdes rodit normalne 😉
zmrzka ako? co noveho ?

mirka8429
29. máj 2008

mien ahooj a ako ta bolia tie krize??sleduj si cas ale môzu to byt aj falosne..no ja som aj tie prave nemala pravidelne a boleli ma ako pri menstruacii....

zmrzka ahooj ako sa mas??

diduska caaaau

mien
29. máj 2008

ahojte trošku som si ľahla, tak ma to prešlo, ale malý sa neotočil to viem na isto, mirka tak boleli ako pri menšt.

mirka8429
29. máj 2008

mien ano tak ako pri meznes...ale aj v podbrusku aj krizoch..a v bruchu som mala tlaky...ako by mi malo brucho prasknut...

dididi30
29. máj 2008

mikra hm ja sa citim praveze lepsie a lepsie, asi tu budem tiez do 42tt 😀
mien to aj ja mavam, ale prejde to, uz si z toho nerobim nic bo to mam uz aj mesiac.... 😝

mien
29. máj 2008

mné to zase začína, ale bolí ma to stále nič iné nemám ešte ma prsia bolia riadne, ale pôrod to nebude, lebo bruško mi ešte nekleslo

dididi30
29. máj 2008

mien aj mna bolia prsia, teda bradavky nehorazne.....nemusi ti klesntut, mne pri malej nekleslo a teraz mam klesnute uz tyzdne a nic...

mien
29. máj 2008

tak dobre dididi a ty sa ako cítiš

mywiel
29. máj 2008

Juuj baby u nas sa uz rodi, uz je tu prve julovciatko. 🙂

mirka8429
29. máj 2008

mien brusko ti klesnut nemusi...

mien
29. máj 2008

mirka pekné nové fotky
mywiel tak gratulujeme a prišlo to naraz

dididi30
29. máj 2008

mien ja sa citim stale lepsie a lepsie, asi tak skoro nepojdem, sice do nedele tyzden no ale mam aj termin na 12 juna, tak uvidime.....
mirka super fotky, ste tam zlaty 😉
myw no teda, niektore majovky este neporodili 😀

mirka8429
29. máj 2008

mien dakujem 🙂

didus diik hihi len ja musim zhodit este..pocuj..to sa panva este zuži?alebo nie

mien
29. máj 2008

dididi na teba to príde naraz
mirka a ty čo chceš zhadozovať veď teraz by som ti typovala 15 / v dobrom/ , a to keď zhodíš tak neviem kto koho bude kočíkovať, dúfam, že si sa nenahnevala

mirka8429
29. máj 2008

mien ale niee nenahnevala 😀 😀 ved mne stale kazdy tipoval tak cca 17-18 rokov...a to som mala 24 😀 😀 a to som sa aj ostrihat dala aby som aspon trochu starsie vyzerala no neviem...ked tlacim kocik ludia tak čudne kukaju niekedy 😀 😀

mien
29. máj 2008

ale to je dobré, veď ˇpotom budete spolu na diskotéky chodiť

mirka8429
29. máj 2008

mien asi by ma zaskrtil keby som sa s nim na disku stlacila 😀 😀 ale hej som rada ze tak mlado vyzeram aspon nebudem skoro stara 😀 dufam

dididi30
29. máj 2008

baby ja som mala 21 a moj muz , teda buduci muz v tedy si myslel,ze mam 15-16 rokov 😀 teaz mi typuju maximalne 25 aj to preto ,ze mam uz dceru 🙂 ale dobre mi tak, tu vyzeaju dievcata velmi straro..

mien
29. máj 2008

didid to viem, že tam staro vyzerajú aj v telke som videla, viete keď dávali tie pôrody, no teraz by som to už asi nepozerla vtedy som ešte mala odvahu, ale teraz už nie, lebo čoskoro to príde aj na mňa

mirka8429
29. máj 2008

didi teraz uz aj nejaka 15-16 vyzera starsie ako ja bozeee

mien
29. máj 2008

mirka, ale to sa ti páči nie
veď teraz naozaj niektoré 16 vyzerajú staro, keď si dajú taký make up

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre