Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

pinco
22. jún 2008

Ja som si povedala, ze pri dalsom dietati uz nikomu nepoviem ake meno sme vybrali. A ked sa narodi, tak to uz bude kazdemu jedno.
Inak to je sranda, ze sa nechavas prekvapit 🙂 Ja by som nevydrzala... A kupujes take neutralne vecicky? Mne sa to zacina kopit naruzovo. tak by bola sranda, keby sa doktori sekli a bol by chlapec 😀

montinka
22. jún 2008

no take neutralne vsak si asi videla v albume v tom drohom.🙂 ale aj ja mam zopar ruzovych veci ved co kym je male mozem mu obliect co chcem.🙂 nooo ja somto vediet nechcela ale oco s drahym ano len drobec nikdy neukazal. asi vie ze ja to vediet nemusim tak schovava. 😀 no idem vyvencit psicka potom este pridem. tak za pol hodku az hodku som tu. zatial ahoj

pinco
22. jún 2008

no vidis, ked sa otaca, tak ze vraj je to dievca, ale podla bruska skor chlapec, lebo ho mas take dopredu 🙂 Takze tieto dohady su fakt len babske talafatky a mozno obcas vidu, ale neda sa podla toho riadit.
Vsak je to jedno, hlavne nech je zdrave. Ja sa idem tiez trochu vystriet od pc, pa.

montinka
22. jún 2008

no pinco uvidime ked sa narodi potm ti napisem co to je.🙂

zmrzka333
23. jún 2008

Monti ja som si cele tehotenstvo davala olivovy olej a nemam ani jednu striu. Davam si ho stale dva krat denne. Kup si normalne v potravinach taky lepsi a normalne si ho potieraj, je to prijemne a aj vona je super

pinco
23. jún 2008

zmrzka, to fakt tym potravinovym si si potierala? 😅 No teda... Ja ze dakym z lekarne... Ale oki, vyskusam aj ja 😀

zmrzka333
23. jún 2008

pinco ano manzel mi kupil taky kvalitnejsi olivovy olej a je to super, poradil nam to jeden zahranicny kamos. Ich zeny pouzivaju len tento olej a nemaju ziadne strie.

mirka8429
23. jún 2008

zmrzka ahoj..ani ja nemam strie chvala bohu..som davala z Dm babylove olej...a tvoj sa ako vola odkial si ho kupila...

zmrzka333
23. jún 2008

ahoj Mirka, myslim ze montini a kupil mi ho muz v normalne v potravinach v optime

mirka8429
23. jún 2008

zmrzka jej super potom..hehe ja som pouzivala ten babylove a tiez nemam strie klop klop..je to s vitaminom e...a takze je to dobry ten olej ze je to potvrdene na viacerych vzorkach?🙂 a pocuj.kolko si pribrala hihi

sandrika
autor
23. jún 2008

ja som tiež používala babylove som bez strííí klop klop klopdúfam, že to tak ostane aj pri druhom 😵

zmrzka333
24. jún 2008

mirka pribrala som dost vela, som strasne naliata vodou normalne citim ako vo mne zblnka

vixi
24. jún 2008

Ahoj baby, kde rodíte? Ja sa chystám do Banskej Štiavnice, vraj je to tam super... Bola som aj kuk na lekára a zdal sa mi super. Počula som, že v ZA to nestojí za veľa...

heppu
24. jún 2008

ahoj vixi ja idem do Čadce vela sa tam teraz rodi je to tam nove a zevraj super

vixi
24. jún 2008

Ahoj Heppu, Martin je aký? Nevieš? Síce som už rozhodnutá na BŠ, ale len tak zo zvedavosti... 😉

heppu
24. jún 2008

aj martin baby chvalia akurat zevrat je tam stale plno tak treba ist na ten nadstandard aby si pocitila ze je tam super lebo asi sestricky nemaju tolko cas

vixi
24. jún 2008

Heppu
Ja chodím do Martina k lekárovi, je super, taký prístup som ešte nevidela... Fakt to berie poctivo... To sa len tak nevidí... 🙂

heppu
24. jún 2008

tak chod aj tam rodit ak tam mas lekara ja by som tiez rada rodila so svojim ale on rodi len v kubine a v cechach tak idem do cadce

vixi
24. jún 2008

No veď práve, môj nie je pôrodník, len gynekológ, preto som sa rozhodla pre BŠ

heppu
24. jún 2008

aha no jasne ved treba ist tam kde je dobre

vixi
24. jún 2008

heppu
potom môžeme porovnať kde bola ktorá ako spokojná... 😉
Bola si na 3D?

heppu
24. jún 2008

no to mozme uvidime, bola som na 3D v dolnom kubine a ty???

vixi
24. jún 2008

heppu
Ja som bola v Martine, všetko by bolo super, až na ten záznam... Vyšlo nás to 2000 Sk a mám na CD jedno asi 20 sekundové video. Ty ako?

heppu
24. jún 2008

no ja som tam bola 2 hodiny a mam aj take video a fotky a platila som 1500, musim uz bezat tak ak budes chcciet cvicit tak o tretej dnes to je v babkovom zatial pa

vixi
24. jún 2008

Dobre vďaka, ja sa ti zajtra ozvem 🙂

montinka
24. jún 2008

zrzk vyskusam vsak mame doma. ale aj tak mi uz na bruchu nepomoze. ale tak co uz nevadi. ved co polovicne plavky som nikdy nenosila a uz asi ani nebudem.🙂

mirka8429
24. jún 2008

zmrzka no to sa po pôrode zmeni...a co je to vela🙂)ja mam po plrode stale +5kg 😠 a panva je roztiahnuta tak nevojdem do veci,,na kontrole po 600nedeli som este nebola pojdem tak po 10 tyzdnoch...

sandri a kedy planujes druhe? 🙂

monti no ale mastit mozes mozno ze zabrani aby bolo este viac,,,

zmrzka333
25. jún 2008

Mirka ja som + 20 kg a len dufam ze uz viac to nebude lebo voda vo mne zblnka tak ze pri porode sa im tam rozteciem na stole. Panva ma az tak trapit nebude len nechcem ostat naliata a opuchnuta na furt.

montinka
25. jún 2008

ahoj zmrzka ako sa mas?

zmrzka333
25. jún 2008

ahoj monti ako tvoje brusko stale ta svrbi?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre