Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

pipinka82
10. júl 2008

aha ale aspon to budeš mat už za sebou a mysli na malého že ho konečne už budeš môct držat a mojkat tak ti držím palčeky nech sa to všetko podarí a už budete spolu 🙂

pinco
10. júl 2008

zmrzka, ak ti to vyvolajú, tak aspoň nebudeš riešiť, že či to už fakt prišlo, alebo je to len planý poplach 🙂 Neboj sa toho.

pipinka82
10. júl 2008

veru už by mohla nezávidim jej 😝 už je toho moc a aspon by sa aj jej ulavilo a bola by už s mimi 😀

môj je podla posledného ultraz.vačší o týžden a zajtra idem zas tak som zvedavá ako sme na tom a čo povie na moje padnuté bruško 😀

pinco
10. júl 2008

no pipinka, tak to by bola sranda, keby si zmrzku nakoniec predbehla 😅 To jej nemôžeš spraviť 😀 Aspoň z kolegiality ešte vydrž.
Ale veď jej to už snáď vyvolajú... Naozaj je takéto čakanie o ničom 😒

pipinka82
10. júl 2008

tak to by bolo heh 😀 ale ja verím že zajtra bude už s miminkom 🙂

janette4
10. júl 2008

caute baby.teda pár hodiniek som tu nebola a vy už ste zapísali tri strany.Inak, hádam už aj majula009 porodila, lebo včera tu nebola a dnes som ju tu tiež ešte nevidela, neviete o nej niečo?

janette4
10. júl 2008

Zmrzka držím palce, nech ti to dobre dopadne. 😉

pinco
10. júl 2008

majula bola tiež môj tip, tak ktovie, či už má plné zuby tých otázok, že či už to má za sebou, alebo to už má fakt za sebou 😀
janette a ty ako? Čo nové? Taška do pôrodky pobalená? 😀

zmrzka333
10. júl 2008

babule dakujem ved dam vediet ako to dopadlo a ked nie ja tak moj manzel

pinco
10. júl 2008

hej, nech nám dá vedieť. A môže dať aj prvé foto drobca 🙂

zmrzka333
10. júl 2008

ja len dufam ze maly nebude velmi velky lebo ja meriam 158 cm

zmrzka333
10. júl 2008

jasne, fotak uz je pripraveny

zmrzka333
10. júl 2008

dufam ze budem vediet zaspat

pinco
10. júl 2008

nooo... Asi nezaspíš 😅 Aj ja mám 158, ale moja malá je zatiaľ malá, tak jej aj dohováram, aby sme to nedotiahli na veľkú váhovú kategóriu 😀 Veď ty by si už mala mať nejaký odhad hmotnosti, nie? Ale poznám malé ženy, ktoré porodili veľké deti a zvládli to vytlačiť. To už príroda zariadi 😉

zmrzka333
10. júl 2008

Dobre bruska ide ja zu off a zajtra dam vediet, majte sa a dobru noc

zmrzka333
10. júl 2008

minuly tyzden mal 3582

zmrzka333
10. júl 2008

dobru noc

janette4
10. júl 2008

Ahoj zmrzka.snaž sa pospať,lebo zajtra budeš asi potrebovať veľa síl dobrú noc. 😉

janette4
10. júl 2008

cau pinco.Ja v pohode.Dnes som sa rozhodla, a mužíčkovi oznámila,že od soboty ideme na povinné prechádzky.aby si krpec nemyslel, že budem čakať úplne do termínu, alebo nebodaj aj dlhšie. Jasné, raška zbalená od minulého týždňa.Musela som, lebo mi nadával, že si to nechávam na poslednú chvíľu. a ty už zbalená?

pinco
10. júl 2008

ja ešte nie som, ale ja mám fakt ešte čas... Akurát veci som už poprala, plienky požehlila... 😀 Tak teraz ešte pozerám, čo mi treba dokúpiť.
Tie prechádzky sú dobrý nápad. Veď vidíš, ako veľa báb prenáša, tak to určite nebude na škodu 😉

pinco
10. júl 2008

alebo môžeš ísť pomôcť svokre do záhrady 😉

janette4
10. júl 2008

no práve, že tu tuším prenášajú všetky.A nebude to koníkom?sedia si pri PC, babätkám sa páči ako o nich klebetíme a ako sa na ne tešíme, tak čo by sa ony poháhľali?

pinco
10. júl 2008

na tom niečo bude 🙂 Tento internet je dobrý zabiják času 😉

janette4
10. júl 2008

veru áno.muž má tento týždeň nočnú, tak už len večer čakám, kedy pôjde, zavriem za ním dvere a už aj ťukám.Škoda,že sme ho nemali doma skôr.

pinco
10. júl 2008

🙂

janette4
10. júl 2008

inak, ty tu tiež dobre brázdiš 😀 🙂 😉

pampuliacik
11. júl 2008

ahojte baby, ste tu niekto? tak zmrzka je uz v nemocke? drzim palce, nech to ma skoro a stastne za sebou 😀

heppu
11. júl 2008

ahojky ja som tu dobre ranko prajem

pampuliacik
11. júl 2008

fiha, uz ti svieti 38.tt. ako sa ti spalo? lebo ja uz mam taaaaaaaake nervy, brucho je take tazke, nemozem sa otacat a taha ma ked lezim na boku. bobec nemozem spat 😢 normalne mam uz depku 😢

heppu
11. júl 2008

no mne sa posledny mesiac spi uplne na prd kazde dve hodinky som hore a musim ist cikat a takto spim na etapy kazdu noc, bolia ma krize a uz by som najradsej mala koniec lebo zacinam byt z toho tiez nervozna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre