Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

miriamka
12. mar 2008

Ja som ju objednala cez www.babetkovo.sk

sandrika
autor
12. mar 2008

Danka ja chcem kupovať v lekárni,lenkeď som bola v nemocke takmi povedali,že to stačí ažkd ochorie ,lebo že tiež nie je najlacnejšia.

danka86
12. mar 2008

a to kolko stoj? Vraj aj v DM sa da kupit??

sandrika
autor
12. mar 2008

neviem ti povedať ...

dididi30
12. mar 2008

odsavacku mozete kupit hoci kde v lekarni, v dm...ja som mala a mam v plane kupit tu z hadickami aby som ja dobcovi z nosetka odsavala, ja som bola s nou velmi spokojna. 😉

helena
12. mar 2008

ahojte :o)

verulka
12. mar 2008

danka, ja som kupila hadickovu odsavacku v lekarni- stoji par korun a v pohodke odsaje 😉

dididi30
12. mar 2008

veri.....presne tak ja mam tiez s nou skusenost a velmi dobru..

daniela84
13. mar 2008

dobre ranko zelam, ja mam dnes na nic den, a to som si myslela ze bude fajn, ked svieti slniecko. akura som sa chytila s manzelikom, kvoli hlupym tehu nohaviciam.

sandrika
autor
13. mar 2008

danielka nič si z toho nerob ja som hore od 3,15 vetyd ma zobudl ten môj a ana tie lieky čo berem som už nezasopala som ko spala som3 hod a ľahbúť si cez deň aj taknie je to isté. Tu po slanku ani stopy vraj v sobotu tak dúfam, že to je pravda.

helena
13. mar 2008

ahojte 😀

sandrika
autor
13. mar 2008

ahoj hel ako sa máš?

helena
13. mar 2008

ja sa mam super len ma zacal nejako pobolievat pravy bok pri rebrach ☹

sandrika
autor
13. mar 2008

to aj mna to nám drobce vytláčajú rebrá 😀

helena
13. mar 2008

hej???? malinka by sa mohla trosku aj inak posunut....doteraz kopalaaaaa a ked som sa naranajkovala tak hned prestala kopkat 😉 asi je hladoska 😀

sandrika
autor
13. mar 2008

to všetky babenká aj u mna je to tak len mne dnes z toho nevyspatia moc nechutí, ale pôjem dačo zjesť nasilu. ja som raňajkovala o 3,30 jeden rožok 😀
koľko si pribrala?

helena
13. mar 2008

ja som pribrala doteraz 6 kil a ty??

dididi30
13. mar 2008

ahojte babule🙂
heli, odkial si z nitry?? ja som tiez ale nie priamo 🙂

helena
13. mar 2008

ahoooooj dididi ja som z GOLIANOVA a ty???
😉

sandrika
autor
13. mar 2008

ja 5 kg ztoho má Luky 1800g 🙂

helena
13. mar 2008

super sandri.....mozes byt rada.Ja som smutna lebo mne na sone nepovedali kolko moja malinka vazi ☹

dididi30
13. mar 2008

to neviem kde to je...ja som z Babu🙂
baby ja som pribrala 8 kil mam to len v brusku, drobec je dost velky, aj sa tesim aj bojim, lebo bude tazsi porod 😒

helena
13. mar 2008

dididi aj ja to mam len v brusku-nic na postave sa mi nezmenilo ani tvar nie je pevnejsia-proste nic....no mozno tieto posledne dva mesiace to este dohonim 😉

dididi30
13. mar 2008

heli tomu ver ,ze dohonis v 3 trimestri babo rastie dvojnasobne....a napr v mojom tt je normalne pribrat do 12 kil, takze som stale v norme..ja mam trocha licka to som aj pri malej mala, ale inak pohodicka 😀

helena
13. mar 2008

a co vravis na porod??? 😕 ake to je?

dididi30
13. mar 2008

teda ja som mala lahucky, akurat ze ma museli natrihnut a potom zasit, to bolelo najviac 😠 😠 ja som sa citila fajn..ono caka teraz druhe, ale mozno pri nom si uzijem ozajstne bolesti..

danka86
13. mar 2008

Ja som +7kg a neviem, kolko z toho vazi mala.. ☹ pred 3tt vazila asi 1300g, ale to sa uz asi dost zmenilo, nie?? teraz babatka naberaju z tyzdna na tyzden..

jarka70
13. mar 2008

ahoj 🙂 ja som pribrala 13kg a dnes na prietokoch mi povedali ze maly ma 2900g asi je to dobra vaha keby bol maly tak by mi nieco povedali nie?

dididi30
13. mar 2008

jari wow ty uz mozes rodit 😀
dani ani ja neviem kolko moje vazi ale vraj je ok 🙂

danka86
13. mar 2008

paradnu ma vahu, aky maly... 🙂 to su co vlastne tie prietoky a kedy to robia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre