Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
28. apr 2008

myw ,ze len spat a kojit 😀 ale prajem ti to 😀 ..aby si len nahodou na rukach nenosila drobca co sa mu nebude chciet spat 🙂

mywiel
28. apr 2008

Ti verim uz aj ja by som chcela aby to teraz ubehlo rychlo, ale ja si musim este pockat... 🙂

daniela84
28. apr 2008

mywiel ja som tvoj albumcek ani nevidela idem kuk

montinka
28. apr 2008

ahoj diduska

mywiel
28. apr 2008

Nie to bude nosit manzel on ma na to vlohy, ked prilozi ruku na brusko mala hned spi a ked ja tak kope ako diva, on ma taku ukludnujucu energiu... 😀

dididi30
28. apr 2008

monti caf.....ja som dojedla sosovicovu polievku a cestoviny s maskom , za chvilu sa pustim do tresky, tu je treska rarita...no a chrumem medzi tym corrnflacy, to moj drobec miluje, v tedy mu davam signal,ze nech sa ide napapat 😀

montinka
28. apr 2008

😀 hm tak ja si idem urobit salat hm za 15 minut som tu

mywiel
28. apr 2008

Jeziiis didi treskaaaa, uz si ani nepamatam kedy naposledy som ju jedla tu to nepoznaju. ☹

dididi30
28. apr 2008

no sak moj len kuka ako sa drobec mrvy a ked sa ho chyti tak je kludny, respekt ma poriadny 😀 moj muz si nieco odkolisal pri malej teda prve 3 mesiace potom spinkala celu noc...

dididi30
28. apr 2008

myw, my tu mame cesky obchod, takze aj horalky a rozky aj chleba sk tam kupim a vobec vsetko mozne...ale my sme uz zvyknuty na anglicke potraviny a mame radsej tie ich toasty ako nas chlieb

mywiel
28. apr 2008

Uvidime ved mam kolisku, aj elektricku hojdacku, ale niekedy pomozu len tie ruky, to je fuk tak budem spat cez den ked nie v noci ved uz budem len doma, tak mi to bude hadam jedno. 🙂

dididi30
28. apr 2008

monti co co tak dlho budes robit salat?? a to z coho ho robis? z mrazenej zeleniny? 😀

mywiel
28. apr 2008

Ja by som si teda hned dala tresku alebo zakysanku s rozkom mnam... 😝 😀

dididi30
28. apr 2008

no vidis a dnes som na zakysanku kukala, tak si ju dam zajtra, mnam 😝

mywiel
28. apr 2008

Ale obcas si varim halusky, lebo mam bryndzu od rodiny v mrazaku... 😀

dididi30
28. apr 2008

no aspon nieco 😀 ....ozaj ja mam tiez taku sterilizovacku a do nej taky prasok, kukam ten navod, som z toho jelen, to len tolko vody staci a sterilizujem? a kedy vlastne dam ten prasok? inak smdi ako chlor, tak neviem ci ho tam dam 😒

mywiel
28. apr 2008

Ja mam tu do mikrovlnky tam sa dava len voda, ty mas tiez Avent?

montinka
28. apr 2008

hm nie z cerstvej zeleniny a nechcel mi nabehnut konik ale musim sa s vami rozlucit lebo idem mat zase doucko. tak ahojte a pekny vecer mozno este pridem ale neslubujem. majte sa

dididi30
28. apr 2008

no konecne ide konik 😒 ......nie ja mam tippe toopee ci ako.....ale to iste len ina znacka.....no ono su na to aj tabletky a prasok ako ne lespiu dezinfikaciu, ale to asi nebudem pouzivat....ale ze to len tolko vody staci, sak ked som klasicky vyvarala tak plny hrniec vody a ponorene...asi staci ta para ci co

mywiel
28. apr 2008

Ja v navode ziadne sacky nemam, pisu len 250ml vody, tak to je asi trosku ine.. 😕

mywiel
28. apr 2008

Pokial viem staci horuca voda alebo para. 😉

dididi30
28. apr 2008

myw ani ja tam nemam sacky, to som len dokupila k tomu, ale to bude asi len na pouzitie v hrnci 😅
ano staci...sak som si aj myslela, len predtym som to nepouzivala tak preto.....

mywiel
28. apr 2008

Ja si chcem este kupit ten odkvapkavac na flasky, ak vies vyzera to ako stromcek... 🙂

dididi30
28. apr 2008

myw no viem, to by mohlo byt dobre......ja som susila na cistej utierke......len dudliky ma stvu, bo ked ponoris cely cumel tak sa zarosi a vyzera to nepekne..

mywiel
28. apr 2008

Ved presne ze ked to vyberies z toho sterilizatora je to zarosene a aby to ostalo sterilne nemalo by sa to utierat utierkou, niekedy sa to nema ani chytat rukami tie cumle videla som k tomu take klieste z umelej hmoty ale to asi aj preto ze je to horuce chytit do ruky co ja viem... 😕

dididi30
28. apr 2008

ja som tie klieste mala v tej sterilizacke......a mam aj jedny navyse...ono ked vydes s flasou von tak mas po sterilizacii,takze to aj ak neudrizis v dokonalej cistote....ale ani netreba.....idem to kuk

dididi30
28. apr 2008

no moja to akoze kto ma to mu rozumiet sak sa tam len pise 😀

mywiel
28. apr 2008

Aha tak ja klieste nemam, asi to budem sterilizovat len tesne pred pouzitim ved je to za 5 minut a otvarat to teda budem tiez len predtym, a cumle do nemocnice vysterilizujem na poslednu chvilu aj s klobucikom, potom budu vlastne zavrete kym ten klobucik nedam dolu, tak si myslim, ze to staci. 🙂

dididi30
28. apr 2008

jqsne staci, len ci sa ti podari tie cumle vysterilizovat pred porodom 😀 a co aj tak budes najprv kojit tak flase maju cas..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre