Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
5. máj 2008

ahoj miri hm mala som pokazeny pc ale uz je opraveny a prisli mi papucky pre drobca.😀 ake su malicke.😀 a ty co nove?

dididi30
5. máj 2008

no cafte, uz sme doma.....boli sme sa prejst..napapali sme sa a predstavte si , moja dcera umyva riad a muz okna, joj to je paradicka 😅

montinka
5. máj 2008

teda ty mas sikovnych ludkov doma.🙂

dididi30
5. máj 2008

no hej a uz aj doumyvali a vyhanaju ma, tak sa na chvilu musim vzdialit 😒 tak na pol hodky, mozno menej 🙂

montinka
5. máj 2008

hm no mohadam tu este budem lebo potom mam mat doucko

daniela84
5. máj 2008

Miri no cauky co mas nove? Ako to doma zvladas? Zu mate za sebou prebdenu a preplakanu nocku alebo este nie, ja mam kus nervy a som trosku nemotorna ale ide to a ty ako?

pupicek22
5. máj 2008

No ahojte!Tak som na sekundu tu!No tak som sa neutopila v tej sprche 😀.Sme sa vybrali do parku...sme chodili asi hodinku...potom sme skocili na obed a zase poprechadzat...tak bolo pekne.Uz ma aj popichavalo aj som na zachod behla,ale nic... 😅.Za chvilku ideme kuknut malunku princeznu mojej kamaratky co sa jej narodila 2tyzdne dozadu...taka je bohovska...mrnavunka 🙂.Ked sa narodila mala 3.5kil a to ten moj mal tyzden a pol dozadu 3.3kil....bude velky.Ake velke su vase babena? 🙂 Ake ste mali popludnie? 🙂

montinka
5. máj 2008

ahojte tk uz som tu aj ja. doucko sa skoncila a mozem pisat.🙂

pupicek22
5. máj 2008

Ja sa zase dlavim cukrovinkami................. 😅 😅 😅 😅

montinka
5. máj 2008

a ja mam bonpari v ustach a chodim kradnut pernicky. 😅

lucka0122
5. máj 2008

ahojte tak som doma z prechadzky.......nohy ma bolia ako keby som 15km presla////

montinka
5. máj 2008

hmmm luci to bolieva aj mna uz prejde ovela menej ako na zaciatku a v tvojom tyzdni ked budem no som zvedava.🙂

dididi30
5. máj 2008

ahojte tak uz som konecne tu 😠 nechceli ma sem pustit ☹
tak sme do pc nahodili par novych fotiek, hm poviem vam v sede vyzeram ako taky maco 😝 a to este mesiac a mozno viac pred sebou,sak to bude nejaky valibulibuk ci co, uz teraz mam strach.

montinka
5. máj 2008

joj ide no ak si ty maco tak co som potom ja?

ajkabezka
5. máj 2008

tak jsem vyžehlila dva koše prádla- už by ho než odejdu moc přibýt nemělo 😅 , peču masíčko na zítra 😝
dani to jsi šikulka, že jsi to v nemocke zvládla..doufám aj ja 😉
juj takovou mám chuť na něco sladkého a doma je jen med... ☹ ☹

montinka
5. máj 2008

hmmm ajka tak si natri chlebik s maslom a medom.🙂

dididi30
5. máj 2008

no by si sa cudovala, ale nejde mi to tu dat, treba ich zmensit a ja to neviem, tak ti poslem cez email 😉
aji caf, boze to moja domacnost by bez sladkosti umrela, my musime mat plnu skrinu sladkosti a ovocia, to je zaklad nasej stravy 😀

montinka
5. máj 2008

hmmm didi aj moj zaklad a este zeleninka. dobre posli mi potom.🙂

dididi30
5. máj 2008

monti.....no sak aj moj, ale plus vsetko ostatne 😀 dala som nove foto , kuk 😉

montinka
5. máj 2008

dobre idem.🙂

montinka
5. máj 2008

jej aka je Tamarka zlatucka.🙂 a ty ze si ako maco??? ved ja mam vacsie brucho ko ty a ty si v ktorom tyzdni a ja v ktorom? 😒 hm nooo nevadi aspon ze sa ma drobec dobre

dididi30
5. máj 2008

no monti, ale keby si ma videla ked sedim, fuuuuuj, nenormane nieco, takto v stoji je ako tak fajn..uz by som najradsej rodila 😝

montinka
5. máj 2008

🙂 hmmm este pekne pockaj. joj akurat davali v spravach ze nejaka nemka zmrazila svoje tri deti koza jedna

dididi30
5. máj 2008

monti a to len to?? sak ten frico v nemecku je aky hajzel 😠 by som ho zabila, taky fasista 😒
to si niekto nevie vazit...

montinka
5. máj 2008

no veru ale ten fritzl aj tak vyzera taky despota joj

dididi30
5. máj 2008

ale nechapem to, je to nieco neuveritelne a on je aky hrdy, hmmmmmm 😠
ozaj a co si sama?? co si porabala?

montinka
5. máj 2008

ano sama ivan je prec.:-P hmmm dnes nooo nudila sa

dididi30
5. máj 2008

my tu mame dnes sviatok, tak sme vsetci doma, parada.....boli sme na nakupoch a tak....

montinka
5. máj 2008

aha a manzelik poslucha?

barbiek
5. máj 2008

ahojte baby 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre