Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

majula009
30. máj 2008

hallo baby.....mne sa nic nechce...nevladzem sa uz ani pohnut v tomto teple... 🙂

daniela84
31. máj 2008

Ahojte baby tak adminy nam asi zrusili temu lebo ju neviem najst, ta ze im zas asi nieco vadilo

dididi30
31. máj 2008

danieli ahoj....ako to ,ze ju zmazali?? sak boze vselijake blbe temy su tu a tuto zmazu?? hm 😠

lucka0122
31. máj 2008

ahojte babulky ako sa drzite?my fajn....

pupicek22
31. máj 2008

Ahojte babule!Ajka no super ze Kubik rastie.Ten moj sa uz tiez vytahuje 😀.Mne sa ale zda,ze je dlhsi a dlhsi.He he he mozno budem mat basketbalistu 🙂
Dididi..tak ti uz tlaky 🙂.Co uz sa chystas?Ako sa mate inac?My v pohode,vcera vecer maly mal vetry ale vyzera ze preslo.Teraz sa tu zmoli vedla mna a cumakuje na veci 😀.Tato spi v spalni,lebo je unaveny za tych 5 hodin co mal maleho.He he he.
Tak vy mate teplucko na slovensku? 😎 😎 😎

gabkazabka
31. máj 2008

Ahojte,
Danielka,nezrusili ti tu temu,ale presunuli ju do zlozky Volna diskusia 😉
Inac prajem pekny den,u mna ani naznak bliziaceho sa porodu... 😅

dididi30
31. máj 2008

cafte, pupi veru tlaky su a nic viac, aj brusko pobolieava, ale to su asi len poslickovia.....
gabi caf......nevadi,vyvolaju ti tak co, 😉
mne nehrozi jedne ze by som prenasala aj to po 12 dnoch....
inak dnes som opat dostala darcek pre drobca, take postolky nadherne, zadarmo 😀 inak stoja u nas okolo 300 korun aj som si ich na sk kupila, a tak mam este jedny, oragzove prada...

pupicek22
31. máj 2008

Ahojky dididi...postolky?To je co?Ach ta moja slovencina 😉
Ten moj drahy je dnes niaky culi.Je hore uz 4hodiny.he he he 😀

dididi30
31. máj 2008

hm som sa rozpisala a nedalo mi to tu 😠
no pupi to su take gatuse latkove na pamperksu, ked sa bali babo na siroko kvoli klbom, ozaj ty balis na sroko?? ja budem, pre istotu..aj ked sa to tu v anglicku nerobil....
a inak je to ako nahrada pampersky, akoze sa kuka na ekologiu, uz vies??
nevadi on teraz spoznava a bude hore castejsie , moja nelubila cez den spat, a od jedneho roka vobec ale zas od 3 mesiacov, celu noc mi prespala.....

dididi30
31. máj 2008

no dobre idem ja na kebab, mam chut na lamp a dam si na neho vela stiplaveho, bo mi to midwife odporucila na u rychlenie porodu a okrem toho aj sex, takze idem na to, zatim papa 😉 😀

daniela84
31. máj 2008

No didus tak nam ju nezrusili ale nechapem preco nam ju presunuli ani nenapisali ze halooo presuvame vam temu, to by azda mohli, didi aj ja balim nasiroko, tu sa to robi do tretieho mesiaca a potom podla toho co povie ortoped, my ideme v pondelok k pani doktorke na kontrolu reflexov a v utorok prvy raz do poradne

ajkabezka
31. máj 2008

hezkou sobotu babenky...přidala jsem nějaké fotečky- kuk 😵 ...Kuba je hore, jdem papat...všem krásný den a miminkúm slaďoučkou pusinku 😉 😉

heppu
31. máj 2008

ahojky...ako prezivate teplu sobotu??neviem si predstavit ze leto este len zacina ved to bude hrozneeeee s tym nakladom zit

dididi30
31. máj 2008

dani......ja viem,mne sa dcerka narodila na sk a boli sme tam s nou do 2 rokov takze som ju tiez balila....
no veru mohli sa aspon ozvat 😒
ajka pekne fotecky 😉
inak babeny aj tu je horuco, na pocudovanie bo v anlicku tak nebyva...al etu staci 20 stupnov plus slnko a uz sa skvarime., to robi ten primorsky vzduch 🙂

darlinka
31. máj 2008

Ahojte cakatelky... To teplo je neskutocne, staci ze sa trochu hybem a som mokra... 😠 Aj vy ste take spuchnute? Asi pojdem spat na balkon... 🙂

heppu
1. jún 2008

ano darlinka ja som spuchnuta stale mi opuchaju z toho tepla nohy a stale ich sprchujem ladovou vodou ked som doma to je parada ale uz chcem mat to tehu za sebou lebo ma trafi ani spat sa v tom teple dobre neda

mien
1. jún 2008

ahojte ja som opuchnutá totálne ako chodím, tak normálne cítim vodu, že mám v nohách fuj už mi všetko lezie na nervy a to teplo no nenormálne

heppu
1. jún 2008

tak to ti verim mien ja si ani neviem predstavit ze mam byt takto este dva mesiace niekedy si prajem aby to na mna prislo skor

gabkazabka
1. jún 2008

Ahojte,
vsetko najlepsie Vasim drobcom ku dnu deti prajem 😵
Didi,kde si?Si este 2 v 1?Alebo si ma uz predbehla? 😅

darlinka
1. jún 2008

Heppu, aj ja by som bola rada, keby je to skor, na sone mi povedali, ze mozno uz 4.7., tak dufam... Neviem si predstavit v tomto teple ani mesiac, a nie este dva... 😒

mywiel
1. jún 2008

Ja mam tiez opuchnute nohy, pomohly mi octove studene zabaly a vylozene nohy... 😉 Ved uz sme v cielovej rovinke. 😵

mywiel
1. jún 2008

Tiez zihlavovy caj dobre odvodnuje... 😉

dididi30
1. jún 2008

caute, hm tu opat nikoho?? ja som nemohla dost, mala som mimo net 😒 inak aj ja opucham, hm sak uz mam aj na to narok 🙂 ale aj zapestia mam take navrete...

mien
1. jún 2008

dididi a čo robíš proti tomu, lebo keby si videla moje nohy a ruky to je strašné

dididi30
1. jún 2008

hm ja mavam uz aj bolesti cez den, ale po pol noci to prejde, hm neviem co to je, ci nejake cvicenie ci co.....ale stale sa dost mrvy, takze nic ☹ joj uz by som sla, uz ma to nebavi ,fakt....sexujem, jem stiplave kazdy den horuca vana a nic!! 😠 lenivec jeden

mien
1. jún 2008

čo mňa najviac trápi to je tá svalovka medzi nohami ráno, keď vstanem

dididi30
1. jún 2008

mien ja to mavam tiez a nechapem z coho, hm asi je tam dobre natlaceny a nevie co dalej, joj

mien
1. jún 2008

je tam natlačený, ale neviem ako je tam natlačený môj, keď má hlavičku ešte hore

dididi30
1. jún 2008

hm to veru, no asi ritkou alebo nozickami tam tlaci, to musi byt teda.....inak si v poho>? a sekciu uz mas naplanovanu?? bo vraj sa to robi 2 tyzdne pred terminom

gabkazabka
1. jún 2008

Ahojte baby,
Didi,ja som zlakla ze uz rodis..si tu nebola dost dlho 😝
Inac aj ja mam opuchnute clenky-no hroza 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre