Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
30. apr 2008

miri a mas aj nejake take divne pocity take tusaky,ze sa to blizi....mas aj bolesti??
monti aj ja som mala nocnu kosielku na gombiky......
a viete co idem sa ja pre istotu pobalit, lebo neviem ako bude....

montinka
30. apr 2008

ako sa divam za chvilku tu uz ziadna z vas neostane. vsetky ste uz v takom vysokom tt.

miriamka
30. apr 2008

Didi...ja nemam ziadne zle pocity pocas tehu,nic ma neboli,este v sobotu som pomahala pri stahovani...Proste normalka.Ale teraz posledne 2 dni mam pocit,akoby isiel maly zo mna vypadnut a hrozne ma zacinaju boliet klby.

dididi30
30. apr 2008

to je jedno aka kosielka oni to tam nemeraju 😀
inak som vam zabudla poveda t,ze ma fajne osrala cajka, moj novy kabat je v kely, fuj.... 😀

gabkazabka
30. apr 2008

😀 didi,budes mat stasieeeee

montinka
30. apr 2008

didi to myslis vazne ze sa ides balit? ejha no hadam maly vydrzi kym pride manzelik domov. hmmm tak este si musim kupit nocnu koselu na gombicky

danka86
30. apr 2008

ahojte, daniela84 mi pisala: Ahoj volam sa Emmka a dnes o pol jednej som prisla na tento svet s dlzkou 49cm a vahou 2900g. Tymto som sprijemnila zivot mojich rodicov Danka a Bohuska 🙂

Takze babenky Danielka uz ma pri sebe princeznicku 🙂 🙂

dididi30
30. apr 2008

monti, mozno tu uz zajtra nebudem 😀 uf dufam,ze hej....
idem sa osprchovat, lebo sa citim na nic....
ozaj ste pobalene do nemocky??
miriamka, ja som pri malej isla rodit bez bolesti a presne na termin....teraz mam od zaciatku pocit,ze to bude skor a tie pichania prezivam az teraz pri druhom tehu...kazde tehu je ine...mozno teraz si uzijem riadny bolestny porod...

montinka
30. apr 2008

jeeeej to je super gratulujem jej k malej

miriamka
30. apr 2008

Ja som si balila tasku na konci 36tt 🙂

Danielke gratulujem 😵

dididi30
30. apr 2008

jeeeeeeeeej gratulujem to je nadherne......vela zdravicka im

montinka
30. apr 2008

hmmm didi no ja mam este cas balit sa.🙂 hm no didi aj ja dufam ze tu zajtra budes

gabkazabka
30. apr 2008

jeeeeeeeej blahozelaaaaam.Ta kokso,ved len rano tam isla a uz ma po vsetkom...
Sice ona mala naplanovany cisarak,nie?

dididi30
30. apr 2008

no asi sa idem osprchovat a uvidim ci sa mi to utisi ak nie tak balim.....za 15 minut som tu 😀

gabkazabka
30. apr 2008

Didi neblazni s tym balenim,mas este cas... 😉

danka86
30. apr 2008

ano, ona isla cisarskym..

gabkazabka
30. apr 2008

aj ja uz ceeeeem

montinka
30. apr 2008

inak baby je nejaka stranka kde je napisane co vsetko sa ma balit do porodnice. a ozaj to uz balite aj pre drobca ci to vam donesu potom ked pojdete domov manzelikovia

montinka
30. apr 2008

gabi ved coskoro sa dockas

miriamka
30. apr 2008

Montinka...mne dali zoznam presne v porodnici.Pre maleho neberiem nic,len ciapku a rukavice proti skrabaniu,ostatne mi prinesie manzel pri odchode z nemocnice az.

montinka
30. apr 2008

aha no dobre vediet.🙂

gabkazabka
30. apr 2008

no,ja som jednu nasla.....
www.buducamamicka.sk a napravo v stlpci je "tahak do porodnice" 😵

montinka
30. apr 2008

hm didusa sa isla asi naozaj balit.

montinka
30. apr 2008

vdaka gabi

danka86
30. apr 2008

Baby, ja uz som taka nervozna, len sa pozorujem.. rozmyslam kedy to pride atd.. aj ked si hovorim, ze to nie je dobre, neviem si pomoct.. a este ma znervoznuju znami, lebo stale sa len pytaju ci som este neporodila... 😒

gabkazabka
30. apr 2008

isla sa osprchovat

gabkazabka
30. apr 2008

no Danka,viem si to predstavit,ja uz zacinam nervozna teraz....co bude v 40 tt? 😖

montinka
30. apr 2008

inak dani to som citala v mame a ja ze to robia obrovsku chybu vtedy ked sa stale vypytuju. ale no povedz znamym prestante s tym! este by sa nastvali.

gabkazabka
30. apr 2008

och baby,sorry za tie moje preklepy...to su asi tehu hormony,co ma brzdia v rozmyslani 😀

miriamka
30. apr 2008

Dani...nic si z toho nerob.Aj nam ked niekto vola kazdy ze ci som uz porodila,a ked poviem nie tak su sklamany.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre