Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
15. máj 2008

hmmm aj ja budem potrebovat asi potvrdenie od zamestvatela joj asi mu to poslem postou alebo poslem oca

zmrzka333
15. máj 2008

posli oca ved sa k tebe spravali zle nie?

montinka
15. máj 2008

ano zle. ja tam osobne urcite nepojdem.

montinka
15. máj 2008

len oco je doma len buduci tyzden nie je to skoro dat si podpisat potvrdenie ked materska mi zacina az 7.6?

zmrzka333
15. máj 2008

tak kde su didi a gabka?

gabkazabka
15. máj 2008

tu soooooooom,len popritom pozeram telku a citam si maily

montinka
15. máj 2008

hmmm asi naozaj kukaju telku alebo isli nieco zjest

dididi30
15. máj 2008

tu som, papam ovocicko, slivecky a jablcko, nechcem uz vecerat, tak len to, ale pred tym som si dala dva karfioliky 😀

gabkazabka
15. máj 2008

mnaaaaaaaaaam slivecky 😝 dala by som si 😢

zmrzka333
15. máj 2008

vies je to skoro len aby ti to v robote nechceli trosku zneprijemnit a aby ta nenatahovali. Urob to cim skor

montinka
15. máj 2008

hmmm didi aj ja som uz zjedla dve jablka,mandarinku,slivku a teraz jem kivi joooj hroza

gabkazabka
15. máj 2008

baby,vy mi robite take chutky na ovocie....a ja doma nemam ziadne ☹

zmrzka333
15. máj 2008

no tak tu ste, babule teraz ste vo vysokom stadiu tehotenstva a kazda odmlka moze budit dojem ze rodite, tak nestraste a hlaste sa 😀

montinka
15. máj 2008

zmrzka ale ved ja nerobim. sice aj mna napadlo ze ci mi nebude ten papier zdrzovat ale tak zajtra skocim do socialky a spytam sa na to a ked povedia ze v pohode tak poviem ocovi nech mu pekne povie ze si na druhy den pride pre to

gabkazabka
15. máj 2008

😀

zmrzka333
15. máj 2008

ja viem ze nepracujes ja sa len obavam toho ze ta s podpisom budu natahovat

montinka
15. máj 2008

nooo aj ja ale to by mu oco veru uz nieco asi povedal. a mozno nie len povedal.

zmrzka333
15. máj 2008

mozno aj ukazal? 😀 😀 😀

montinka
15. máj 2008

veru hej.🙂

dididi30
15. máj 2008

ovocie nevadi 😀
gabi, ako to ze nemas?? to u nas sa nemoze stat, my ovocie a zavaraniny a sladkosti musime mat, sak ked ideme na nakup tak tisicka na jedlo a 2 tisicky na ovocie a sladkosti...kazdy druhy tyzden.....tu nemame zahradu ako doma, tak musime kupovat, ale nevadi, je to zdrave....
monti co sa tyka socialky, tu objednavaju, alebo daju formu a tu vypises a cakas na rozhodnutie, nemusim nikde vyckavat , este ze tak...
zmrzka, hlasime sa 😀 neboj este s nami prezijete aj kontrakcie, ze gabi 😅

zmrzka333
15. máj 2008

inak na to ovocie, sestricka u mojho dr. ma upozornila ze ovocie ma vela cukru ze to nemam prehanat lebo vela priberam. Takze uz neviem co mam jest.

gabkazabka
15. máj 2008

no jasne didi 😉 .Ovocie nama,lebo som uz zozrala.... 😀

gabkazabka
15. máj 2008

nama rozumej ako nemam 😅

dididi30
15. máj 2008

zmrzka, z ovocia este nikto nepribral a to su prirodne cukre, ktore su lahko stravitelne, to neber vazne, sak to vitaminy treba a furt lespie ako slanina ci klobasa.....joj na tie veci co sa ma a co nie uz nemam fakt nervy, uz nech porodim 😀 😝

montinka
15. máj 2008

ach boooze to uz aby sme vobec nejedli ale ked si to telo pyta tak co narobime?

zmrzka333
15. máj 2008

didi to budem viac pokakana ako ty

dididi30
15. máj 2008

gabi 😀 nebud pazrava a nechaj aj nieco muzovi 😀
no vidite baby a po slivkach uz aj cka, ako mu chutia no a nedaj drobcovi co chce 🙂

gabkazabka
15. máj 2008

neviem preco teraz v tehotenstve mi tak strasne chuti ovocie...
A pre pomarance by som aj vrazdila... 😀 😀 😀

montinka
15. máj 2008

hm didi ta socialka mi nevadi lebo pri okienku kde sa vybavuje materska vacsinou nikto nie je. tak hadam to tak bude aj zajtra

dididi30
15. máj 2008

zmrzka z coho z ovocia ci porodu? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre