Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
29. máj 2008

mien ved to...teraz strasne skoro vyspievaju tie dievcata...

dididi30
29. máj 2008

ste poradarene, pisete ako keby ste mali 50 rokov 😀 ved aj vy ste este mladucke 😉

dididi30
29. máj 2008

tak babule idem ja na chvilu z netu, papa 😉

gabkazabka
29. máj 2008

Ahojte,
tak ja som sa prave vratila z kontroly,vsetko je o.k. a v pondelok idem na prijem.... 😨

mien
29. máj 2008

ale nie ja mám 24 a podľa mňa ja tak vyzerám, ale mirka chce zhadovať a keby bola ešte chudšia tak by ešte mladšie vyzerala

mirka8429
29. máj 2008

didi sak aj ty si mlada 😀 😀 tak paaaa

gabka jeeej budeme drzat palcekyy

mien ved hej ale ja chcem len z panvy aby sa trochu zuzila...hihi no idem aj ja off pisat diplomovku a mrknut na maleho tak paaaaaaaaaaaa

gabkazabka
29. máj 2008

Mirka dik 😉

mien
29. máj 2008

gabkazabka a čo v pondelok budeš mať sekciu alebo ti vyvolajú pôrod

gabkazabka
29. máj 2008

budu vyvolavat....a uz teraz sa bojiiiim ☹

mien
29. máj 2008

no to ti verím máš zmiešané pocity že, aj sa tešíš aj sa bojíš, raz by si chcela byť už tam a raz by si to ešte nechala tak

mien
29. máj 2008

a to prečo v pondelok veď v stredu už máš termín, ale neboj sa, bude to už za tebou

gabkazabka
29. máj 2008

no presne tak- s tymi pocitmi...
Musi ma zobrat skor,lebo je to v Kosiciach a boji sa ma nechat dlhsie doma,aby to na mna neprislo a aby som niekde neporodila na ceste....je to od nas tak na 1 hodinku a 20 min....

mien
29. máj 2008

tak super ináč aj my máme pôrodnicu tak 40 min., ale ja budem mať pravdepodobne sekciu a ešte neviem kedy pôjdem povie mi to až v pondelok, dúfam
a tvoj manžel čo na to, š´tastný je čo

gabkazabka
29. máj 2008

No,my sme mysleli,ze uz dnes ostavam....ale na stastie nie.....teda aspon ja sa z toho vytesujem 😎 este si uzijem posledny pohodovy vikend.....sme sa smiali,ze som vysla z ambulancie vysmiata jak lečo 😀
No,ale viem si predstavit,ako budem v pondelok rano stresovat... 😒
Takze ked tebe planuju sekciu,tak asi ti tiez urcia datu,kedy mas prist na prijem....a mozno sa ti babo v brusku este otoci... 😉

mien
29. máj 2008

tak gabkazabka uži si tento výkend aj by som ti povedala, že sa nestresuj, ale to sa nedá ja viem
ale už si čakala dosť už je to na čase zatiaľ ahoj idem troška poupratova´t papa

gabkazabka
29. máj 2008

papa 😉

pipinka82
29. máj 2008

ahojte maminky 🙂 ja mám prvé strie na brušku od včera fnuuuk 🙂

zmrzka333
29. máj 2008

mien inak to julovcatko nie je mywel, u nas jedna babula museli ist skor
Ahoj Mirka a didi mam sa dobre musela som ist trochu off lebo mi prisli montovat skrinku, poradna dopadla v poriadku uz budem chodit len do nemocky akurat buduci tyzden este idem po vysledky k mojmu Dr a od buduceho tyzdna do porodnice.
Bruska idem off lebo idem na masaz, majte sa krasne a drzkajte sa

montinka
29. máj 2008

ahojte babule. hm pipi nic si z toho nerob. ja uz mam pomaly cele brucho a preto si ho uz do albumu nedam hole.🙂 mam pocit ze cim viac si ho natieram tym viac mi puka. fnuk 😒 zmrzka to je dobre ze sa ti dari dobre.🙂

mien
29. máj 2008

gabkazabka no ako už iba na to myslíš však
pipinka nič si z toho nerob ja som sa od začiatku natierala a mám dosť
zmrzka už som si to prečítala
montika ani ja som si ešte nedala do albumu bruško, ale ty tam máš a ani by som nepovedala, že máš strie čo som videla tak naozaj iba málinko

dididi30
29. máj 2008

cafte....pipi , hm ja mam len na ritule, ale to mam este po malej....inak nikde 🙂
monti..co porabas?
zmrzka...teda ty mas tiez pekne tt, uz sa ti to blizi 😉

dididi30
29. máj 2008

mien ako si si ista,ze na stopro bude sekcia?co ak sa predsa otoci 😀

mien
29. máj 2008

didid netáraj neotočí sa on ma poslúcha a keď sa otočí a už budem mať dátum na sekciu tak naozaj neviem čo bude, ale nechám to na synčeka a ty didddi ako bolo vonku

mien
29. máj 2008

didid ako to, že si mala ´pri prvom silné kontrakcie a necítila si to, no porodiť do štvrtku tak ti držím palce aby ti to vyšlo

mien
29. máj 2008

kde ste všetky

dididi30
29. máj 2008

mien praveze som nemala ziadne kontrakcie teda mala ale ja som ich necitilia, jedine som citila poslednych 20 miinut nutkanie na stolicu, co sa uz mala tlacila dole 😀 tak mi povedala lekarka,ze budem mat to iste, proste ze ked som porodila bez bolesti a do 12 hodin tak teraz to bude take iste len to bude skor tak do 6 no som zvedavat.....mien ako vies,ze do stvrtku chcem porodit? 😀 ale chcem 🙂

dididi30
29. máj 2008

mien bodaj by bolo tak ako chces ty 😉 drzim ti palceky 😀
vonku bolo fajne, som sa nachodila paradne, ale nevadi, bude lahsi porod 😀

mien
29. máj 2008

dididi tak ty asi nie si človek ú v dobrom/ necítiť kontrakcie, ale ja ti doprajem aby si mala aj druhý pôrod taký ľahký alebo ako chceš aj ľahší
didid ja som čítala jún 2008

dididi30
29. máj 2008

mien tak co tam neprispejes, aj tam mozeme popisat 😀
nemusim mat lahsi ale kratsi ,ze len pridem a porodim, aby som nemusela cakat dlho na otvaranie, lebo pri malej som sa rychlo otvarala.

mien
29. máj 2008

dididd tam nepoznám tie baby mne je tu super a ako si vedela, že máš kontrakcie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre