Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

sandrika
autor
1. apr 2008

Ahoj Lucka dobre preplo mi a z minúty na minútu som sa rozbehla do kaderníctva a je zo mna chalan 🙂

danka86
1. apr 2008

ale sandrika musim povedat, ze ti to ide 🙂

jastericka
1. apr 2008

jeej, Sandri, mne sa páčia takéto krátke účesy, rozhodne som za 😉

sandrika
autor
1. apr 2008

Díky jasterička potešila si ma ja som sa najpr sama seba zľakľa 😅

loss
1. apr 2008

sandri aj ja som dnes bola u kadernika som tiez nakratko pretoze som mala velmi znicene vlasy,vecer pridam foto a bola som aj v poradni malicka je v poriadku dokonca aj krcok a vsetko ostatne,dalsia poradna 10.4 uz sa tesim
jastericka nakoniec sa malej nebude chciet ist von 😀

a este sandri mas to super 😉

sandrika
autor
1. apr 2008

lossik ďakujem skvelé správičky, som rada , že ste vy dve v poriadku a držkáte sa.
Ja idem na kontrolu teda na CTG a sono napozajtra , už sa strašne teším.
Som zvedavá na teba. 😉

loss
1. apr 2008

budem na vas mysliet
teraz musim ist ku mamke ale vecer fotim pa neskor

sandrika
autor
1. apr 2008

pá pá aj ja tu budem až večer

daniela84
1. apr 2008

sandrika ci pana jaka zmena, xi xi aj ja idem zajtra do kadernictva, ale manzel mi zakazal strihat sa na kratko

lucka0122
1. apr 2008

sandi ja som kadernicka mas to super ale vyzeras starsie....

lenocka80
1. apr 2008

moj maly je asi pol hodky nejaky hyperaktivny, sa mi zda ze az moc sa vrti 😲 ...neviem ci sa mam bat, ci je to ok...Tiez sa vam to stava?

jastericka
1. apr 2008

ahoj, lenocka, aj ja mám obdobia, keď malá šantí ako divá a uštedruje mi riadne kopance.
Ale počula som, že detičky bývajú veľmi hyperaktívne tesne pred pôrodom 😝 , takže možno už to na Teba lezie....

lucka: ty si kaderníčka? Aj mňa by to bavilo, hrozne rada strihám (aj keď len psíka 😀 ), lebo ľudí si netrúfnem a rada sa hrám s vlasmi

lossík: to mi hovor, aj ja mám taký pocit, že nakoniec budem prenášať 😀

lenocka80
1. apr 2008

Jastericka nestraaaas ma 🙂 Prave teraz potrebujem prezit tri dni v klude, lebo manzelik musel odcestovat na sluzobnu cestu a ja chcem rodit s nim...boze len nech este vycka drobcek na ocka 🙂

sandrika
autor
1. apr 2008

luci to sa ti zdá na fotke v skutočnosti mladčšie aspoň muž povedal 😉

jastericka
1. apr 2008

lenocka, tak len prekríž nôžky 😀 😉

lenocka80
1. apr 2008

hej hej Jastericka budem drzat 😀 😀

jastericka
1. apr 2008

lenocka: inak nemávaš vôbec žiadne náznaky, že by sa už blížil pôrod? Napríklad pichanie, bolesti ako pri MS, bolesti krížov.
Ja mávam sem-tam poslíčkov, bolesti v podbrušku ako pri mrške alebo pichanie odspodu, ale v poslednom čase nič..

danka86
1. apr 2008

no ja mavam bolesti v podbrusku ako pri menzese, niekedy sa nato az zobudim, pichanie zo spodu poslednu dobu.. ale to nie je nic prijemne.. ☹

lenocka80
1. apr 2008

zatial nic, len poslickovia...sice posledne dva vecery som trosku pichanie citila, ale nejako som sa tym nezaoberala...

sandrika
autor
1. apr 2008

leni ajmna posledné dva dni pichá 😒

lucka0122
1. apr 2008

aj mna picha od spodu nie kazdy den ale picha....vo stvrtok ideme na kontrolu tak som zvedava co nam povie doky....sandri ty kam chodis ku dokymu?

sandrika
autor
1. apr 2008

ja už chodím k primároviodkedy somležala v nemocke predtý k Dr Klimovej

loss
1. apr 2008

sandri pozri do albumu pridala som brusino a aj kratke vlasy som zvedava co povies

dididi30
1. apr 2008

ahoj loss, kukla som tu fotecku,,,veru uz mas dole brusko, tak za tyzden uz mozes byt mamina 😀

sandrika
autor
1. apr 2008

Brušino je úžasné ja o toakom ani snívať nemôžem a vlásky ti seknú, si kočka, úprimne, pristane ti to.
Aj ja idem dať foto bruška kuk za 5 min

jastericka
1. apr 2008

jéééj lossík, teda, aké krásne brušinko 🙂, ale je už poriadne dole, skúsim dať aj ja do albumu moje bruško, ale musím poprosiť manželíka, nech ma odfotí, tak zajtra kuknite 😉
Aj vlásky super, ako sandrika, mne sa páčia veľmi krátke účesy, aj ja po pôrode budem riešiť asi túto alternatívu.

sandrika
autor
1. apr 2008

ja už mám 🙂

weroni
1. apr 2008

sandri ty si uplne ina takto ostrihana 🙂 ale sekne ti to 😉

loss
1. apr 2008

jastericka mne sa pacia kratke vlasy ale nie na mne som radsej za dlhsie ale kedze boli velmi znicene tak som to tak riesila ved narastu
sandri aj ty mas krasne brusino mensie ale milucke
zatial dobru nocku vsetkym pa zajtra 😵

sandrika
autor
2. apr 2008

Dobré ránko bambuľky
werono a lossik ďakujem Vám
Jašťerička ako sa cítiš? Mna od rána pobolieva napriek tabletkám podbruško ako pri mrche.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre