Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

ajkabezka
26. apr 2008

luci moc je pozdravuj, že na ně oba moc myslíme ať je to vpořádku a jsou spolu 😅 😵 😵 😵

lucka0122
26. apr 2008

este nevedia s coho ma ten zapal.....ale je v inkubatore a vraj to mal uz ked bol v brusku.... ajka pozdravim....

dididi30
27. apr 2008

dobre ranko...
vidis luci preto tie bolesti mala sandrika a nechali ju tak, teda jej mama do toho furt kecala a tym padom ohrozila babo, to ja na sandrikynom mieste taku mamu (sorry) niekam poslem....to jej mama je na vine keby jej ho vytiahli skor tak by urcite taky problem nemala... 😠 joj nastavalo ma to sorry, ale ked tu skoro mesiac bola v bolestiach to nieje normalne....

loss
27. apr 2008

caute vsetky
jastericka rano o 4,05h porodila dcerku Martinku meria 51cm a vazi 4130G 🙂 🙂 🙂

dididi30
27. apr 2008

loss......waw jastericke veeeeeeeelmi gratujujeme, teda sikovnica je, a ake super miery, tak to mala co robit 😀 😝 vela zdravicka

lucka0122
27. apr 2008

didi ahoj....dobre ranko bruska....ja by som taku mamu zabila.....to kvoli tomu ze ju napchavali tabletkami a luky vedel ze preco chce ist skor von...boze tak mi je ich luto...idem zajtra na kontrolu tak ju zbehnem hadam kuknut..

dididi30
27. apr 2008

luci som rada,ze to nieje len moj nazor, ale fakt mi to je velmi luto lebo sme to tu s nou zili a prezivali a tak ma to zaujima, hoci to nieje moja vec.....tak ju len pekne pozdravuj a nech sa snazi mysliet pozitivne, ze teraz je syncek na prvom mieste a nie to co jej mamina povie....a vela zdravicka im

jankapo
27. apr 2008

ste citali v majovkaach??? 😒 pisala sandrika, ze lukasko ma vazne problemy

dididi30
27. apr 2008

jani, no sak o tom piseme 😒

gabkazabka
27. apr 2008

Ahojte,
didi,precitaj si dnesny prispevok od Sandriky..... ☹

dididi30
27. apr 2008

gabi ja o tom viem uz od skoreho rana 😉
ako sa mas?? nejak tu moc nechodis

gabkazabka
27. apr 2008

mam celkom fajn....chodim tu casto,stale vas citam....len som leniva....nechce sa mi pisat... 😝

gabkazabka
27. apr 2008

ma mrzi stav Sandrikinho Lukaska....boze,to je hrozne....tolko trpela a teraz zase... ☹

gabkazabka
27. apr 2008

No a teraz uz musim ist dovari obed...tak ja sa ozvem neskor....zatial peknu nedelu 😉

sandrika
autor
27. apr 2008

s lukaskom to vyzera velmi zle dostal krvacanie do celeho telicka , ma selest srdiecka a neviem co vsaetko ma vela zlych vysledkov ja nerozumiem preco co som komu urobila 😢 😢 😢 😢 😢

sandrika
autor
27. apr 2008

mna viac trapi to ze nema takmer ziadne krvne dosticky, velmi malo bielich krviniek a vela cervenych.....je celty dopichany vsade na rukach nohach pichali ho do mozgu no a to krvacanie + este ta infekcia a zltacka

mywiel
27. apr 2008

Boze Sandrika dufam, ze sa z toho cim skor dostane, moja svagrina mala nieco podobne s jej malym, tiez dostal v nemocke daku infekciu a cely bol dopichany, ale teraz ma uz 1 rok a je z neho krasne babo, tvoj Luky to tiez zvladne, viem, ze je to tazke ale musis mu verit a mysliet pozitivne, on sa neda ked uz raz prisiel na svet neboj. Drzim palceky. 😵

montinka
27. apr 2008

Hm Sandrika len sa nevzdavaj uvidis vsetko bude ok len tomu musis verit. a musis byt silna lebo Lukino ta potrebuje. drzim palceky

mink
27. apr 2008

Ahojte babulky
Sandrika, to su sumutne spravy ☹ Lekari pre vas urcite urobia maximum....musis mysliet pozitivne....
Vie mi niekto poradit ako si mam zmenit profil z tt na 1d, alebo sa to prehodi same?
Jastericke gratulujem k Martinke 😵 🙂

montinka
27. apr 2008

mink ved ty tam uz mas napisane ze 1d

mink
27. apr 2008

montinka, uz som na to prisla 😎

montinka
27. apr 2008

🙂

penelope2066
27. apr 2008

tu sandrikinu mater by som akurat tak vyplieskala 😠 😠 😠 😠 a v zivote by som s nou neprehovorila.to ako je malemu je len jej a jej vina.a ona jej k nej chcela isteste na tyzden ked sa aly narodi??? a do bytu by som ju nevpustila. 😠

penelope2066
27. apr 2008

som taka rozculena ze ani pisat riadne neviem

ajkabezka
27. apr 2008

ahoj sandri, aj náš Dani mal velké problémy, měl velmi silnou ifekci v těle,byl strašně zavodněný- oteklý, měl tekutinu v brušku...dopichaný byl na každém koutku- když jsem ho poprvé viděla, trhalo mio to srdce..ale zvládnul to pomocí lékařú a dnes je z něho "fobaista", tak ti držíme palce a přejeme, aby to s tvojím Lukinkom taky dobre dopadlo a měli jste z něho radost...ani já bych si už nenechala od mamky říct do ničeho ani slovo! Jednoduše bych jí setřela, ať se stará o věci které má...nakonec to jak je Lukinkovi je dost její vina, byla by ti ho držela v brušku násilím do jejího data..nenech si už do ničeho mluvit a řiď se instinktem...netrap se že je to proto, že by&s někomu něco udělala, chyba byla, že nemohl ven, už když chtěl, bojoval by siněji, teď je oslabený , ale věř, že je to bojovník a když to zvládnul do porodu, bude se prát dál až nakonec vyhraje a bude OK!MOC NA TEBE MYSLíME!!!!!

dididi30
27. apr 2008

ahojte....joj sandri, mame nevry sme s tebou, len sa drz a konaj podla vlastneho usudku a nie usudku tvojej mamy, lebo vysledok je hrozny ☹

lucka0122
27. apr 2008

sandri na mamu sa konecne vykasli na tu tvoju matku..ja to nechapem preco je ktebe taka.....maleho by som jej ani do ruk nedala.....

dididi30
27. apr 2008

luci veru tak..ja v tom vidim len sebecstvo a ked raz spominala, ze jej mamina lezala na bruchu ked ju cakala v 8 mesiaci tak mi stacilo.... 😒

montinka
27. apr 2008

ahojte

lucka0122
27. apr 2008

to hej je mi ich velmi luto ale nevioem preco je knej taka ves sandrika je super baba... maminka... velmi sa tesila na lukyho ked ho porodi....som zvedava ako sa ktomu stavia jej matka....juuuj ja by som jej dala....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre