Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

aviril
15. máj 2008

didi, on chodí domov len na víkendy. príde až v sobotu ráno tak sa to stále praktizovať nedá 😀
mirka, tú vineu vybublinkuj. pomiešaj vineu v pohári s pijákom

daniela84
15. máj 2008

Ahoj miri , ale to s tou vineou to je tak, ze ju mas pit vybublinkovanu a riedenu s mneralkou podobne ako dzusy, my sme tuto noc uz pekne spinkali, kazde tri hodky sme kojili, a ani vecer sme neponocovali, ale rano sme trosku boli nervivy, lebo sme len tlacili a tlacili a az potom sme kakuskali, aj nam to ide s tym kakanim trosku pomalicky

dididi30
15. máj 2008

miri a ani dzusi by sa vraj nemali, ved je v nich tropicke ovocie a ani to by sa nemalo, ale sak to je nenormalne, to vlastne nic by si nemala jest 😠
aviril, to vazne, joj a ty si sama s detimu no tak to mam dost....teda mas co robit
danielka ahoj, ako sa mate?

daniela84
15. máj 2008

ahoj didi dobre sa mame, sem tam plackame, ale je to fajn sak aj to musi byt len mi to trha srdce ked ju pocujem plackat a ked skusam vsetko mozne ze co jej moze byt, a potom ked spinka uz taka vymordovana tak vzdy odpadnem aj ja, a zajtra odchadza maminka moja domov, tak uz ostaneme sami s muzikom uz naostro, ta uvidime

dididi30
15. máj 2008

danieli budes prekvapena ako ti to pojde a malicka bude uz len s vami dvoma a nic ju nebude vyrusovat uvidis ako sa pekne otoci a bude dobrucka, lebo uz bude pocut len vase hlasy 😉

montinka
15. máj 2008

ahoj didi si tu?

dididi30
15. máj 2008

ahoj som aj niesom...no ze si sa ukazala a to si pisala,ze tu ostanes sama ked porodime, no kto vie, ked na nas kasles 😠 😀

montinka
15. máj 2008

moja bola somdnes u doktora a teraz poobede na sone. tak pardon.:-ň

dididi30
15. máj 2008

sak ok, len clovek je zvykuty ta tu vidiet a ty nikde, ved to sa mozeme aj to teba bat a to 15 minut ta nezabije, nie? 🙂 aspon nas pozdravit....a uz ti povedali co budes mat?

montinka
15. máj 2008

hmmmm stuplik sa rozhodol ze budeme mat prekvapko bolo zle otocene este ho tou sondou pomykal ale nepomohlo no nevadi dozvieme sa ked sa narodi kedze toto bolo posledne sono.

dididi30
15. máj 2008

monti to vazne?? no tak to by som bola z toho na nervy...skoda no...

cukruska1920
15. máj 2008

Ahojte...vedeli by ste mi poradit...od vcera poobedia vraciam a toci sa mi hlava ked sa postavim..este som to nikdy nemala ...je moze ze by som bola tehu ked som len 18DC?

montinka
15. máj 2008

no didi vazne. ale mne to nevadi mne je jedno co to bude ale oca a Ivana klepne.😀 hmmm cukruska no bohvie hmmmm skus si urobit test

zmrzka333
15. máj 2008

cukruska tiez ti doporucujem nejaky citlivejsi test

dididi30
15. máj 2008

cukruska....to co je 18DC

montinka
15. máj 2008

didi asi 18 den cyklu.🙂

dididi30
15. máj 2008

monti jaj 😀
no inak budes mat aspon prekvapko, ale v cinskom ti vychadza baba nie?? tak nech s nou pocitaju 🙂

montinka
15. máj 2008

hmmm no hej a preto asi ocovi poviem ze tie pekne satocky kvoli ktorym som to mala zistit co to je nech ichkupi tak veru.🙂

dididi30
15. máj 2008

monti ja som mala na zaciaktu kupene len pre babu, ale tak pred druhym sonom kedy sa malo uricit co to bude, som kupila modre bodiky ,ze mozno bude chalan a bol chalan 🙂 ...ja som akosi automaticky kupovala pre babu, asi som bola zvyknuta po malej 😀

montinka
15. máj 2008

hm ved co ak bude nahodou chlapec mozno bude druhe dievca a bude mat schovane satocky
🙂

cukruska1920
15. máj 2008

a ktory je taky citlivejsi?

dididi30
15. máj 2008

no vidis to je napad, ale ja uz neodkladam po malej, bo naco 😀 mne stacia 2, viac nechcem, naco sak budem mat to aj to..
inak som riadne nachladena a robi sa mi herpes, uz 4 v celom tehu, boze...ale poviem ti ,vzdy sa mi robil v jednej nosnej dierke, naposledy sa mi urobil na pere a teraz sa mii urobil v druhej nosnej dierke, stale na inom mieste, to je nenormalne......no a jedla som arasidy, bo som mala chut, aj ked viem,ze sa nemozu, no a veru porad dve vyrazky vedla seba, ach jaj som to ja lazar 🙂 ☹

montinka
15. máj 2008

preco sa nemozu arasidy? nooo mne nebude vadit ak budu aj traja drobci. 😀 hmmm v nose som este herpes nastastie nemala ale mamina hej auuu to musi boliet

dididi30
15. máj 2008

no sa vravi,ze bude babo rapave, cize vyrazkove, bo su to alergeny, ale to su take vies, jedna babka povedala, trocha neuskodi...veru boli a potom si este fukaj nos ☹

gabkazabka
15. máj 2008

Caute babule 😵

zmrzka333
15. máj 2008

ahojte, tiez mam teraz herpes. Bola som nachladena tyzden a potom mi to slo dole na priedusky a urobil sa mi herpesisko pod perou, co som stale mavala na pere. Inak v nose sa mi zda ze boli menej ako na pere.

dididi30
15. máj 2008

gabi zmrzka cafte.....ja som herpes mavala na pere potom v nose s uz len v nose, ale predminule som mala na pere co som sa cudovala, ..no a co sa tyka bolesti no neviem skus si nos vyfurkat ked v nom mas herpes...ale aspon ho tam nevidiet az tak...ja som ho liecila liekmi ale teraz nemozem, tak po porode zacnem opat..

montinka
15. máj 2008

hm no teda ja nastastie zatial nic ale inak sa hovori ze ked sa vyhodi herpes tak mal byt clovek chory tak radsej herpes ako by ste mali byt chore nie?

gabkazabka
15. máj 2008

vidim,ze sa bavite o herpesoch-ja som nejaka divna, ale nikdy som nemala herpes na pere,stale sa mi spravi v nose alebo pod nosom a potom vyzeram jak stara spitacka s velkym nosom.... 😅

dididi30
15. máj 2008

no monti kto vie, ja som aj chora aj herpes a vobec ja po kazdej nadche mavam herpes ☹ takze mna to nepobide vobec...imunita onicom....ale budem s tym nieco robit po porode, len neviem ci zas nebude vadit ked budem kojit...je to odrzku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre