Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
15. máj 2008

gabi tak mu napis smsku nech kupi po ceste

dididi30
15. máj 2008

gabi to len to si jedla?? 😕 ja rano celozrne chlebiky ale dva a k tomu kopec zeleniny a sunky za tym nieco sladke ako bodka a pred obedom opat nieco a na obed polievka a druhe a opat sladke a po obede idem radsej von nech nezerem,ale v meste si daco kupim na chumanie a ked dojdem tak opat jem a po siestej ovocie alebo cornflaky alebo tycinky len tak chrumem.......fuj a neviem kde to mam, na vecko chodim 2 krat denne tak asi mi dobre pali....ale aj pred tehu som si dala a nic som nepribrala..

gabkazabka
15. máj 2008

asi ti fakt dobre spaluje,lebo ja keby som zjedla vsetko na co mam chut,tak doma burame zarubne... 😀 😀 😀

montinka
15. máj 2008

hm didi asi ti dobre travi

gabkazabka
15. máj 2008

no a samozrejme,ze aj ranajky som mala-jogurt a potom 2 rozky s pastetou

dididi30
15. máj 2008

gabi skor iny kraj iny mrav, nie 😉
zmrzka, ale preco ved to je tu normalne a ako ked na sk zenu natrihnu ci treba ci nie,tazke je to ok 😉

zmrzka333
15. máj 2008

didi pojes toho dost, ja tolko nejem a furt priberam a to som bola pred tehu sparatko trpiace podvyzivou a teraz ma na ulici ludia nespoznavaju

dididi30
15. máj 2008

gabka 😀 😀 😀 som sa zasmiala az ma brucho rozbolelo.... 😅
monti hej dobre travi, len aj penazneka chudne, kto by nam nastacil aj muz lubi jest, ale same dobroby by sme jedli aj mala, kazdy ma svoju skritnku s tym co lubi, taky sme pazravci a ani na nas nevidno 😀

zmrzka333
15. máj 2008

didi posrat sa pred skupinou lekarov to je super, ja by som asi neporodila bo by som sa bala ze sa po....

montinka
15. máj 2008

teda to mate dobre vymyslene. ja by som asi potom chodila kradnut do ostatnych skriniek kebyze si vyjem tu moju.😀

dididi30
15. máj 2008

zmrzka, sak ty si stale chudunka...sice do 40tt daleko, ale aj ked viac priberies nebude to vidno, tak ako namojej segre nebolo a to mala 30 navyse a pred tym 43 kil.

montinka
15. máj 2008

no veru zmzka ale tak co ked nedavaju klystir no zabijes sa kebyze ti ujde ty za to nemozes

dididi30
15. máj 2008

zmrzka cosi tu bude somnou jedna midwife, co je vyucena zena na porody a asistentka, tot vsko, takze sa nemam co habit a muz to prezije 😀 ani to nebude vnimat, taky bude hotovy 😀 , ale neboj to je malo pravdepodobne ,ze sa tam pokakam, pojdme pred , to je jasne, ked budu tlaky....
monti 😅 sak to aj robim 😀

zmrzka333
15. máj 2008

jakze nevidno ta fotka co som v svadobnych satach je hlboko pred tehu, teraz mam fajne licka a cela som tak jak napuchnuta

montinka
15. máj 2008

didi super. ale no zmrzka nic nevidno.a po porode budes aj tak ako pred tehu.🙂 uvidis

dididi30
15. máj 2008

ok babule ja sa lucim , idem kukat telku a potom ruzovu zahratu a este sa chcem dat do gala, nech som vonava 😀 zajtra bude tutumutu sa tesim na davku vyvolavacku 😀 😀 😀 😀
dobru nocku kocky a nerodte este, mame cas 🙂 😀 😀

zmrzka333
15. máj 2008

didi este ze tak lebo si predstav lekar 3 sestricky, este pediater 🙂
Babule pojdem ja lebo ide panelak.
Dobre sa mi kecalo, pekny vecer majte sa

gabkazabka
15. máj 2008

baby,vy ste boli stihle aspon pred tehotenstvom,aj som bola gulka a teraz som gulisko 😝

gabkazabka
15. máj 2008

tak idem aj ja kuknut panelak a potom ordinaciu...papa a pekny vecer... 😵 😵 😵

montinka
15. máj 2008

hm no vsetky ste zduchli no tak idem aj ja. ahojte a pekny vecer a gabi aj ja som bola pred tehu gulka. tak ahojte

lucka0122
15. máj 2008

ahojte tak lucka sa ma dobre aj malinky zajtra by jej mali vyberat stehy a ma sa uz dobre kuknite dala som new fotku

mien
16. máj 2008

dobré ránko kto tu je

dididi30
16. máj 2008

ahojte , pekne ranko vam prajem.....ja tu som ale aj niesom , budem tu neskor idem si este lahnut, bo sa mi nedalo spat 😠

aviril
16. máj 2008

ahojte.
práve sa chystám na poradňu, som zvedavá čo a ako. držte palce. od rána mám taký divný pocit akoby som krámy mala dostať. dúfam, že sa to tam už trochu pohlo. veď uvidíme. ahojte

zmrzka333
16. máj 2008

dobre rano babule
Lucka tak maly Patko je riadny bunkov, kusisko chlapa z neho bude 🙂

mirka8429
16. máj 2008

ahj zmrzka ako??

dididi30
16. máj 2008

aviril, tak som zvedava ako dopadnes, drzim palec nech sa to uz pohne 😉
zmzka, veru je a pri tom ona je aka drobunka , kde sa to aj v nej ulozilo 😀
mikra caf, vyspani? 😀

zmrzka333
16. máj 2008

ahojte mirrka a didi.
mirka ako maly hajal daco v noci?
didi to si ani neviem predstavit po kom to dite je 😉 ale je zaltucky

zmrzka333
16. máj 2008

mirka no celkom sa mam dobre az na to ze neviem spavat, boli ma chrbat aj brucho a malemu sa nepaci v ziadnej polohe, takze to potom cez den dospavam

zmrzka333
16. máj 2008

Mirka Samko je uplne na zozratie a najviac v tom pruzkovanom s ciapockou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre