Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

sandrika
autor
22. apr 2008

veru , ale ja sa hlavne neviem dočkať preto, lebo som zatiaľ jedinná v hystórii našej nemocnici čo na vysadenie liekov do 7 dní neporodila dnes je už 16 dní čo ich neberem a ja stále 2 v 1 😀

mirka8429
22. apr 2008

luci preco?neviem co si myslela?..inak ako sa mas?

sandri aka voda??ja mam tiez vytok na vlozke...ja bez vlozky ani nikam nejdem

jasteri si tu?

daniela84
22. apr 2008

Ahojte tak ja uz ma termin, 30 aprila idem do nemocky a vyzera to tak ze mi aj v ten den urobia cisarak, ze uz som zrela, ze moze byt, dneska som bola na kontrole a mam skrateny krcok na 1,5 cm.
Ale inac vsetko ok, aj mi bolo lepsie len som chodit tolko nevladala

mirka8429
22. apr 2008

dani ja mam narodky 29.4 😀 😀

danka86
22. apr 2008

kamoska ma 28.4. a furt pisti nech vtedy porodim 😀 😎

daniela84
22. apr 2008

no vidis a moja dcera bude mat den po tebe dobre sme to vymakli

danka86
22. apr 2008

dani, tak ti drzim prsty.. ja mam ist 28.4. do poradne, vraj ked neporodim.. tak som zvedava, ze co mi povie.. ako sa mi to zdalo vsetko daleko a pritom je to ako blizko.. na buduci tyzden uz budeme maminky.. teda, dufam ze aj ja 😀 no a mirka uz tento tyzden..

mirka8429
22. apr 2008

dani 84 no veru hihi drzim palceky

danka aj tebe drziim..hihi ja uz dufam ze toho 25.4 definitivny datum xixi no idem ja na chvilu von kym svieti slnko 🙂

dididi30
22. apr 2008

ahojte, tak ja som bola do teraz vonku aj s malou a muzikom, by ste neverili ale my sme mali tak teplo,ze na tricko normalne..tak sa vytesujem, lebo tu tu tak teplo byva mozno 2 tyzdne za cely rok 😀
no co babule, pekne tt vam svieti hore 😉 ja zatra zacinam este len alebo uz 34tt ale ked som bola v meste a dlhsie chodim tak mam take tlaky , dnes aj v konecniku, normalne som sa zlakla..

daniela84
22. apr 2008

No hej uz sa to krati a ja ani neviem ci sa mam tesit ci co, zda sa mi to zvlastne, u nas leje ako z krhly sputsilo sa take krupobitie ze je cela biela cesta no nieco hrozne a bolo hrozne dusno, ale aspon ze uz je konecne teplo

dididi30
22. apr 2008

dani tak vy tam na sk mate fajne, furt okolo 15 stupnov my mame pod.. 😖 nanervy

daniela84
22. apr 2008

No hej ale v zime tu nie je velmi teplo, ale ja by som sa zblaznila keby bola furt zima ja mam radsej leto alebo jar

dididi30
22. apr 2008

sak aj ja no ale co uz musim vydrzat 🙂

montinka
22. apr 2008

tak uz som tu didi

dididi30
22. apr 2008

no konecne sak tu uz pratris....kukala si spravy??

montinka
22. apr 2008

hm teraz som prepla uz to bolo?

dididi30
22. apr 2008

no hned prve, boze mam dost...

montinka
22. apr 2008

ale kde na markize?ci na jojke

dididi30
22. apr 2008

markize, mozno to bude aj na jojke

montinka
22. apr 2008

hm budem kukat

dididi30
22. apr 2008

joj zase mam take tlaky v konecniku, normalne ma tam pichne.....aj sa mi zda ze drobec je nejako nizsie..

montinka
22. apr 2008

didi neblazni. len nech pekne este vydrzi vnutri

dididi30
22. apr 2008

sak hej...uz sa nemozem tolko po meste motat, bo si len zle robim...ale zas hybat sa mi treba, no tak apon,ze su v meste lavicky tak si sem tam sadnem ako babka

montinka
22. apr 2008

kedy ides ku doktorke? keby cosi utekaj skorej

jankapo
22. apr 2008

didi, tlaky v konecniku som mala aj ja...moze to byt tak trosku lenivostou hrubeho crievka a hemoroidmy...Nevsimla si si krvicku na papieri? Ja len aby si zbytocne nepaniakrila, u mna to len chcelo viac vlakniny a prestalo.

dididi30
22. apr 2008

vo svrtok, ale stavim sa ze mi povie ,ze je vsetko ok..no co uz....este ze som zajtra v 34tt to sa da daco robit....ale viem,ze to mozu byt poslickovia a do porodu mozem mat este mesiac tak to bude aj ak v poho....
monti tu nemam sancu, tu by ma poslali domov, ze to je priroda....mne to nevadi, som dost vysoko a aj keby daco, babo je ako tak zrele....este tak tyzden a ma dozrete aj plucka

montinka
22. apr 2008

hm co ty vies mozno tyzden vydrzite a mozno to naozaj nic nie je ako pisala jankapo

lucka0122
22. apr 2008

ahoj lossik ako sa mate s malou nelinkou?sandri co si bola po muza v robote?od vcera mi cele dni tvrdne brusko......ak mi bude dlhsie a aj yajtra mam ist na pohotovst?

jastericka
22. apr 2008

luci, toto ani ja neviem, keď mi stále tvrdne brucho či ísť sa radšej ukázať do nemocky, nech ma pozrú alebo nie....rozmýšľam, že zavolám a opýtam sa

montinka
22. apr 2008

didi no idem ja uz ahojte dievcence

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre