Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

miriamka
24. mar 2008

Ahojte,
aj ja prajem krasny Velkonocny pondelok,najma vela vody a zdravia nastavajucim maminkam 😵
Aj u nas na Zahori snezi 😒

loss
24. mar 2008

miri cauko
uzastne pocasie ze?

miriamka
24. mar 2008

Loss...no pocasie paradne,sa aj cudujem ze manzela svokor vytiahol uz von 😀 Ale aspon mam doma klidek,a mozem relaxovat

loss
24. mar 2008

no ja by von nesla ani za nic 😵

miriamka
24. mar 2008

Tak ani ja...ale prisiel svokor,svagor a nase krstnatko ma vysibat tak uz dalej pokracuje s nimi 😀

jarka70
24. mar 2008

ahojte 🙂
u nas sa striedaju ty sibaci jedna radost pomaly mi bude treba hypotekarny uver na velku noc pre sibacov. 😀

jankapo
24. mar 2008

No jarka.... 😀 😀 😀
My sme prave s muzom vraveli, ze nas drobec o par rokoov len stare baby bude sibat, chudiatko nema ziadne sesternice, vseeeetci v rodine maju chlapcov... 😕 Asi dame inzerat, ze hladame kamosku na vysibanie.... 😀

miriamka
24. mar 2008

Jani...my nemame v rodine celkovo ziadne deti este,takze maly bude len babky s 😀 ibat

weroni
24. mar 2008

jej zienky vy jak od skoreho rana pisete dneska 🙂

miriamka
24. mar 2008

Weroni Ahoj 🙂 No ja som mala sibacov uz o 8mej rano,takze skory budicek dnes 🙂

dididi30
24. mar 2008

dobre ranko kocky, my uz mame tiez nejakych olievacou za sebou a cakame uz poslednych 😝 teraz ma aj setria ked som tehu 🙂 na druhy rok uz bude olievat aj moj syncek 🙂
ja som bola hore uz od 6 hodiny ako vzdy 🙂

lucka0122
24. mar 2008

dobre ranko veselu velku noc.....mna iba svokor ked ze to ja neznasam....drahy to nema rad tiez....tak klud...

dididi30
24. mar 2008

lucka ahoj..veru aj moj muz to neznasa tak ako ja, ale bol u mna otec s brachom a svagrom a este ma prist bratranec s malym a mame pokoj 🙂my vzdy niekam chodime cez velku noc, ale tentoraz je zima tak nic 😒

sandrika
autor
24. mar 2008

mna zvonavkovali a je mi teraz z toho riadne na grcjavascript:addEmoticon('☹','vBody')
javascript:addEmoticon('☹','vBody')

lucka0122
24. mar 2008

ja to neznasam a radsej vzdy dakde ideme....sandrika nemas aj icq?didi este ze mame tolerantnych chlapov...

dididi30
24. mar 2008

ja to tiez neznasam, a od kedy som sa vydala na zapad a tam sibaju, mam riadnu averziu 😠 to veru mame, chavala bohu..ale zas ten moj nema rad ziadne ceremonie, on je rad ked je s nami doma, ale zas niekedy mi to aj na nervy lezie....

lucka0122
24. mar 2008

to ti verim....malu mas zlatu.....tesi sa na braceka?kde byvate?

dididi30
24. mar 2008

dakujem...tesi sa velmi, naprv basnila o sestricke, ale teraz uz je to v poho, stale sa pyta kedy vide z bruska 😅 v anglicku, preco? aj vy ste v zahranici?

lucka0122
24. mar 2008

nie....ja v BB ale si zo slovenska nie?len tak sa pytam..

dididi30
24. mar 2008

ano som zo slovenska, teda aj manzel, sme slovaci...sme tu ale 3 roky, tak sa nam zachcelo trocha zmeny a zvykli sme si, mame tu aj slovenske programi, takze pohodka..a vy sa na drobceka tesite?? hned sa vam zadarilo, ci po nejakej chvilke?? 🙂

lucka0122
24. mar 2008

hned nie....drahy necel tak rychlo lebo sa boji omna.....vtedy ho to zobralo.....bolo to februari a ze som tehu som zistila 5.8

dididi30
24. mar 2008

a preco sa o teba drahy bal?? nieco sa stalo...ak nechces tak neodpovedaj na to....

sandrika
autor
24. mar 2008

ahoj luci ako?

lucka0122
24. mar 2008

ahoj sandri dnes lepsie vcera som kazdych 10minut chodila na wc....didi lebo som potratila vo februari.....kvoli dr,..

sandrika
autor
24. mar 2008

luci a kedy prsne sa chystáš do Sásovej:

dididi30
24. mar 2008

luci to mi je luto, ale hadam teraz ste radi,ze je vsetko ok, nie?? dzim vam palceky 😉 onedlho budete mat drobceka v postelke 😉

lucka0122
24. mar 2008

sandrika dakedy v polke aprila....tam budem uz a aj potom po porode....kde to byvas ulicu?didi zacala som chodit na konika a bolo my lepsie nemyslela som tak na to

sandrika
autor
25. mar 2008

no abz si prišla pokiaľ ešťe porodím 😀 kedže 16.4 yačíňam 38tt 😉
Byvam na Rudohorskej ulici v tých vzsokých učkach oproti poliklinike 😉
mne bolo včera večer zase tak zle grcala som 2x ☹

jastericka
25. mar 2008

dobré ráno žienky. Hrozne som sa preľakla, zopár hodín som necítila maličkú, dokonca ani pri raňajkách, čo skoro vždy vystrája, ani jeden ťuk. Tak som si spomenula, čo nám hovorili na predpôrodnom, že máme zatriasť bruškom a keď nepomôže tak silno tlesknúť. Tak som triasla a nič.... potom som tleskla a nič, už ma chytala panika. Nakoniec som si ľahla na chrbát a malá začala čkať, bože ten krásny pocit, že ju cítim, ale bála som sa hrozne.
Aj Vám sa to stáva, že zrazu necítite maličkých?

sandrika
autor
25. mar 2008

jasterička ja cey deň necítim Lukzho skoro nikdz onrád vystrája v noci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre