Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

cukruska1920
26. apr 2008

Ahojte...vy mi urcite budete vediet poradit kedze ste uz davno za tym....15 dni mi meska menstruacia , v pondelok som si robila test a bol negativny...teraz uz asi 3 den mam take slabe krce v podbrusku ale len take chvilkove a potom to prejde....bolia ma aj prsia...co to moze znamenat...dakujem

daniela84
26. apr 2008

no ja ti to napisem takto ja som mala pozitivny test az po 3 tyzdnoch co mi meskala menstruacia, prve dva co som si robila boli negativne. A tie bolesti v podbrusku mozu znamenat aj zapal, a meskat ti moze aj kvoli zapalu alebo nachladnutiu, ale bud by som na tvojom mieste sla na vysetrenie alebo este trosku pockala

cukruska1920
26. apr 2008

dani...hej bojim sa aj ja toho ze budem mat nejaky problemy..... a zase keby som tehotna mala by som aj nejake priznaky nie ?

ajkabezka
26. apr 2008

ahojte, ja som mala pozitivní test po čtyřech dnech 😵 - slaboulinká skoro neviditelná čárečka, a pak s rozpětím třech dnú už tři testy jen sílely...na začátku do 3tího měsíce mně neskutečně bolely prsa 😖 , že jsem ani podprdu nechtěla- ale musela- nosit 😠
dani tak máme zas kousek gruntu za sebou 😅 - total jsem vygruntovali chodbu, poodnášeli krámy, poumývali okna 🙂 ...a já jdu teď lehnout, bo se Jakubko jakosi vzpírá 🤐 ...venku je dnes nádherně!!!!
jinak nevíte co je s loss??? 😨 dlouho tu nebyla a neodpovídá na sms...mám starost 🤐 ☹ ...tak krásný sluníčkový den všem tehulkám aj vašim miminkám a rodinkám 😉 😵

daniela84
26. apr 2008

No ja som nemala ziadne priznaky okrem toho ze mi meskala, nebolo mi zle, neprejedla som sa, nemala som chute ani sopm nejak nebola citliva na vonu

daniela84
26. apr 2008

Vies ze ani neviem co je s lossikom, bohvie ci nie je v nemocke netusim, no aj my sme pratali , uz mame domontovane co bolo treba, su vyhodene rarohy a este dorahujeme balkon, manzel ho ide natriet a zajtra nam dame gumu a koberec, inac uz hadam budeme mat vsetko, az na niektore veci, ktore sa spravia ale neskor lebo nezalezia od nas

cukruska1920
26. apr 2008

daniela...takze myslis ze teoreticky by som mohla byt aj tehotna ?

jarka70
26. apr 2008

ahoj zienky ja sa ozyvam po dlhom case.hoci k vam uz nepatrim tak vam davam vediet ze maly sa narodil 7.4 cisarskym rezom mal 3980g a 51cm .dufam ze ste na mna nezabudli.
didi ako sa mas_? uz ste porodili niektora? sandrika a jasterick a no a lossik? ako?

jarka70
26. apr 2008

a danielka este aj ty si cela 2v1?este sa nic nedeje?

montinka
26. apr 2008

ahoj jarka gratulujem. no porodila Mirka a aj Sandrika.

lucka0122
26. apr 2008

jarka sandrika uz ma po vcera sa jej maly luky narodil......lossik este nic..zatial.....mala si spinal?

jarka70
26. apr 2008

super a hlavne ta sandrika konecne to ma uz za sebou 🙂 uz som ju lutovala ako sa trapila 😎

lucka0122
26. apr 2008

a gratulujem budte zdravucky....obaja...

daniela84
26. apr 2008

Ahoj jarka tak gratulujem, ja som este 2 v 1, ale mam termin 30 aprila, o lossikovi neviemem nic, a jastericka je v nemocke mozno uz aj ona to ma za sebou, pomaly nas tu ubuda
cukruska mozes byt kludne aj tehotna, ale sla by som k dokimu

jarka70
26. apr 2008

lucka nie nemala som spinal bola som pod narkozou lebo ocakavali komplikacie po 2sekciach ale dopadlo to ok chvalabohu len mala som strasne vela zrasty este aj zo spodu na maternici aj okolo no hroza aspon sa tak vyjadril doktor.
dakujem za gratulacie 🙂

jarka70
26. apr 2008

tak sa drzte babulky kuknem vas zajtra som zvedava este aj na jastericku ,lossika aj teba danielka 🙂

dididi30
26. apr 2008

cafte, opat nikoho ☹

lucka0122
26. apr 2008

ahoj didi ja som zas tu.....boli ma brucho a mam hnacku.....a ty ako?

montinka
26. apr 2008

ale ano aha kto tu je.😀

montinka
26. apr 2008

luci a z coho mas hnacku? zjedla si nieco?

dididi30
26. apr 2008

luci a co si pojedla??
no monti bola som tu rano, potom sme boli s nasim tatinkom, bo isiel na sk ☹ a potom sme isli k otcovi posediet a teraz som akurat s nasim tatinom volala, uz ide pomaly do lietadla

montinka
26. apr 2008

no didi neboj sa ved on sa skoro vrati. 😉 hm no ja som prisla az teraz poobede lebo doobeda sme upratovali a potom sme sa boli s mamou prejst do hypertesca

dididi30
26. apr 2008

iba prejst, ci len tak pokukat ci aj nieco kupit

montinka
26. apr 2008

ale bratovi bola nakupit take kravinky lebo mu chce poslat balicek a ja som si kupila akysi krem v lekarni na brucho tak som zvedava

lucka0122
26. apr 2008

zjedla som polievku, francuzske krumple,banany asi 3 ale nie hned za sebou,teraz som zjedla parky a bananove mlieko.....stoho ze by ma bolelo?

montinka
26. apr 2008

luci to asi z tej hnacky. aj mna doobeda strasne bolelo a nakoniec to bolo asi z hnacky.

dididi30
26. apr 2008

hm monti uz ked mas strie tak to nepomoze, jedine ich nebudes mat viac..
ja mam v plane pokukat drobcovi opalovaci krem, taky s 50 faktorom.
lucka mozno z tej kombinacie a mozno z tolkeho mnozstva 😅 ale sak sa vykakas a bude ok....alebo pojdes rodit 😕 daj si paralen a ked nezaberie tak to su kontrakcie..

montinka
26. apr 2008

ved ja viem ze uz nezmiznu ale tak hadam nebudem mat uz dalsie

dididi30
26. apr 2008

no sak hej treba..co porabas?

montinka
26. apr 2008

napchavam sa chipsami. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre