Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

loss
14. mar 2008

danelka ahoj ako sa mas?

daniela84
14. mar 2008

ahoj lossik, ale da sa len ma nejak trapia depky a co vy

loss
14. mar 2008

no ja som stastna ze som konecne doma tak celkom fajn
a hlavne sa tesim ze snad za 6tyzdnov rodime uz sa malej neviem dockat

daniela84
14. mar 2008

no to sme na tom podobne, aj ja by som ju uz mala co najradsej pri sebe, ale este musime trosku vydrzat

daniela84
14. mar 2008

Vcera som takmer cely den preplakala , dneska mi je zase zle, som zvedava co este pride, ale apso v noci som sa vyspinkala za posledne dva dni
lossik a co vam robili v nemocnici??

loss
14. mar 2008

ja som uz mala kontrakcie tak sme ich museli ustalit
neboj snad porodom tie depky prejdu

lucka0122
14. mar 2008

ahojte lossik zas si bola v nemocnici?mam novu foto v albume kuk...

loss
14. mar 2008

jej si kocka
no mne uz brusko zavadzia uz aby mala lezkala vedla mna

daniela84
14. mar 2008

juj boze, a co malinka nechce byt dnu, nejak sa ponahla k tebe. No aj mne brusko zavadzia uz pomalicky, ked si lazkam tak mala zacne lozit

daniela84
14. mar 2008

lucka ty uz mas pekne brusko, mne nejak kleslo dolu

jastericka
14. mar 2008

žienky, aj mňa trápia v posledných dňoch depky, som úplne nemožná, bez nálady, len fučím a plačem pre každú hovadinu ☹
lossík: je dobre, že si už doma, aj z toho som mala depku, že ste v nemocke, keď som si predstavila seba ako som tam bola v prvom trimestri, hrôza..
danielka: aj mne sa zdá, že mi kleslo bruško

dididi30
14. mar 2008

babule ja som zas velmi nervozna a tiez ma vsetko rozplace, este aj v skole , ked som isla po malu, tak som sa dozvedela, ze moja dcerka pohryzla jednu spoluziacku tak mi to bolo luto ,ze som sa rozplakala, ucitelka na mna len cumela, ze co mi je, tak sme sa potom na tom smiali 😅

lucka0122
14. mar 2008

aj mne uz zavadzia neviem ako si mam lahnut.....aj mna hocico rozplace...

dididi30
14. mar 2008

luci ani nevrav, ja uz teraz sa neviem ulozit a to prevracanie sa v poseli a vankus este aj medzi nohami bo sa potom tak potim..hruza a to si predstav,ze medzi manzelom a mnou spava nasa 4 rocna dcera....postel ma prilepenu pri nasej a nie a nie tam ist spat, som zvedava ,co bude ak porodim 😒

lucka0122
14. mar 2008

poradte kedy mam kupit kocik?uz mate vsetky kociky?

dididi30
14. mar 2008

no ja uz mam aj segra co je v 24tt a pri tom tak verila na povery a kocik ma ako prvy 🙂

daniela84
14. mar 2008

lucka mi sme mali kocik hned po zime, ja si myslim ze si uz kludne mozes kupit, nezamyslaj sa nad poverami. No ja neviem ci to je pocasim alebo cim tie depky, ale ja som bola v poho, no ale posledne dni to je so mnou hrozne, nic ine nerobim len placem

jastericka
14. mar 2008

aj ja už mám kočík doma a keby sme mali peniažky skôr, mali by sme ho už oveľa skôr, na povery neverím, čo sa má stať, to sa stane...
asi aj tým počasím je to veru 🙄

daniela84
14. mar 2008

no presne to povedal aj moj doktor, ze ked priroda nebude ciet tak ani doktori nic neurobia

jastericka
14. mar 2008

presne tak, príroda to vždy zariadi...
Inak aj ja som študovala v Prešove na PdF, niekto to tu spomínal

daniela84
14. mar 2008

No mirka tam studje ona konci, a ja koncim na FF. Vdaka bohu, presov ide dole vodou a riadne

weroni
14. mar 2008

caute zienky ako sa mame? ja vobec nestiham tieto posledne dni co mate nove? 🙂 ja uz 13-te kilecko 😀

jastericka
14. mar 2008

a prečo ide Prešov dole vodou, to bola vždy chválená univerzita 😕

daniela84
14. mar 2008

No jastericka poodchadzalo vela profakov, a tak stratila cveng a este sa aj medzi sebou hasteria a podobne. No hrozne, ja som pribrala uz asi 15 kilo, lebo neviem kolko som mala ked som otehotnela

miriamka
15. mar 2008

Ahoj Weroni...no ja zatial +8kg 😉 Bola som na poradni,a drobec uz ma 1800-1900g 😵

jarka70
15. mar 2008

ahojky babulky 🙂 ja som dne splna energie idem dat byt trosku do pucungu.hoci ma uz pobolieva zvlastne brucho 🙂

loss
15. mar 2008

lucka0122 ja mam kocik doma asi 2tyzdne 🙂
jastericka aj ja som rada ze sme doma
miriamka nas vazili vo stvrtok slecna ma uz 1803g a ja som pribrala 9kg
zda sa mi ze mala sa menej hybe 😔 a ako je to u vas?
jarka tak prijemne upratovanie ale neprezen to

weroni
15. mar 2008

babulky mne zatial nikto este nepovedal kolko asi drobcek vazi 😕

jastericka
15. mar 2008

weroni: neboj, to Ti povedia na tom poslednom ultrazvuku, ja som bola na ňom až v 33tt+1 🙂

všetkým prajem krásny víkend bez depresií a bolestí 😉

luciask1986
15. mar 2008

ahoj weroni ani mne este doktor nepovedal a som zvedava kolko uz babo pribralo ako sa mas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre