Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

daniela84
29. apr 2008

No vidim ze dnes je to tu plne nervov xi xi
No bohvie z coho toluky ma, ale hadam sa z toho dostane, no mien dakujem, uz to budem mat veru za sebou a kopu toho pred sebou, danus ale spominali tu aj malinikovy caj, tak skus pit aj ten, alebo nieco take co spusta porod , ale ja ani netusim ze co to je, ale ja keby som nemala planovanu sekciu tiez asi nerodim a mozno by som ani 10 maja nerodila na ten druhy termin, som zvedava

mien
29. apr 2008

danielka teraz si pomysli, veď už zajtra budeš mať svoju dcérku pri sebe

lucka0122
29. apr 2008

neviem ani ja s coho to moze mat chudiatko male..a vy sa ako mate?

daniela84
29. apr 2008

mirka je uz doma so samkom
akurat mi pisala, dneska ma narodky

pipinka82
29. apr 2008

ahoj tak pozdravuj ju 🙂 a že gratulujem 😉 tej je supeeer aj ja chcem 🙂 aj tebe sa to kráti Dani to je supííííš 🙂

dididi30
29. apr 2008

danieli, teda ze sa ozvala....
tak teda bude oslavovat.....urcite napisala aj montike, musim povyzvedat 😀
a nevies ci fotky dala do albumu??

mirka8429
29. apr 2008

ahojte babule tak my sme uz domka z pôrodnice 🙂

mirka8429
29. apr 2008

kuknite fotky 😀

ajkabezka
29. apr 2008

mirka Samko je nádhrený gratulujeme a vítáme doma!!! 😉 🙂 už aby mohla dom aj sandrika...nevíte něco nového o ní? 😅 🙂
já jdu zítra na poradnu a mám tušáka, že tam už zústanu... 😅 🤐
danielka tak už zítra!!!juj tak ti přjeu aby vše bylo v poho a taky se ozvi ať o tobě víme! 😵

mirka8429
29. apr 2008

ajka dakujeeem 🙂 akurat prisli svokrovci tak sa idem venovat potom pridem 🙂

junovka
29. apr 2008

Mirka,krasny Samko 😵 😵 😵 Mas IP 😉

dididi30
29. apr 2008

mirka caf....ukaz sa potom, sme zvedave na priebeh 😀

lucka0122
29. apr 2008

mirka samko je krasny.....gratulujem...

loss
29. apr 2008

Miri gratulujem Samko je nadherny
takze baby ja idem na dalsiu kontrolu 6.5 porod je v nedohladne ☹

dididi30
29. apr 2008

lossik to vazne?? no ako som uz pisala, vy rizikovky este predlzujete 😅 ale neva nech su len deturence zdrave..

loss
29. apr 2008

didi ano hlavne nech su zdrave 😵

dididi30
29. apr 2008

veru toje dolezite...drzi palec ...a co malinka este neklesla havickou dole ci ako?

dididi30
29. apr 2008

inak malinka jastericky je nadherna, gratulujem

montinka
29. apr 2008

ahojte dievcata uz som tu. jej ten Samko je krasny. aj ja uz chcem toho mojho stupla mat vonku.

gabkazabka
29. apr 2008

Ahojte,
aj ja uz ceeeeeeeeeeeem 😢
Vsak su krasne tie babatka......aj Samko,aj Martinka,aj Lukasko...vsetky..
este mesiac vydrzat... 😅

dididi30
29. apr 2008

no cafte baby....veru este mesiac a potom nech ide von 😀 to bude ina stranda....dnes ma nenormalne pichalo dole, ale preslo to..zase poslickovia, tak hadam ten mesiac este potiahnem

montinka
29. apr 2008

inak didi aj mna dobre pichalo voku a to zakazdym ked som bola s montym vonku. neviem preco. hmmm vy uz iba mesiac ale ja este do jula. 😒 veru vsetky deturence su chutnucke. budem odpisovat pomalsie robim halusky s bryndzou. mnam 😝

gabkazabka
29. apr 2008

Ja som dnes bola posledny krat na poradni u mojho gyndosa a v piatok idem uz na kontrolu do porodky.... ☹
Ked ja mam taky strach z nemocnin....uz teraz sa mi kruti hlava,ked na to pomyslim ☹

montinka
29. apr 2008

to sa tak vsade chodi ze ku koncu uz do porodky? 😕

gabkazabka
29. apr 2008

no od 36.tt sa chodi uz do porodky...aspon si myslim,ze vsade je to tak... 😉

dididi30
29. apr 2008

gabi ja som som do konca chodila k zenskemu, nie do porodky jedine porodit....

gabkazabka
29. apr 2008

😲 tak potom neviem...mozno je to umna preto tak,ze porodku mam 70 km vzdialenu....neviem

montinka
29. apr 2008

hm uvidim kam budem chodit ja dam vam potom vediet. a ako si dopadla gabi? dobbre?

dididi30
29. apr 2008

gabi coze?? tak daleko?? sice ja som bola v nitre na dedine co bolo asi 15 minut cesty, ale toto je nenormalne.....no moja mas co robit..
monti to aj ty tak budes chodit?? to od kedy sa tak chodi, ja to prvy krat pocujem

gabkazabka
29. apr 2008

no,dobre...ani ma zospodu nevysetroval,len mi pomerali tlak-ten mam stale ako sportovec 😀 120/80 😝
a v piatok v porodke mi urobia komplet vysetrenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre