Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
30. mar 2008

jaj ak to je, no tak potom ti to nezavidim, ale sak tyzden to vydrzis nie?? neboj mozno to bude ine, hoci ked to pises, mozno ani nie....asi sa budete este aj o drobca vadit a pockaj ked nebudes chodit casto na navstevy to budes mat teletony 😒 no ale mozno budes aj rada na zaciatku ked ti pomoze, nie?

ajkabezka
30. mar 2008

dievčatka jakosi nás zmena času zmohla 😔 , tak jdem komplet celá rodka do hajan 😅 ..vám hezký večer a držte se vy aj vaše miminečka!!! 😵 😵 😵
PS: nevíte něco o pupickovi??? dost dlouho tu nebyla!!! ☹ 🤐 🙂

sandrika
autor
30. mar 2008

však práve minulý rok sa narodilo bábetkobratovi a bolo to peklo , oni bývajú na jednom poschodí bola u nich každý deň, musela ju kúpať všetko len ona, potom keď jej brat povedal svoje tak sa zase zdula a odišla k strarkej onoa je fakt ťažký prípad, môj muž ju nenávidí

ajkabezka
30. mar 2008

sandri nebudeš to mít jednoduché, ale snaž se přežít ten týden a pak budeš mít svúj klid...papa všem

sandrika
autor
30. mar 2008

ahoj ajka ja som silná a zvládnem všetko 😀

miriamka
30. mar 2008

Ahojte,
jaaaj,to bol krasny den dnes,vsak?My sme od rana behali po BA a pozerali veci do domceka,teraz sme boli na vychadzke a konecne si idem troska oddychnut.Citim sa ako keby som bola v 5.mesiaci tehotenstva a nie ze skoro pred porodom 😉

sandrika
autor
30. mar 2008

miruš ani ja sa necítim ako mesiac pred pôrodom 🙂 ja som bola tiež na takej kratčšej prechádzke, bolo fakt krásne ale potomsom mala 4 kontrakcie, ale už je dobre dala som si lieky

dididi30
30. mar 2008

sandri bud rada,ze s nou nebyvas 😉
mirus bud rada a je dobre,ze mas pohyb, budes mat lahky porod 😉
ja som dnes na prechadzke mala nehorazne tvrdnutie bruska, kazdych pat minut aj castejsi a pohoda 🙂

lucka0122
30. mar 2008

aj ja sa citim akokeby som bola v dakom 5 mesiaci....ja sa tiez stale prechadzam mna nebavi lezat ja musim daco robit...chvilu polezim ale potom sa mi nechce uz iba ak mi je zle...

dididi30
31. mar 2008

dobre ranko......ja som dnes opat nespala, nemozem dychat, len je zmena pocasia akoniec 😠 som ako vypluvnuta, ani spreje na astmu mi nepomahaju ☹

lucia31
31. mar 2008

krasny slnecny dnik prajem 🙂 urobila som si slabu kavicku a teraz vegetim po namahavom vikende na balkone 🙂 ...to je bajecny zivot 😀

sandrika
autor
31. mar 2008

Aj ja vám prajem krásny konečne slnečný dníček

dididi30
31. mar 2008

no vy mate aspon slnecny , tu je pod mrakom a zmena pocasia mi robi velmi zle na tu moju astmu ☹ vcera ked bolo slnieco mi bolo super 🙂

sandrika
autor
31. mar 2008

didid neboj aj u vás bude čoskoro svietiť, kdeto vlastne žiješ, zabudla som 😠
tehotenská demencia
my máme pekne len dnes zajtra má byť už škaredo..inak ja som mala tiež strašnú noc-príšernú kyselinu ble...
taka som teraz unavená a žalúdok mám ako na vode

dididi30
31. mar 2008

anglicko, tak to vies urcite pochopit, ze hmla a dazt je tu bezne 😒 😠
u nas ma byt pekne od stredy, tak sa tesim,ze poperiem 🙂

sandrika
autor
31. mar 2008

jaj tak to hejv anglicku je to také to sa ti nečudujem 😉

sonatorik
31. mar 2008

caute kocky..... konečne pekny den... 🙂

lucka0122
31. mar 2008

dobre ranko teraz som vstala cez noc som sa budila....co idete dnes robit?ja sa nudim doma mangel v praci..... ☹

jarka70
31. mar 2008

ahojte kocky 🙂 ja som sa vratila z interneho a naozaj je vonku velmi fajn az horuco.tak som dala prat postelne pradlo. 🙂
didi vobec ti nezavidim tu astmu 😠

sandrika
autor
31. mar 2008

luci ja sa teiž nudím, alemna dnews veľmi trápi žalúdok večer som pojedla čo som nemala v noci som z toho mala hroznú kyselinu a ako som sa naraňajkovala mám ju zase.....
o 14,30 chcem isť do mesta do toho detského bazáru dala som tam predať jeden pekný tehotenský komplet tak idem kuknúť či sa predal.
Ahoj Jarka 😀

jastericka
31. mar 2008

sandri, napísala som Ti IP
Inak všetkým prajem krásny dníček

jastericka
31. mar 2008

Ja sa tiež cítim ako v 5. mesiaci, je to sranda, lebo pred dvoma týždňami som si myslela, že už aj na pôrod to vyzerá a teraz zrazu mi vymizli všetky príznaky, pichanie, bolenie, zohnúť sa môžem...že by ticho pred búrkou? 😅

jarka70
31. mar 2008

aj mne akosi zacinaju miznut priznaky citim sa akosi lepsie hoci v piatok a vcera vecer som si myslela ze uz pojdem a nic preslo to .asi od strachu pred stvrtkom.mam ist na poradnu.

sonatorik
31. mar 2008

no ja vobec nemam pocit že by to už malo prist....až sa trochu bojim ci je vsetko ok.... povodne som myslela že to bude ešte predcasne...ale asi sa malej nechce von 🙂 su nejake "ludove" metody na vyvolanie porodu?

jarka70
31. mar 2008

su ale mne akosi nic nezabera.

jarka70
31. mar 2008

no ved uvidim co mi povie dokina vo stvrtok mala by ma poslat uz do nemocnice tak som zvedava.

jastericka
31. mar 2008

ja som včera skákala na fit lopte 😀 , chodím po schodoch, manželíka znásilňujem 😅 a ževraj dáky čaj je na to 😵

lucka0122
31. mar 2008

sandri tak sa ides prejst?ja musim zajtra do mesta v robote mi kazali ze mam dakde ist nahlasit ze som na materskej ale uz som zabudla kde to mam ist...

sonatorik
31. mar 2008

faaakt ja som uplne zabudla na tu loptu a mam ju doma sakra...hned idem po nu 🙂

sandrika
autor
31. mar 2008

luci neviem kde myslíš???
Idem do toho mesta, ale až poobede .
Chcem isť dnes ,lebo zajtra už nemá byť pekne,len keby mi zriovna dnes nebolo najhoršie za celé tehu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre