Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

daniela84
24. apr 2008

tak pekny vecer ajka, kubik uz dostal asi silu co nacerpal cez den a pozdrav danielka, my tu mame vdaka bohu manzelovho otca on s nim sklaal komplet cely nabytok

dididi30
24. apr 2008

dobru noc babulky idem kukat telku a trosku k dcerke....papa

lucka0122
24. apr 2008

didi ani mne sa sem nedalo dostat...a sandrika isla rodit?a loss neviete co je snou?

lucka0122
24. apr 2008

pisala mi sandrika ze uz je otvorena na 3 prsty kontrakcie kazdych 8 min ze nadranom by mal byt lukasko na svete....

junovka
24. apr 2008

Sandrika, drzime palce 😵 😵 😉

aviril
24. apr 2008

aj ja držím sandrike palce, nech to mám čím skôr za sebou a v náručí už čoskoro vystíska malinkého

expertka8
24. apr 2008

..neodpustim si 🙂
...kliknite na spodne video 🙂

http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=82

lucka0122
25. apr 2008

dobre ranko bruska..tak uz rodime vo velkom....ako sa dnes citite/ja som v noci dostala krc do nohy a boli do teraz....

daniela84
25. apr 2008

no to sa to uz spustilo a nevieme nieco o sandrike a o lossikovi a este aj o jastericke?

mien
25. apr 2008

ahoj Danielka, no aj mňa by to zaujímalo a ty sa máš ako

daniela84
25. apr 2008

Ja sa mam dobre, vcerajsie pichanie ustalo, len keby som vedela spavat bolo by dobre, dnes este musim podniknut turu mesto, ale inac to je v poho

miriamka
25. apr 2008

Ahojte bruska,
Sandrike aj ja drzim palce.
Ja som otvorene na 2 prsty,a cakam kedy pridu kontrakcie 😉

loss
25. apr 2008

dobre ranko
takze stale sme 2v 1 ale zacala som sa uz otvarat tak som zvedava v utorok sa mam prist ukazat
sandrike a aj Mirke gratulujem super ze to uz maju za sebou takze zaciname rodit to je fajn 😵

miriamka
25. apr 2008

Loss...takze aj ty sa uz chystas?Aj ja 🙂

daniela84
25. apr 2008

Lossik ta pekne to vyzera, mirka a ty sa kam ponahlas, no tak vidim ze stanovenim mojho terminu cisara sa to tu pekne rozbehlo, to uz nas tu naozaj vela neostane a ako to tak vyzera ja budem nakoniec okrem mien a didi rodit posledna xi xi

miriamka
25. apr 2008

Daniela...mne dal doky maximalne tyzden,a vraj rodim. 🙂 Uz mam aj spinenie,krcom kratsi nez 1cm,otvorena na 2 prsty...

loss
25. apr 2008

miri no ja ked som v stredu isla do nemocky tesila som sa ze sa vratim s Nelly v naruci a vidis stale sme spolu 😅 tak asi si este predsa len do maja pockam

miriamka
25. apr 2008

Loss...no ja by som bola rada,keby aj nas maly pockal do maja...aj ked ako doky povedal ze ma maly uz 3.5kg najvyssi cas ist von 😀

loss
25. apr 2008

no my mame 3250g tiez sme cela slecna 😀 ale doktor mi povedal ze sme v podstate 37+4dni a stale mame cas po 38tt je rodit najlepsie ale vyvolat porod mozu po 41tt dovtedy je to na babenku ci sa rozhodne ist von alebo nie 😔 takze cakam

daniela84
25. apr 2008

no tak vas maly je riadby valibuk miri, tak to bude uplne v poriadku ked aj skor pride, aj ja som cela prvomajovku, ale zda sa ze este stihneme ten 30 april, moja malinka tak akurat chodi v brusku a to poriadne a sem tam mam pichanie ale to najma ked sa taram po meste alebo pracem. Ja mam tiez skrateny krcok na 1,5 cm, ale otvorena som este nebola.

loss
25. apr 2008

Danielka takze rodis 30.4 cisakskym?

miriamka
25. apr 2008

Loss...no nas maly zodpoveda velkosti 39tt 😀 takze vraj uz mozem rodit 😉

daniela84
25. apr 2008

No je to tak predbezne dohodnute rano na osmu sa mam hlasit na prijme, a uvidme podla predoperacnych ci odrodim uz toho 30 alebo si pockam do prveho maja ako som chcela

loss
25. apr 2008

jasne Danielka super drzim palce
Miri mozno ti zle vypocitali termin,kazdopadne ked mozete rodit je to super

miriamka
25. apr 2008

No podla ultrazvuku v stredu povedal termin 2.maja,vraj maly je riadne velky 😉 asi po manzelovi,ten mal 4.2kg ked sa narodil

loss
25. apr 2008

no teda dost som zvedava este ma aj predbehnes 😀

miriamka
25. apr 2008

No to ano 🙂
A nevie niekto ake miery ma Sandrikin Lukasko?

loss
25. apr 2008

ja neviem len mi ajkabezka napisala Sms ze uz porodila

miriamka
25. apr 2008

No uvidime...stale sa bala ze bude prilis malicky,aby to nebol tiez taky pripad ako moj,ze brusko nic moc a velke babo 😀

daniela84
25. apr 2008

No tak uz len cakat ktora z vas to spusti, sandrika sa dufam ozve ze co a ako

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre