Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

lucka0122
9. máj 2008

dobre ranko bruska....tak my dnes do poradni snivalo sa mi ze mi povedal dr ze v utorok rodime.....som zvedava co mi povie ozaj doktor.....potom napisem poobede ked pridem...drzte palceky pa....

pupicek22
9. máj 2008

Ahojte tehulky.......ja nemozem spat....je mi strasne zle....na vracanie 😢.Moj drahy mi robi dnes v skotsku.....soferuje 3 hodky tam a spat.Dufam,ze sa nic nezomelie...lebo to mozno nestihne... 😖 😖.
Dufam,ze vy si este uzivate postielok.... 😉.Ja idem asi kukat telku alebo cosi kym sa nezobudite... 😅

loss
9. máj 2008

dobre ranko
Lucka zuzkazrzka z majoviek uz tiez porodila len my nic ☹

dididi30
9. máj 2008

ahojte.....lucka no veru,by som ti priala porod. 😉
pupi....sak si pisala 7:44 tak to je myslim pekny vykon na spanie, ja spavam maximalne do 6 aj to uz prehanam 😅
myslis ,ze ides rodit?? 😨
loss, no sak este stihas 😉

ajkabezka
9. máj 2008

ahojte luci držíme palečky ať se už něco pohne 😉
pupi no když nestihne, hlavně ať to proběhne v pohodě...a třeba to přejde 😵
loss šak máš ještě dvě třetiny mája, neboj stíháš 😎
didi my spíme do devátej a když se zadaří aj do pol desiatej..ale tomu je od po konec...pak jak se dám do kupy, budíček bude drnčet každé tři hodinky 😅 🙂 🙂

dididi30
9. máj 2008

aji caf......no tak to ti zavidim........ja ci si lahnem o 8 vecer ci o 10 vecer tak vstanem v tu istu hodinu, uz som ako hodinky nastavena.....no nevadi, ved aj tak k drobcom budeme musiet vstavat , nie?

mywiel
9. máj 2008

Ahojte maminky,
chcem vas upozornit, ze niektore uzivatelky si stahuju cudzie fotky a pridavaju ich do svojich albumov, tak bacha! Mne stiahli dve fotky uz. 😠

mirka8429
9. máj 2008

myw to vazne??a preco...ako ze vydavaju to za svoje deti??alebo ako

mirka8429
9. máj 2008

myw nie anahodou tu babiku??sa mi zda ze som ju videla....

mywiel
9. máj 2008

Nie zatial je babo este v brusku, ale stiahla si moje oblecenie co mam nakupene. Oblecko mi je fuk aj tak som napisala admin nech jej to zmazu, ale tak rozmyslam ci sem fotky babo vobec dam ked sa narodi!! 😖

marse
9. máj 2008

Ahojte babulky 🙂

Mirka tebe velmi gratulujem Samko je nadherny a velmi vam to pasuje spolu. Prajem vela zdravicka a drzte sa. 😵

Mywiel a co stahuju??? len veci alebo aj babatka??? 😕 😕 😕 ved to mi pride chore ale ak len nejake veci tak to este ujde ale osoby??? 😒

mywiel
9. máj 2008

Osoby nie ale aj tak by ma nenapadlo, ze si niekto prida do svojho albumu moje vecicky... 😒

mywiel
9. máj 2008

Uz jej to zmazali... este ze mi nahodou jedna kocka napisala, ze videla tie moje veci v inom albume, ja by som asi nato ani neprisla.

marse
9. máj 2008

mne sa minule jedna babula pytala odkial mam kocik a ci si ho moze dat do albumu akoze to je bez problemov u mna ved vela ludi ma podobnych veci mna by viac poburovalo keby si stiahli deticky a tak 🙄

mywiel
9. máj 2008

Ved jasne mne je fuk tiez ide len o materialne veci, len som si uvedomila, ze som sem dala fotku domu kde byvame a osobne fotky a ze si ich moze hocikto stiahnut, lebo tu to nie je ochranene na koniku. Napr. fotky kde mas hole miminko by som sem tiez nedala nevies kolko pedofilov sa moze najst a nahrat to... 😕

marse
9. máj 2008

mywiel ja mam tiez iste zasadu, fotky z domu ani nahu Viki by som sem nevycapila, skor take neutralne zopar lebo naozaj nevies na koho tu narazis a to je smutne 😒

inakako sa mate??? 🙂

mywiel
9. máj 2008

Ja celkom fajn az nato ze niekedy nespim, lebo ma boli chrbat a ked nie chrbat tak hlava ak ked nie hlava tak sedaci nerv... uz len porodit. 😀

marse
9. máj 2008

mywiel ani nehovor uz sa tesim normalne kedy to pride a kazdym dnom sa tesim viac, lebo tieto posledne tyzdne sa vlecu slimacou rychlostou.
Dnes som si bola vybavit EKG a buduci tyzden ma cakaju posledne kr. odbery

mirka8429
9. máj 2008

marse dakujem 🙂

myw no tiez rozmyslam ci nepovymazujem niektore fotky hm..

mywiel
9. máj 2008

Marse ved uz ti nechyba vela, mne sa to neskutocne vlecie uz zacinam byt netrpezliva. 😀 😵

marse
9. máj 2008

mywiel ja mam pocit ze TP je mi teraz vzdialenejsi ako na zaciatku 😀

mirka8429
9. máj 2008

myw presne ako u mna xixi

mywiel
9. máj 2008

Presne marse, druhy trimester bol fakt najkratsi, ubehol ani som si nevsimla asi preto ze je vraj najkrajsi a teraz mi to ide pomaly, uz aj pupik sa straca uz ho mam hlboky len 0.5cm... 😀

pupicek22
9. máj 2008

No ahojte kocky....no tu som pisala 7.44 ale tu je hodina menej...a v noci som nespala.Trochu som si schrupla potom,ale mlady sused si lesti auto...vysava hned vedla mojho okna.... 😅 😅 😅
No Ajka...mlady uz je na ceste spat...tak mi odlahlo.Brusko furt boli...ale uz mi neni na vracanie...tak je lepsie.Ja dufam,ze budem schopna povedat kedy mi zacal porod a nie uvedomit si,ze ked budem sediet na zachode.....ze babo uz na ceste... 😅 😅
Mywiel....no neni to bohvieco ked sa to takto da stiahnut... 😖

marse
9. máj 2008

ja zase mam pupik vytlaceny von, vyzeram ako balonik s chvostikom 😀

tak som sa pri vas naobedovala a idem zehlit posledne vecicky co som prala, a uz mam vsetko viacmenej hotove, aj postielku sme vcera v izbe nejako zapracovali takze je pripravena, este chcem ist buduci tyzden na nakup posledny a potom uz aj tasku pripravim muzovi co mi donesie ked pre nas pride s obleckom pre drobca a uz mam veget. V mojom pripade musim skor nech mam pokoj na dusi 🙂

idem babulky drzte sa a neskor sa ozvem papa 😉

lucka0122
9. máj 2008

no tak uz sme doma...poradna dobra maly ma cez 3 kila......booze a ja taka krpata ako ho vytlacim....neotvaram sa hrdlo je 1cm...tak ja uz neviem o tyzden na kontrolu....

mirka8429
9. máj 2008

luci ahoj..3kila je fajn neboj sa ja tiez krpata..mam len 158 cm a maly mal 3370g ked sa narodil...

mywiel
9. máj 2008

Neboj pupicek urcite budes citit ked ti zacne porod... 😉 😀

pupicek22
9. máj 2008

No dufam.... 😖 .Lebo ja uz mam tieto posledne 4dni take bolesti,ze az.... 😠

pupicek22
9. máj 2008

Ahoj Lucka.....no mne maly vazil 3tyzdne dozadu 3.5kil........a to som krpec a bola som stihla(kedysi)....budeme musiet poriadne potlacit.!!!Ja uz neviem co vyskusat.....uz to necham asi tak...lebo nic nezabera! 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre