Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
23. máj 2008

didi to su take nohavicove tie teplaky 😀 😀 kupim daco na leto 😀

dididi30
23. máj 2008

jaj 😀 joj taka nuda, nikoho tu asi idem kukat telku, tak sa maj a drz sa, malinkemu pusinku 😉

mirka8429
23. máj 2008

didi sak ja tuuuuu...no ked ides tak paaaaaaaaaaaa ☹

ajkabezka
23. máj 2008

no moje zlaté, blbne nám hardware, tak jsem jakosi mimo, ale podařilo se mi nahodit nějaké fotečky Jakubka, tak múžete mrknout...zkusím zas zítra něco přidat...držte se- těm co ještě čekají hodně sil a trpělivosti a těm co už ten vzácný a krásný den mají za sebou hodně mlíčka a hromadu hromadu trpělivosti...papapa 😉 😉 😵

mirka8429
23. máj 2008

ajka kubko je krasny a ty si uz porodila??som ani nevedela zmen si pas🙂) mas tam 40tt🙂)) aj ty si zlataa 🙂

ajkabezka
23. máj 2008

děkujeme za pochvalu.. 😵 jej miri eště žes mi to řekla, vúbec mi to nedošlo 😀 😀 rodili jsme 13.5 v 8.15 se Kubko poprvé nadechnul zatím co jsem já pěkně spinkala na chirurgickém stole 😵 a Jakubko je naštěstí zdravučký a šikovný chlapeček...je aj moc hodný a pěkně prospinká aj 6 hodin v noci...jenom se mu moc nechce "sosat" mlíčko od maminky, takže pijeme Bebu ☹ ☹ a maximálně dvakrát si maličko vypije od maminky...no musím jít odpočinout, bo s tím mojím bolavým bruškom je denní kolotoč zatím "silná káva" 😖 😖 ...tak pěkný večer... 😉

mirka8429
23. máj 2008

ajka tesiim sa s tebou🙂) ano bez si oddychnut aj ja uz pojdem lebo tiez som unavena mame za sebou prebdetu noc ☹ tak paaa 🙂

dididi30
24. máj 2008

dobre ranko 😀
aji nevadi ze pije bebu, hlavne ze mu chuti 😉 vela sil 😉

marse
24. máj 2008

ahojte babulky, prajem pekny vikendik 🙂

pupicek22
24. máj 2008

Ahojte kocky!Je tu nekdo? 😀

pupicek22
24. máj 2008

Dididi si tu??? 🙂

dididi30
24. máj 2008

ahoj pupi 😀 co noveho?? maliicky poslucha? 😉

pupicek22
24. máj 2008

Ahoj dididi....no poslucha poslucha.Boli sme v nemocke....sa nam zdalo ze asi zle dycha,ale vsetko je ok.....tak sme radi🙂.Maly je dobrunky ako medik.S mojim drahym sme nasli ako si dobre pospime obidvaja...tak som spala 9 hodin dnes!A on tiez🙂))Sme radi.
Dnes idem von sama....cudne.Na obed s kamaratkami....mozno niaky drink.Nevies kolko si mozem dovolit ked maly pije moje mliecko?
A ty ako?

montinka
24. máj 2008

ahojte. je tu niekto? ako sa mate? ja dobre akurat sme sa vratili z vyletu bolo super.🙂

dididi30
24. máj 2008

ahojte,
joj ja som si dnes uzila,boli sme vsade kde sa da , obedik v meste dali sme si origo kebab a za tym zmrzku z mcdolnaldu, mnam....a teraz tlacim puding, fuj uz ledva dycham......paradny den 🙂

gabkazabka
24. máj 2008

Ahojte...
aj my sme dnes boli v meste.Len skoda ze tu nemame Mc Donald.Zboznujem zmrzku z neho.Ale mala som ju vcera v Kosiciach a aj v pondelok ideme 😵

gabkazabka
24. máj 2008

Monti,kde ste boli na vylete?

dididi30
24. máj 2008

pupi no teda, ze aj drink🙂) 😀 no nemala by si, ale jedno pivko cierne nezaskodi, on vies malicky je ste malinky tak si daj pozor, aj z poharika hrozi otrava krvy 🤐 tak si daj pozor.........aj my sme boli vonku cela rodinka, dlhy vikendik tak si uzivame 😀
dnes som bola kuk porodnicu ako sa tam ide, kebyze ma to chyti v noci, veru nasli sme to raz dva, ta pohoda....ale aj tak sa este nechystam, hoci tlaky riadne, ziadna zatka neodisla nic.....mozno ani neodide
a to nechapem ako si sa vyspala , akoze ste sa striedali s muzom ci ako??

montinka
24. máj 2008

gabi my sme sa boli prejst ja a nasi a pes iba tuto blizko Ziliny je take ehm no vola sa to Stranik prechadzka po lese.🙂 inak aj ja som dnes mala zmrzku ked sme boli s Ivom v carrefoure.🙂

dididi30
24. máj 2008

gabi a motni cafte...co noveho??

mien
24. máj 2008

ahojte no super vy ešte na výlety chodíte, tak ja mám problémy vstať z postele ledva sa hýbem, ale super, ke´d ste na tom takto

gabkazabka
24. máj 2008

No ja som dnes bola v meste s kamoskami.Tie by som isla do lesa na prechadzku ale nemam s kym...manzel je dnes na polovacke..... 😅 Tak mozno zajtra....
Didi,nic nove....v piatok som bola na kontrolu a v pondelok idem zase.....

gabkazabka
24. máj 2008

Ahoj Mien,preco mas problemy vstat?Bolia krize?

montinka
24. máj 2008

joj ani ja som nebola s polovickou ved ten by tam ani nesiel ten je moc zvyknuty na auto. didi napisala som ti rp na pokeci tam mas zopar noviniek potom precitaj.

dididi30
24. máj 2008

mien neblazni to az tak ti je zle, to nieje dobre a na lahky porod je dobry pohyb praveze cim viac lezis a oddychujes tym viac vzdialujes a stazujes si porod, snaz sa co najviac byt v pohybe hoci aj ako kacicka 😀
gabi ja tiez beham po kontrolach no uz ked sme tak na konci a ty uz v 39tt 😕 teda nebezpecne blizko 😅 inak som v pohode vseko ok hlavicka klesnuta uplne dole sak to aj citim, noci su hrozne , ked mne nepraskne voda tak neverim nicom
inak dnes som si kupila tie lanove semiacka, celkom fajn to je, mne take gebuziny teraz chutia a na letaku pise,ze sa moze aj 3 krat denne, ja si budem davat raz denne....no sak tu po porode neumyvaju az doma si ho umyjem, tak nech nieje zahlieneny chuda moje...

mien
24. máj 2008

gabkazabka mňa bolí mpja váha hihi

dididi30
24. máj 2008

ok monti idem citat 😉

montinka
24. máj 2008

didi a na co su lanove semienka? hm aj ja preto chodim aspon ako tak von.🙂 aby sa mi lepsie rodilo no uvidime ci to je aj pravda.🙂

gabkazabka
24. máj 2008

Mien... 😀 keby mna mala trapit moja vaha tak preplacem dni a noci.... 😅 Ale stale si hovorim,ze to pojde dole...neboj,budeme kocky maminky... 😉

dididi30
24. máj 2008

na lahsie vyklznutie babatka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre