Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

zmrzka333
15. máj 2008

hej vsak to, na jednej strane ze nezer cica a na druhej by kukali ze nepriberam. Bolo obdobie ked som ficala na hrozne a pribrala som 4 kg za 4 tyzdne, tak ma hned dala do kruzku ze to je vela a ze to je z hrozna lebo je tam vela cukru. Tak uz ho radsej nejem ale za to jablcka bananik jahody

dididi30
15. máj 2008

gabi ani ja moc ovocia za zivot nepojem, skor v zelenine by som sa macala..ale pri obidvoch tehu ovocie mi strasne chuti, aj jablka co inak vobec nejedavam.......no a nepomylili sa nahodou pri pohlavi tvojeho baba?? lebo pomarance su kyslejsie a vraj chuta viac pri chlapcoch...ale to je asi tiez blud 😀
monti no este ze tak, nech to rychlo vybavis.....ja som tiez zacala vybavovat, ach jaj, dufam,ze to do porodu stihnem..

zmrzka333
15. máj 2008

didi z porodu

dididi30
15. máj 2008

zmrzka neblazni takto sa obmedzovat a inak jahody by si skor nemala bo obsahuju alergen, tak ako tropice ovocie orechy a cokolada....hm vidis, tak uz nebudes nic jest? 😅

mien
15. máj 2008

ahojte maminy ževraj ovocie, zeleninka a viete čo chutí mne čokoláda, to asi preto mám už plus 23 kg bože môj

montinka
15. máj 2008

vsak ja sa tam idem iba spytat ze ked mam 7.6. matersku ci mu mozem dat potvrdit papier ( ak nejaky bude treba) uz teraz a poslem oca tak

dididi30
15. máj 2008

zmrzka neboj daju ti klistir 😀 tu v anglicku nedavaju, tak skor sa pokakam ja 😅 ale je mi to jedno ich problem 😀
a aha opat niekto rodi, ani gabiky ani monti 😀

montinka
15. máj 2008

hmmm ja jem vsetky z ovocia a zeleniny a kaslem na to. ved po porode pojdu kila dole a urcite je to zdravsie ako normalne sladkosti sice aj tie si sem tam dam.

dididi30
15. máj 2008

mien......ze wow 😀 😀 foto aj album 😉 a kde je brusko? inak ahoj 🙂
jasne monti cim skor tym lespie 😉

gabkazabka
15. máj 2008

😀 tu soooooom

montinka
15. máj 2008

didi ja urcite este nerodim.😀 😀 to fakt nedavaju klystir v Anglicku?

zmrzka333
15. máj 2008

didi nesetria nase nervule co?
mien kaslat na vahu ked si telo ziada tak co budes behat nervozna po byte?

dididi30
15. máj 2008

monti sak ja si dam aj sladkosti aj klobasecku vsetko, ale take tazsie sa snazim doobeda, nech to strovim 🙂 ale inak sa snazim zdravo 😀
gabi co si jedla? 😀

mien
15. máj 2008

dididi zajtra dám nové fotk aj moje veľké bruško ja som sem iba tak kukla chcem vám popriať pekný večer

zmrzka333
15. máj 2008

mien mas to krasne zariadene

gabkazabka
15. máj 2008

preco nadavaju klistir v anglicku?

mien
15. máj 2008

ďakujem zmrzka len tam treba spravi´t troška poriadok, ale už máme všetko už iba malý chýba

gabkazabka
15. máj 2008

Mien,aj tebe 😉
a naozaj-ta izbicka je krasna

dididi30
15. máj 2008

monti nie, sa aj cudujem, no priroda je priroda ,co narobis 😀
zmrzka nesetria nech sa im ale dari 😀
mien, tesim sa na nove foto ale aj to je pekne , fakt......aj ja tebe prajem pekny vecer....a kam sa zberas?? do postielky??

montinka
15. máj 2008

hmm didi myslis ze to je lepsie alebo horsie ze nedavaju klystir?

dididi30
15. máj 2008

gabika no nedavaju lebo tu sa to nerobi a ani nenastrihavaju len tak, len v nutrom pripade.....ani nekukaju zo spodu pocas tehu, ze aby sa nedostala dnu infekcia a aby sa zena nezacala zbytocne otvarat...

gabkazabka
15. máj 2008

didi,na obed zeleninovu polievku a na veceru 2 chlebicky....a teraz mam strasnu chut na pomaranc... 😝

montinka
15. máj 2008

jej mien aku krasnu izbicku mas.🙂 teda drobcek bude mat.

dididi30
15. máj 2008

monti ,neviem este porovnat, ale ze normalne zena ked ma tlaky tak ide aj na velku pretym, tak im tam bude tlacit s okakanou ritou alebo sa rovno pokakam, ale podla mna su na to pripraveny, uricte 😀

zmrzka333
15. máj 2008

gabka posli muza do bochodu

gabkazabka
15. máj 2008

hm,dalo by sa dlho polemizovat o tom,ci nastrihavat alebo nie,ci klistir alebo nie,ci pozerat zo spodu alebo nie.....Co lekar to iny nazor... 😖

gabkazabka
15. máj 2008

Zmrzka,aj by som poslala,ale momentalne nieje doma 😒

zmrzka333
15. máj 2008

didi pripada mi to strasne ponizujuce ked sa im tam mas vylozit

montinka
15. máj 2008

no veru ale akoze nechapem ked vidia ze netreba nadstrihovat preco aj tak nastrihnu

zmrzka333
15. máj 2008

gabka ja som tiez sama tak radsej neuvazuje co by som si dala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre