Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
10. máj 2008

zmrzka kojim aj s nasadkami ale aj bez nich,.,no prsia ma bolia a mam trochu aj strie

mirka8429
10. máj 2008

gabka 😀 😀

dididi30
10. máj 2008

no baby ja sa spolieham na to,ze som druhorodicka a vam poviem,ze je to nejaka ta vyhoda, lebo ma nebolia krize a v podrbrusku tak ako pri malinkej ked som sa roztahovala,,,,,,neviem ale mam tusak, ze to az take hrozne nebude, hoci mozno dlhe a tesim sa ,ze bude muz pri mne, takze pohoda a paralen to isti 😀

montinka
10. máj 2008

didi ved to sa hovori ze tie druhe a tretie popriúpade stvrte porody su lepsie ako prvy. hmmm vsak uvidis a das vediet. noo tak asi im neuteciem no.🙂 myslim ze by som ani moc nevladala.

gabkazabka
10. máj 2008

juuuj baby ja sa najviac bojim toho kojenia.....uz aj ored tehotenstvom som mala velke kozy 😀 ,teraz ich mam este vycsie a co bude potom,ked sa mi naleju mlieckon 😕

mirka8429
10. máj 2008

didi a to mozes paralen??inak aj ja sa spolieham pri druhom ze to bude rychlo..ale chcem epi..len ako to vidim ze mi to zas nevyjde ako aj teraz a odrodim bez nej 😒

gabkazabka
10. máj 2008

boooze,kolko robim preklepov... 😀

montinka
10. máj 2008

miri ja si sem tam dam paralen aj teraz ked ma nehorazne boli hlava ved to sa moze. juj gabka no ja som na tom podobne ako ty som zvedava ake budu ked sa naleju mliekom

mirka8429
10. máj 2008

gabi no...ja som mala take v pohode a teraz mam take velke 😀

monti netrap sa 😉

gabkazabka
10. máj 2008

fnuk 😢 budem pred sebou tlacit furik a v nom moje kozy...

dididi30
10. máj 2008

gabi no ti poviem, ja mam male cecule a mala som kopec mliecka, moja svagrina obrovske a vobec nic, v malickych vraj byva najviac mliecka ale to neije pravidlo.....tak sa neboj , ak sa budes snazit bude vsetko...
mirka no predstav si,ze tu je to bezne....proste ak citis bolesti tak si treba dat jeden paralen, ten to bud utisi alebo rozbehne ak rozbehne tak je to porod....tak urobila kamoska , pri jednom paralene sa jej to upokojilo a pri druhom rozbehlo a prisla rodit uplne otvorena, dobre nie?

gabkazabka
10. máj 2008

Hej didi,aj ja som uz o tom pocula....uvidime...potom napisem 😉

dididi30
10. máj 2008

no baby tie cecule vam zavidim, ale iba kebyze som nie tehu, teraz mi postacia moje 😀 aspon nemusim tlacit furik 🙂

mirka8429
10. máj 2008

didi fakti xixi super heh

gabka xixi podarena si

montinka
10. máj 2008

hmmm no gabka dufam ze furik tlacit nebudeme musiet.😀 idem si urobit nieco jest

gabkazabka
10. máj 2008

Inac baby,vcera som bola na kontrole v Ke-ked ma Dr. vysetril,tak povedal,ze to mozno bude skor....
Ale potom po ultrazvuku povedal ze este teda nie.... 😖

mirka8429
10. máj 2008

monti dobru chut

mirka8429
10. máj 2008

gabi a rodit ides do sace?

dididi30
10. máj 2008

gabi nad ty sa vobec nepozastavuj, aj tak babo rozkazuje a nie nejake sono co lekar...
m,onti dobru chut

mirka8429
10. máj 2008

didi presne tak 🙂

gabkazabka
10. máj 2008

kolko by malo mat babatko v mojom tt?Nasa ma 2890 g.Nieje to vela?

gabkazabka
10. máj 2008

Miri hej, do Sace....teda planujem

mirka8429
10. máj 2008

gabi to je v pohode 😉

gabkazabka
10. máj 2008

Mne sa zdaloí,ze to je dost,ale viem,ze su to skreslujuce informacie.Moze mat +-500g

mirka8429
10. máj 2008

gabi sono ti nikdy presne nepovie a je to +/- 300g nebooj je to tak ako ma byt...ja som mala tusim aj viac

dididi30
10. máj 2008

gabika aj vaha nieje ista..tusim ma dobre, akurat, alebo okolo .....moze mat plus 500 ale aj menej, ty si drobnejsia a tvoj muz neviem, ale vyzera chlapisko, teda ak je po nom tak sa mas na co tesit 😝

gabkazabka
10. máj 2008

😖 hm didi,tesim sa...

mirka8429
10. máj 2008

gabi mozno bude po tebe🙂))

no idem ja na chvilu off diduska ahooj moja 🙂

dididi30
10. máj 2008

ok babule aj ja idem......
pekny vecer ......mirka posielam drobcekovi pusku, papa

montinka
10. máj 2008

hm uz som tu ale ako vidim vy ste asi vsetky odisli 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre