Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
29. feb 2008

didi no vtedy sa zena otvara ked tak picha...aj ja som tak citila...a ako to ze nekukaju zospodu..ako potom zistia ci mas vporiadku krcek a ci sa neotvaras ci nemäkne a take....sak mna lekar kazdu poradnu zospodu pozera...podla mna by mali

dididi30
29. feb 2008

no oni to nezistuju..proste vsetko ma byt priroda, to by som musela surne tlacit ako som si dala vysetrit vytok, tak je to chvala bohu ok.....to bolo na moju ziadost nepovinne...no chvala bohu tu pichlavu bolest nemam,,,iba take tvrdnutie teda ak som v meste ked beham po obchodoch 😀

mirka8429
29. feb 2008

didi som poslala postu az 2 krat xixi som myslela ze neodoslalo...no ani ja som na zaciatku nemala pichlavu bolest..a mi oznamil ze krcek sa skracuje..fnuuk

dididi30
29. feb 2008

no a to ako ti zistili, to ta len kukol a bolo? no tu ma nekuknu a musim verit ,ze je vsekto ok 😒

maca28
29. feb 2008

dididi30 mal by ta kukat,uz len koli hlavicke,ci sa uklada tam kde ma,teda pokial ti nerobi kazdy krat ultrazvuk,lebo stav krcku moze vidiet aj tam..

mirka8429
29. feb 2008

didi hej normalne ma pozeral zospodu a meral krcek...a zistil ze sa skracuje...a potom mi este urobil vnutorny ultrazvuk aby zistil ci vnutorna branka je uzavreta..lebo tym ze ma vysetril citil len vonkajsiu..a on vsetko pozera ci vody stoja ci neodteka voda, aky je uterus, aka je branka a take....no by ma zaujimalo odkial toto oni vedia..ako tam vyzera poradna...pocuj.nemas icq?alebo skype

dididi30
29. feb 2008

marci...oni ma kukaju ale cez pupok 😒 ona si ho prehmata a je.l.
no vyzera to ako za doby ladovej 😀 mam skype

maca28
29. feb 2008

no fasa a teraz mi obe zdrhnu na skype 😠

mirka8429
29. feb 2008

maci neee sak ja tu casto chodiim 😀

dididi30
29. feb 2008

maci neboj, to len tak pre infosku

maca28
29. feb 2008

mirka8429 pozeram ze si kosicanka,ja mam muza s kosic a svokru v kosicoch 😀

mirka8429
29. feb 2008

didi noooo aj ja mam muza z kosic a tiez svokru v kosiciach 😀

maca28
29. feb 2008

dididi30 pocuj a ty preco sa tej lekarky na rovinu neopytas ze ako zisti stav krcka ked ta nevysetruje? ale mozno ze zacne ked ze si len v 26tom tyzdni,pockaj do 30teho a potom na nu nahuč 😀

maca28
29. feb 2008

mirka8429 kurnik nemas doma mojho muza??? 😲

dididi30
29. feb 2008

baby a ja som byvala 20 rokov v michalovciach🙂 teraz v nitre, vlastne v anglkcu....somrodacka z nitry, mamina bola odtial 😀
maci....neboj budem to riesit....pockam este mesiac a pozistujem si ako sa to povie, lebo ja take lekarske vyrazi neovlada 😒

dididi30
29. feb 2008

tak ja idem, papa, lebo uz ma boli chrat 😀 tak zajtra sa na vas tesim

mirka8429
29. feb 2008

maca no pochybujem 😀 lezi vedla mna a pozera telku 😀

mirka8429
29. feb 2008

didi ok tak zajtra a skus ma pridat do skypu som ti poslala internu postu🙂 paa kedy tu asi budes

dididi30
29. feb 2008

dik papa.....

maca28
29. feb 2008

mirka8429 nooo,divneee lebo ten moj doma nie je 😀

mirka8429
29. feb 2008

didi tak paaaaa

mirka8429
29. feb 2008

maci 😀 podarenee...to by bol gool ze 😀

maca28
29. feb 2008

mirka8429 jejda to by bol..s ktoreho dietata by sa viac tesil 😀
no neviem asi by ma s fleku vystrelo 🙂

helena
29. feb 2008

maca28 no hadam budem v poriadku 😉

mirka8429
29. feb 2008

maci no ako sa vola ten tvoj🙂

mirka8429
29. feb 2008

heli isto budes...len pozitivne mysli..

mirka8429
29. feb 2008

maci a myslis ze ja by skakala od radosti? 😀

helena
29. feb 2008

mairka jasne som uplne kludna a verim ze bude vsetko ok......

mirka8429
29. feb 2008

heli jasne ze bude..aj ja myslim pozitivne..ze ten moj maly sa otoci ako ma a ze budeme rodit normalne a ze vydrzime do 38tt 😀

helena
29. feb 2008

drzim ti palce mirka aby tam malinky vydrzal co najdlhsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre