Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

aviril
16. máj 2008

didi, neblázni, nemôžeš skôr ako ja 😠
ani ja som nevládala kontrakcie predýchať a za chvíľu ma to čaká zas

montinka
16. máj 2008

ved to si neviem predstavit ako to budem predychavat teda aspon ako nam vravela ten pocit tlacit ked este nemozem tlacit.

aviril
16. máj 2008

tak ja sa vzdialim, lebo moje deti mi už nedajú pokoj. možno si ešte hodím kúpeľ. tak sa zatiaľ majte.

montinka
16. máj 2008

ahojte zatial didi ty si tu uz tiez neni co?

dididi30
16. máj 2008

aviril, mne jedlo nic nerobi, aj by som si mohla dat pivko, drobc by bol len rad 😅 mna zaha nepali, mozno nad ranom, ale to neivem ci odhladu ci od coho 😀
monti ano ja na lacno activiu a potom si dam cafe 😀
mirka kompoty, no ja som mala horlaky ale tie som nemohla ☹

dididi30
16. máj 2008

baby ja som krasne predychavala ja som stihala vsetucko, ja som ale sikulka 😅 asi preto som mala porod taky lahky, mne pomohlo cvicenie, velmi , tam sme sa ucitli dychat
no tak baby cafte

montinka
16. máj 2008

hm aj ja sa to ucim na cviceni no ale neviem ci to zvladnem

dididi30
16. máj 2008

budes prekvapena....lenze ja som nemala take hrozne bolesti mozno tym je to, ze som vnimala vsetko....no mozno ked teraz budem mat silne kontrakcie a bude mi nieco hucat po anglicky tak aj zabudnem cia som 😅

montinka
16. máj 2008

no ved to si myslim aj ja ze nebudem ani vediet cia som 😅

dididi30
16. máj 2008

idem si teraz precitat jankapo porod , chod aj ty, vraj je podareny 😀

montinka
16. máj 2008

a to kde?

dididi30
16. máj 2008

sak na porodoch 😀 aky bol porod

montinka
16. máj 2008

aha tak idem kuknut

montinka
16. máj 2008

no super.🙂 zlata.

montinka
16. máj 2008

no dobre moja idem ja musim ist obliect ocovi periny lebo dojde domov. tak ahoj a pekny vecer

dididi30
16. máj 2008

ze?? inak aj moja kamoska bola rizikovka a prenasala a nakoniec pred vyvolanim asi tak 2 dni do hodiny aj s cestou aj prvou kontrakciou prodila, dobre co? ani klistir jej nestihli dat 😀

dididi30
16. máj 2008

hm tak sa maj, papa....a co otes spi sam?? 😕

montinka
16. máj 2008

teda aj ja chcem taky porod no idem ja ahoj

montinka
16. máj 2008

nie nespi ale ked nebol doma tak mamina mu periny neobliekala az teraz oblecie

dididi30
16. máj 2008

ok papa 😉

montinka
16. máj 2008

teda ja obleciem. ahoj

lucka0122
16. máj 2008

ahojte dala som dalsie nove foto kuknite🙂

dididi30
16. máj 2008

luci ahoj, no kde sa to take velke babo v tebe vzalo 😀 ale je krasny gratulujem..

krasulka
16. máj 2008

zienky mozem sa nieco opytat? Mna by zaujimalo, ci ste niektora ostali tehu aj napriek tomu ze ste si davali pozor? 🙂

dididi30
16. máj 2008

krasnulka mne sa to nestalo 😀 my mame naplanovane, nas ocino diriguje 😀

miskakiska
16. máj 2008

Ahojte holky.Idem sa spytat ci aj vam sa tak krpate mrvi v bruchu.Niekedy mam pocit ze tam mam nejaky uragan same kopce raz na pravo potom na lavo az sa niekedy bojim ci je to normalne lebo prvy sa az tak moc nemrvil si myslim predsa je to uz 10 rokov. 😀

dididi30
16. máj 2008

ahoj miska, ja som uz v 37 a stale sa nenormalne mrvy , dnes vynimcne nenornalne, asi preto ,ze som mu dnes dala troska chili. 😀

miskakiska
16. máj 2008

Ja tiez som dnes jedla trosku cipos cestoviny ale aj ked ich nejem tak je to take ze az podskocim v robote ma vsetci chcu chytat za brucho ked sa mrvi ze ake je to bohove ked ich kopne no pre nich ano len pre mna niekedy nie a hlavne ked neviem ako si mam sadnut alebo lahnut aby mal klud.Ale som rada ze ho citim a este radsej ked ho uz uvidim mam sice 4d uzv ale nazivo je nazivo.Idem uz hajat lebo rano vstavam do prace tak peknu dobru noc vsetkym a pokojne sny.Pa pa 😉

dididi30
17. máj 2008

dobre ranko 😀

zmrzka333
17. máj 2008

dobre rano didi, ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre