Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

pupicek22
7. máj 2008

Neboj vsak tu budeme..🙂))

gabkazabka
7. máj 2008

Didi,neviem ci su to poslickovia-sem tam ma boli dole brusko ako keby mala prist mrcha,ale inac v poho...sa cudujem,ze ani ma velmi nekopka,len tak trosku...vobec ziadne velke kopance 😒 dufam ze je vsetko o.k.A ty?

dididi30
7. máj 2008

minti ja mam prasok ariel sensitive, bo my pouzivame len ariel, tak nech si zvyka, avivaz som dala jedine na postelne pradielko....nocne dve jednu na porod a druhu potom.....
gabi, joj mohla si mat chlapceka, ked tvoje segry maju dievcatka, ale nevadi, dievcatka su z lasky 😀 no sak co nieco bude na doma a nove do meste a k lekarke tak sa to robi..

montinka
7. máj 2008

hmmmm didi ja som monty.😀 hm dolezite asi je aby to bolo to sensitive

gabkazabka
7. máj 2008

ale mame aj chlapca-jedna segra ma aj syna-Filipka-len ten to nevie predychat,ze nebude mat bratranca,ale sesternicu... 😅

gabkazabka
7. máj 2008

este nemam nic kupene do porodky.... ☹
V piatok idem na kontrolu,tak potom asi obeham lekarne....

dididi30
7. máj 2008

boze ja miesto monti pisem minti 😅 uz som ta premenovala 😅
gabi ani mna nekopka malo, skor sa natahuje, prevaluje.....to je normalne neboj sa, uz nema tolko miesta tak nevladze kopat 🙂 ....tak to mas dobre, ani ja som pri malej nic necitila, mozno troska na konci....
monti s tebou s kym inym budeme pisat, ja tu budem urcite bo som zvedava, co je noveho a budem zvedava na teba....sak najrv pojde pupicek potom gabika a potom ja 😝 .

montinka
7. máj 2008

jej gabi aj ja chcem Filipa ak bude chlapec

gabkazabka
7. máj 2008

juuuuj a o chvilku mame vsetky drobcov pri sebe... 😵 .Sak zalozime novu temu 😅

gabkazabka
7. máj 2008

no veru,Filip je pekne meno

dididi30
7. máj 2008

monti som si vsimla 😀 ...no hej sensitive alebo non bio....
gabi tak teda aspon jedneho chapa mate.....no moja bola do teraz jedina ale segra bude mat dievca , takze uz nebude jedina, ale z muzovej rodiny je furt jedina....sami chlapci 😉

gabkazabka
7. máj 2008

u nas je to opacne... 😨
Filipko je jediny,inac same baby...

dididi30
7. máj 2008

gabi sak hej...ze co sa deje po porode 😀
monti aj mne sa paci meno filip, ale zhodli sme sa na thomasovi, ze ked je tamarka na t tak aj syn bude 🙂

gabkazabka
7. máj 2008

som si trosku vymenila s manzelom ulohy-ja som za PC a on zehli 😀 😀 😀

lucka0122
7. máj 2008

didi ahoj ako dnes?mna vsetko boli.sandrika vas pozdravuje v piatok ju idem kuknut....do nemocnici ked pojdem s kontroly..

dididi30
7. máj 2008

gabi , dobre robis.....moj muz v sobotu cistil koberec, potom umyval okna a riad a mala mu pomahala, prada 😀

montinka
7. máj 2008

gabi dobre to mas vymyslene.😀 no aj mne sa paci ale uvidime ci to bude chlapciatko alebo tamarka.🙂

gabkazabka
7. máj 2008

aj my pozdravujeme Sandriku a drzime palce,nech sa uz maju konecne lepsie

gabkazabka
7. máj 2008

ale sme sa dobre vydali,no nie? 😀

lucka0122
7. máj 2008

diky odkazem......

montinka
7. máj 2008

luci a ako sa ma Lukino? uz trosku lepsie ci nevies?

dididi30
7. máj 2008

lucka ahoj, mam sa fajn az na to pichanie , ktore je kazdym dnom silnejsie.....a ozaj, iba bolesti ci kontrakcie? a ako casto?
ej ha, sandrika je s malickym vnemocke, hm ale dobre robi, aspon je pri nom furt a dik za pozdravenie, aj my ju zo srdiecka, nech sa drzkaju

lucka0122
7. máj 2008

nema sa dobre ze tu infekciu mu nevedia vyliecit....chudiatko malicke.....

dididi30
7. máj 2008

no veru monti dobra otazka, luci ako sa ma drobec, je mu lepsie?

gabkazabka
7. máj 2008

😢 z coho moze mat tu infekciu?

montinka
7. máj 2008

chuda male ale drzime palceky a hadam vsetko dobre dopadne. a pozdrav ju

dididi30
7. máj 2008

lucka, joj bodaj by nie, sak ho tam len na liekoch udrozvali , ako keby bol umelo odchovany, joj uz nech to len dobre dopadne.....ale vyzera aj ak peknucko..

gabkazabka
7. máj 2008

didi,neopuchaju Ti nohy?Mne posledny tyzden zacali a mam problem obut topanky... 😠

montinka
7. máj 2008

gabi nam sestricka vravele zevraj to opuchaju vtedy ked vela pijeme ale to je blbost nie?

dididi30
7. máj 2008

gabi no co ja ti viem, aj trochu hej ale nieje to az take hrozne, skor nevladzem chodit a take brucho som pri malej nemala, a to este mesiac do terminu, ach jaj....ale topanky si v poho obujem zatial

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre