Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

vejinka
2. júl 2008

a ja sa strachujem ze uz je neskoro balit tasku...a vidim ze casu mam este fuuuru 😀

montinka
2. júl 2008

no vejinka akoze ja mam stale casu dost len aby som potom nebalila na poslednu chvilu.😀 😀

mirka8429
2. júl 2008

monti ej ha tebe sa vysplhal ten tyzden uz na 38🙂) 😀

montinka
2. júl 2008

no veru a tasku este nachystanu nemam chi chi no ale aspon ze mam uz vsetko kupene teda dufam

mirka8429
2. júl 2008

monti hihi ja som mala tasku uz od konca 35tt

montinka
2. júl 2008

hmmm no ja mam stale cas.xi xi

mirka8429
2. júl 2008

monti 😀

montinka
2. júl 2008

no len aby som sa skoro nedosmiala.🙂

mirka8429
2. júl 2008

monti nebooj taska pride za tebou ale radsej si ju uz zbal

montinka
2. júl 2008

ved ano hned zajtra ked sa vratim od dokiho

mirka8429
2. júl 2008

monti radsej ano hehe

montinka
2. júl 2008

ozaj mirus to drobcovi mam s plienkami zbalit aj tie postolkove nohavicky ci to mi daju v nemocke?

mirka8429
2. júl 2008

nie ja som nemala..az potom ked som sla domov uz nasi doniesli aj postolky a zabalili sme nasiroko..ale v nemocke nebalili

montinka
2. júl 2008

aha no dobre vediet joj uz viem co este nemam rybaciu mast a kalciovu mast

mirka8429
2. júl 2008

monti kup si radsej na bradavky z DM drogerie od babylove Mami ta je lepsie a nemusis ju davat dolu pri kojeni...

montinka
2. júl 2008

vsak ja mam doma jednu homepaticku cicaderma sa to vola sa mi zda ale neviem ci staci ta vsak skocim aj tam kuknut joj len kedy ked je tak horko

heppu
2. júl 2008

ahojte baby ako sa mate,??ja uz asi co chvila budem mat miminko vonku tak sa pyta

montinka
2. júl 2008

hm heppu asi ma predbehnes.🙂

heppu
2. júl 2008

no mne sa tiez zda ze tak uz som chcela rodit ze som si to privolala 😖

montinka
2. júl 2008

nooo.a mozno si ta tam nenechaju len urcite nebudes moct tolko behat. a vidis to pichanie predsa len nieco znamena joj mna dnes zase tak pichalo

heppu
2. júl 2008

no ved ja som mu hovorila ze coraz viac picha a pred vcerom ma bolelo asi pol hodinku brusko ako keby som mala menzes dostat a to prvy krat tak som uz tusila ze sa asi osi deje

montinka
2. júl 2008

no tak mna zatial iba picha

heppu
2. júl 2008

mna dnes ani nepichlo zato viem ze mala je skoro stale hore az teraz spinka ked som zjedla makovu buchtu

montinka
2. júl 2008

jej a mozno nespinka len papka

heppu
2. júl 2008

dufam ze papka a pribera pekne chcela by som aby mala aspon 3 kg ked sa narodi

montinka
2. júl 2008

neboj sa urcite bude mat. 😉

heppu
2. júl 2008

hadam tie infuzky pomozu a zajtra budem len odpocivat aby som bola na vecer k doktorovi kludna

montinka
2. júl 2008

ano oddychuj a ziadne behanie po meste

nsoci
2. júl 2008

Ahojte babulky.... vy ste tu uz take pokrocile.... tak prosim o radu. Myslite, ze mi zajtra bude doktor robit uz sono, ked som v 6tt, je to sukromne (drahsie) centrum a idem tam na vstupnu prehlaidku zaroven (doteraz som tam nechodila)?

Vam kedy robili prve sono?

Daki dak.

montinka
2. júl 2008

ahoj no mne robili prve sono v 7tt takze tebe uz asi tiez budu. 😉 tak hepulina ja idem s montym. ahojky a neboj sa a kludne sa vyspi.ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre