Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
27. apr 2008

caf monti, akurat varim 😀

daniela84
27. apr 2008

Sandrika teraz je dolezite zachovat chladnu hlavu, Luki musi citit ze si s nim a ze si silna, deticky vycitia i tu najmensiu nervozitu s mamkou si to vyriesis ked uz bude vsetko za tebou, teraz je hlavny Luki a aj manzel ta teraz musi podrzta, ak mam pravdu povedat nedokaze si ani len predstavit ako sa citis , ale viem ze to musi boliet.
Hlavu hoe dievca, si silna a taky isty silny bude aj Lukinko.
Drzime prsty vsetky na teba myslime.

montinka
27. apr 2008

ja som akurat objednala nejake veciciky pre drobca.🙂 a co dobreho varis?

pampuliacik
27. apr 2008

caute baby, tak ako sa mate? uz davno som sa nepripojila-vidim ze sa to tu vsetko riadne rozbehlo. take krasne pocasicko-joj uz by som to chcela mat za sebou a este 12 tyzdnov ☹

daniela84
27. apr 2008

a co si kupila monti, ja som dnes malej kupila hracku taku peknu lienku xi xi

dididi30
27. apr 2008

a ake si objednala??...ale tatino nieje doma, tak len sosovicovu polievku a masko na zeleninke s cestvinkou, hadam nam to vydrzi az do stvrtka 😀 sem tam zajdeme do mcdonaldu a bude 😀
pampu....veru ja ked som bola v tvojom tt tak som chcela byt tam kde som teraz a teraz by som chcela byt v 38tt a porodit 😀

montinka
27. apr 2008

ja som objednala dvoje papucky a dvoje rukavicky

dididi30
27. apr 2008

a to sa ti oplatilo len tolko a este aj postovne zaplatit? 😕

montinka
27. apr 2008

h no vsetko ma to vyjde nejakych 230 sk a tolko by som dala aj kebyze to kupim normalne v obchode. hmmm len mi uz odpisali ze tie rukavicky co som chcela nemaju tak budu zatial len papucky.☹

pampuliacik
27. apr 2008

monti a ake papucky si to objednala? len take latkove pre novorodeniatko? ja nic take nemaaammm 😝 to treba? 😀 uz ani neviem, co kupit, 2 rukavicky som kupila uz davnejsie v tescu a kamoska hned tak zakrutila nosom, ze naco.... vraj ona mala a dcerka to neznasala, takze to ani nepouzila...

dididi30
27. apr 2008

to co su za papucky za taku cenu 😕 sak to je nenormlane.,..
pampu...rukavicky treba, ked sa ti bude babo skriabat tak uvidis..

pampuliacik
27. apr 2008

baby-ale teraz otazka od veci.... ako vyzera stria? pred par dnami sa mi objavil taky kratky fialovy pruh na prsniku, mam dojem ze to bude asi stria. lebo nejaka puknuta zilka vyzera inak... ani to nechapem, preco az teraz, lebo prsia mi intezivnejsie rastli asi pred 2 mesiacmi a posledne 2 mesiace sa to podla mna zastavilo....

montinka
27. apr 2008

no taketo kukni sem: http://www.anjelik.okshop.eu/kojenecke-papucky-... a tie druhe taketo : http://www.anjelik.okshop.eu/kojenecke-papucky-... hm no neviem ci bude mat tie rukavice drobec rad ale ved to sa dava aby sa neposkriabal nie?

pampuliacik
27. apr 2008

jeej, to su chutne papucky. ja som zatial nic take nekupovala.... ale uvidim. a aku farbu kvietocku si vybrala? stale nevies alebo nechces vediet co to bude? 😉 😉 a co kociar baby- nie je skoro ho teraz kupovat? bo moj manzelicek je cely zhavy, najradsej by ho mal uz doma v obyvke 😀 potrebuje mat nieco hmotne 😀 😀

dididi30
27. apr 2008

pam to je stria 😀 ....ale napr ja mam bielu, ona obordovie po case...ja som si objavila na stehnach, hm niesom nadcena, lebo mi nejake ostali po malej a teraz pribudli, inak na bruchu nic....
monti idem kuk

dididi30
27. apr 2008

chutne, ale tolko za ne?? to akoze za jedny ci co?

montinka
27. apr 2008

no jedny vyse 40 sk a druhe vyse 50. moja ale take ceny su aj v obchodoch a niekde este vyssie. pampu kvietocek zlty este nevieme co to bude. hm my budeme kocik kupovat asi az v maji po sone este uvidim

dididi30
27. apr 2008

ale ty si pisala ze 230 tak osm myslellla,ze jedny tolko sotja.....

pampuliacik
27. apr 2008

joj, padol mi net a moja sprava v keli... monti-dik-kukla som... 😠 tie strie su pliaga, ja na brusku zatial nemam, ale trpnem... nam doki pred mesiacom povedal ze to bude dievcatko, vraj na 100%, tak som iniciatvne nakupila ruzove dupky 😀 😀 ale nech je to co chce, straaasne sa tesim. didi- neviem kde sa zas stratila moja sprava.... tie strie po malej ti nevybledli apson trochu?....

montinka
27. apr 2008

nie didi tych 230 to vychadzalo aj s tymi dvomi rukavickami ale teraz kedze ich nema na sklade to bude menej. hm pampu a povedal ti to sam od seba ci si sa ho musela ty spytat co to bude

dididi30
27. apr 2008

pami.....strie mi vysli jedne na ritke .teraz na stehnach nieco, ale malinko...brusko vobec ani prsia, nic

montinka
27. apr 2008

hmmm didi ty patris asi ktym stastnejsim.🙂

daniela84
27. apr 2008

monti ja ti dam dobru stranku su tam chutne veci a lacnejsie aj oproti obchodom ak by si nieco chcela, ja som ju nasla uz neskoro a o cenech plienok ani nehovorim.
www.kojenecke-obleceni.eu

dididi30
27. apr 2008

monti no urcite, to je len nahoda....segre veru popukalo uz teraz a je v takom tt ako vy

daniela84
27. apr 2008

no ja strie ani nemam zatial vdaka bohu, ale celulitida sa mi fajn spravila az som z toho chora, ja som bola predtym sportovkyna o takom som nai nechyrovala

montinka
27. apr 2008

vdaka kuknem aj tam.🙂 hm nechce mi ju nacitat skusim neskor

pampuliacik
27. apr 2008

monti, pohlavie nam prezradil Dr. Dankovcik na morfo usg, na ktorom som bola iniciativne a platila si za to... to bolo preto, ze skrining v 13.tt bol totalne pokaslany a vysledky som nemala, takze som chcela aspon jedno vysetrenie na kvalitnejsom prostroji u lekara, kde sa vysetruje viac. moj doki predtym nidky pohlavie nevidel, ale u neho sa za tu "informaciu" plati 100 sk 😠 😠 trochu ma to stve, ale je to sukromnik a vybrala som si ho sama namiesto mojej predoslej dokiny, od ktorej som po velkych problemoch odisla... u vas plati za urcenie pohlavia?

montinka
27. apr 2008

hm ja ti neviem asi nie. len doteraz to asi nebolo vidno

dididi30
27. apr 2008

danieli super stranka a tie zavinovacky, no to si urcite objednam tu zelenkavo bezovu som z nej paf

dididi30
27. apr 2008

pampi, coooooo za urcenie pohlavia peniaze?? 😕 mam dost, ti zdernici 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre