Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

ajkabezka
7. máj 2008

dakujem babenky, ste zlate 😵 ...už priviezli Danielka z návštevy, tak sem u jdem věnovat...tak zatím papa...ps: polívku posílám 😉

montinka
7. máj 2008

ahoj ajka a pekny vecer

pipinka82
7. máj 2008

ahojte asi tu už nik neni že????

montinka
7. máj 2008

ahoj pipi iba ja som tu

lucka0122
7. máj 2008

ahojte tak som tu zas...vsetko ma boli dole ma ide roztrhnut......a vy ako ?

montinka
7. máj 2008

ahoj luci aj mna boli vsetko dole a ked chodim tak aj brusko dole ale to ja sa asi roztahujem hmmm teba z niecoho ineho.🙂

lucka0122
7. máj 2008

z bliziaceho sa porodu?hmmm?v piatok kontrola ak stihnem do vtedy...lebo vsetko ma boli picha.....

montinka
7. máj 2008

hmmm no asi ano. a tak hadam tam drobec do piatku vydrzi

dididi30
7. máj 2008

no uz som tu, si tu monti??

pupicek22
7. máj 2008

Ahojte holky!Je tu este niekto...lbo ja tu vzdy pridem ked tu neni nikoho!
Ajka tak vsetko dobre v pondelok....budeme na teba mysliet!!! 😀 😀 😀
Ja som dnes v parku 4 hod sedela a lezala.....samozzrejme napchavala...🙂 a citala.Tak je tu krasne!Strasne ma boli chrbat a podbrusko.Auc.... 😖.Ako ste vy prezivali den?

montinka
7. máj 2008

ahoj didi jasne ze som tu. kde inde by som bola. 😀

gabkazabka
7. máj 2008

Ahojte babule

pupicek22
7. máj 2008

Idem si dat trosku chlebika so syrom....🙂

dididi30
7. máj 2008

pupi caf, ja tak isto ako ty na slnku a slnila sa 😀 len dufam,ze sa nebude opakovat minuly rok, bo vyzera to tak.....dva tyzdne v maji horuco a potom potopy a zima v lete, hm....ale uteciem na sk ako minuly rok 😅
takze uz sa ti to blizi?? joj strasne dlho sa to natahuje co?? najlepsie je ked dostanes naraz bolesti a porodis v ten isty den. tak som aj ja rodila...

dididi30
7. máj 2008

ahoj baby,co noveho?? poslickovia nic?? 🙂

montinka
7. máj 2008

pupi dobru chut ahoj gabi

gabkazabka
7. máj 2008

konecne som si nasla chvilku na konika....ale o chvilku musim odist,manzelide pracovat na PC 😨

dididi30
7. máj 2008

monti uz som dozehlila aj tasku do nemocky som si pobalila, ze som sikovna 🙂 a konecne som si dobila kredit pre istotu......

montinka
7. máj 2008

no to teda si. co vsetko si si zbalila?

dididi30
7. máj 2008

gabi a co robis?? sak si doma, to by si sa nudit mala 🙂 no som zvedava co budes robit ked budes cakat druhe 😀

gabkazabka
7. máj 2008

u nas dnes bolo krasne,tak som vyprala vsetky detske vecicky...ani som netusila,ze toho mame tolko velaaaa 😝

gabkazabka
7. máj 2008

a este m i to treby pozehlit 😅

dididi30
7. máj 2008

minti ja len na 1 ci dva dni, ale vsetko od drogerie po nocnu koselu..
gabi aj mas nejake vecicky zdedene ci len nove?

gabkazabka
7. máj 2008

no,nudit sa nenudim-furt daco robim,beham po meste,varim,upratujem...

dididi30
7. máj 2008

ja mam uz vseeeeeeetko pozehlene aj hniezdocko som si oprala a ozehlila...

montinka
7. máj 2008

gabi a kupovala si nejaky specialny prasok a avivaz? hm didi a nocnu koselu mas jednu?

gabkazabka
7. máj 2008

mam vela zdedeneho-obe segry maju dievcatka,ale vela sme aj pokupili-jednoducho sa niektorym vecickam nedalo odolat....ved to poznate 😵

dididi30
7. máj 2008

gabi a nemas ziadnych poslickou ani ta nic neboli??

gabkazabka
7. máj 2008

pouzila som persil sensitive a avivaz Silan sensitive...nekupovala som nic specialne...uvidime ako bude reagovat Ninka.. 😅

montinka
7. máj 2008

aha hmmm vy tu uz poslickou preberate. hm som zvedava s kym budem pisat ked uz vsetky budete mat drobcekov doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre