Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
8. máj 2008

monti jasnee xixi neboj sa 😉

montinka
8. máj 2008

hm no pupi asi hlada nejaku polohu na spanie

ajkabezka
8. máj 2008

sandri, to jsou samé dobré zprávy 😵 ...tak to budete moct brzy domú konečně 😵 - toho strep.agalctiae mám aj já a proto mi dávali tie infuzky pri porode- u Daniho jsem měla ještě dva další a ta kombinace těch tří to moc zkomplikovala, ale už je dobre a nikdo by do Daniho neřekl, že bylo zle 😉 ...šak hlavně ať je všechno dobré a bude fajn 😵 😵 ...jako u všeho je potřeba myslet pozitivně a nezybývat se tím, co by mohlo být 🙂 ...tak jdu zas něco trošku dělat, manžel šel do robotky a Danimu pouštím dvd..držte se babenky!!! 😀 😀

pupicek22
8. máj 2008

Monti vsak by si mohol najst cestu vonku....🙂)))

montinka
8. máj 2008

hmmm co ty vies aj tu bude coskoro.🙂

dididi30
8. máj 2008

ok babule, lucim sa, idem do mesta, kupit muzovi nejaku letnu obuv, bo on je ako male decko 😠 tak sa majte, papa pobede...

montinka
8. máj 2008

ahoj didi a nerozculuj sa

pupicek22
8. máj 2008

Papa dididi 🙂

pupicek22
8. máj 2008

No ja dnes musim sediet doma..kym mlady nepride domov z roboty....kvli niakej donaske domov... 😕

montinka
8. máj 2008

no ja pojdem vyvencit psicka ale az o tretej

pupicek22
8. máj 2008

Aj ja chcem hafana..... 🙂

pupicek22
8. máj 2008

Akeho mas? 🙂

montinka
8. máj 2008

maltezaka pockaj skusim kuknut ci mam v pocitaci a dam do albumu

pupicek22
8. máj 2008

ok doki....tych mam rada 🙂.Ja by som chcela boxera alebo nieco take... 😉

montinka
8. máj 2008

hm no uz tam je v albume brusko sice by tam nemal byt no tak ale co

pupicek22
8. máj 2008

Joj aky zlaty strazca!!!Chutny 🙂.Kolko ma rockov?
Boze aka som unudena...normalne mi je az smutno ked vidim ako je pekne vonku.. 😒

montinka
8. máj 2008

hm 8 rokov.🙂 joj no uz aby doniesli tu donasku a mohla si ist von ze? alebo tak sa chod prechadzat iba popred vchod a ked uvidis niekoho podozrive tak sa spytas ci idu k vam

montinka
8. máj 2008

inak ja by som chcela toho bernskeho salasnickeho psa ale to je moooooc velke. tak mam toho spunta.🙂

pupicek22
8. máj 2008

Dobry napad.... 😉
Vsak pockam kym pojdes so psikom...(ako sa vola?)a potom pojdem vystrcit en moj zadok trosku von...🙂))

montinka
8. máj 2008

Monty sa vola. hm no dobre. a budes aj ty chvilku na vonku.🙂

pupicek22
8. máj 2008

No tak tak... 😉 .Monti planujes pouzivat ortopedicke plienky?Lebo tu v anglicku nic take nepoznaju... 😕

montinka
8. máj 2008

nooo asi tie jednorazove ale kupili sme ortopedicke nohavicky lebo vraj prve mesiace sa ma davat na tu jednorazovu este aj obycajna kvoli klbikom tak neviem

pupicek22
8. máj 2008

No presne...to je tak zauzivane na slovensku....ja som si nastasti doniesla dvoje tie ortopedicke...tak to vyskusam.Ani neviem ako to dam,ale vsak dufam,ze sa podari🙂))

montinka
8. máj 2008

hm ani ja inak a tie nohavicky vyzeraju byt take malicke ze odpadnem ak ich zapnem pri tych dvoch plienkach

pupicek22
8. máj 2008

No uvidime. 🙂.Mne je to moje tvrde brusko podozrive....podla mna si uz pri kazdom pichnuti namyslam,ze idem rodit.... ☹

pupicek22
8. máj 2008

Uz mi to svitori..... 😀

montinka
8. máj 2008

hmmm mozno sa nevies dockat a mozno ta to do vecera naozaj chyti

pupicek22
8. máj 2008

By som si priala.... 🙂.A ty si zo ziliny?Bo ja som... 🙂 🙂 🙂

montinka
8. máj 2008

ano som. 😀 to fakt aj ty?🙂 no sranda

pupicek22
8. máj 2008

Ano....vlcincanka🙂)).Ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre