Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mywiel
9. máj 2008

Skus pit salviovy caj alebo homeopatiu... 😉

http://www.ds-soft.info/mimino/view.php?cislocl...

pupicek22
9. máj 2008

Dakujem Mywiel.....kuknem.. 🙂.Prave tu okukavam chlapikov co nam opravuju nieco v zarade........chutny SEXY.....
😀 😀 😀 😀

mywiel
9. máj 2008

Pupicek!!!! 😠 😕 😀

pupicek22
9. máj 2008

He he he...ked ja si neviem pomoct.... 😀.Ah jaj....asi mi chyba sex.... 😅.No keby si ho videla.....tmave vlasky,hnedunka plet a take oblecenie ako sexy zahradnik...a slnecne okuliare....musim prestat 😀

mywiel
9. máj 2008

😀 Este ze manzel nevidi, asi by ziarlil ale chapem ta... 😀 Idem si trosku zdriemnut. pa 🙂

pupicek22
9. máj 2008

papa 😀

pupicek22
9. máj 2008

Halooooo 😲 😲 😲

mirka8429
9. máj 2008

pupi ahoooooooooooooj

pupicek22
9. máj 2008

Ahoj mirka!Tak ako sa mate dnes???? 🙂

dididi30
9. máj 2008

ahojte........tak konecne som si sadla, od 8 rano vybavujem a beham po obchodoch, uffff, vam poviem, ze ked nebudem mat lahky porod tak uz nicomu neverim 😒 sa mi lahko dycha, som normalne v noci citila ako sa mi ulavilo, asi dobec klesol dolu, sak ho tam nesmierne citim....dnes sa ma kazdy pytal, ze kolko mi ostava do porodu a ja ze mesiac a oni nechcu verit, ze by povedali,ze este 2 mesiace, ze mam take male brusko, ale ja som im vysvetlila,ze my na slovensku sme stihle a ze tu mame tehu mamicky sikovne 😎

mirka8429
9. máj 2008

didus ahooj...a ja ze co porabas cely den xixixi

dididi30
9. máj 2008

mirka ahoj, nakupujem ako besna asi sa blizi to uhniezdnovanie ci co 😀 fakt som si az teraz sadla a mozno v meste na minutu.....ale citim sa vyborne az na nohy, troska mi opuchli, sak je tu aj riadne horuco
a ty co porabas?? malicky spinka?

mirka8429
9. máj 2008

didi nie som ho nakojila a mama sa s nim teraz trochu hra aby si odgrgol... 🙂

mirka8429
9. máj 2008

didi inak ty si v dobrej kondicke xixiix

dididi30
9. máj 2008

joj uz mas doma radost a tolko zien na jedneho chlapa sak to je radost 😀

dididi30
9. máj 2008

mirka no zatial hej som zvedava za par dni 😀

zmrzka333
9. máj 2008

ahojte, Mirka este ta boli sitie? to ti budu vyberat aj sitie

dididi30
9. máj 2008

zmrzka site sa uz nevybera, sije sa nitou ci cim..ono to same vypdne 😉

zmrzka333
9. máj 2008

vypadne alebo sa to vtrebe?

mirka8429
9. máj 2008

zmrzka no stehy uz pomaly vypadli este som si nasla 1 steh...ale jazva este nieje zrastena..a citim ju este ale menej uz bolii

mirka8429
9. máj 2008

didi neboj sa bude dobre xixixi len vela chod xixi

zmrzka to samo vypadne

zmrzka333
9. máj 2008

Mirka a holili ta v nemocke?

mirka8429
9. máj 2008

zmrzka nie..ja som sa nastastie stihla doma...ale sa ma pytala sestricka ci som...a aj kukla a vravela ze dobre

zmrzka333
9. máj 2008

ja sa toho bojim lebo ja ked sa oholim so ziletkou tak sa vyhadzem. Sa bojim aby sa mi to tam potom nezapalilo.

mirka8429
9. máj 2008

zmrzka tak sa hol pravidelne doma..mne to akurat vyslo dobre...mne odtiekla zatka a doki mi kazal dojst na vysetrenie tak som sa oholila...a vecer odtiekla voda a uz som sla

zmrzka333
9. máj 2008

ja som pouzivala strojcek na vytrhavanie ale s tym sa daju len boky a dost to boli, tak si neviem predstavit vytrhat si celu

mirka8429
9. máj 2008

zmrzka juuj no a keby si skusila nejaky iny strojcek??

zmrzka333
9. máj 2008

vytrhavanie boli s kazdym strojcekom a vosk je tiez bolestvy a predsa dostat az s prepacenim k dierke by bolelo fest. Asi budem musiet predsa len pouzit ziletku. oholila si sa kompletne? alebo len pri vchode? blbe otazky prepac

mirka8429
9. máj 2008

zmrzka..nevadii sak sme zeny...no ja som sa kompletne...a ved skus nejaky taky strojcek z tych lepsich...mozno pomoze..alebo nieco po holeni na to...aby to ukludnilo...

dididi30
9. máj 2008

no tak sa bavite o holelni?? ja som nestihla, mna v nemocke oholili s tupou zilekou 😠 a teraz sa nebudem, bo tu to nepovazuju za nutne...
miirka ty ma stale upokojujes, ale ja sa nebojim 😀 ja uz mam jeden porod za sebou a len to cakanie ma zabija 😒 ale ide mi to pekne rychlo, len aby som tu nebola do 42tt co aj je mozne, bo sa citim cim dalej tym lepsie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre