Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

lucka0122
14. apr 2008

aole ved pridem yajtra ak mozem.....a kde sa chystas do mesta?co ides kupovat?

sandrika
autor
14. apr 2008

no potrebovala som ísť dobanky , ale zistila som, e nemám číslo účtu ktoré potrebujem 😒
takže chcem ísť do lekárne,lebo tunemajú ostružinu malinovú.... , inak vlastne nič....
jasné že zajtra ťa čakám 😉

pupicek22
14. apr 2008

Ahojte kocky!Ako sa mate?Ja som tu dlho nebola,no vsak som uz velka,tak sa lendva vlacim🙂))

sandrika
autor
14. apr 2008

bože to je tak ý problém zohnať ten maliníkový čajík 😠 bola som v 6 lekárňach a nič 🙄

lucka0122
14. apr 2008

a zohnala si ten caj_

sandrika
autor
14. apr 2008

nie 😠 😠 😠

lucka0122
14. apr 2008

ani v DM?napisala som hodnotz do fora ake mi napisali.....idem aj na to ctg co mi tam budu robit?

sandrika
autor
14. apr 2008

Lucka a v DM ho mávajú???
ctg Sú ATKé PASY KTORé ZACHYTáVAJú KONTRAKCIE A AKO BIJE DROBCOVI SRDIEčKO A AJ TO AKO JE VYžIVOVANé CEZ PALCENTU hup caps look to si na 20 minút ľahneš a budeš odpočívať
kedy ideš ja idem vo štvrtok

lucka0122
14. apr 2008

ja idem v pondelok....sa mi vidi ze v DM ho mali.....ale ci ho teraz maju..neviem..kukni na forum znaky v tehotenskej knizke a kukni co mi tam popisali..

sandrika
autor
14. apr 2008

pozrem sa keď prídem domov , lebo ešťe som v mestre u muža tak za dve hod somna nete do večera

loss
14. apr 2008

no tak ja som si zobrala priklad od Miriamky a dnes som teda pobalila veci do porodnice
Lucka ja som na pasoch bola nie je to nic budes 20min pocut srdiecko drobca

sandrika
autor
14. apr 2008

Lucík už som tu,aleonitipredsa neodpísali ešťe ,alebo???Buďkľudná to hovorím, keby niečo nebolo v poriadku určite by ťa nepustili domov

lucka0122
14. apr 2008

ale ze co mi doktor popisal..na sone....som myslela....yajtra asi nepridem dnes ma drahy zaviezol do sasoveja volal mi ze on bez omna nechce byt ze pride pomna a o tyzden ma zavezie do sasovej...je asi chory bezomna...

loss
14. apr 2008

Lucka neboj isto tak ako pise Sandrika ste OK inak by ta nepustili 😵
kolko ze uz ma maly PATKO POVEDALI TI

sandrika
autor
14. apr 2008

Luci to je normálne sú tomiery tvojho dieťatka mne to píšu od začiatku a z týchmier vyšlo, že si v 36 tt

lucka0122
14. apr 2008

lossik mame 1989g,,,,,,,,neviem ci je to malo ci ako.......

dididi30
14. apr 2008

luci je to dobre a na sone ti to aj ak presne neudaju.....jedna junovka je v 34tt a ze pred 2tt mala 2300g tak ja neviem.......vraj pije vitaminy a magnezium, mozno je to tym a pri tom ma malinke brusko

lenocka80
14. apr 2008

Caaaaaaaute babulky 🙂 Tak my sme uz na svete 😀 3420g a 50cm v utorok 8.4. o 20.15 hod. A jastericka ako?

dididi30
14. apr 2008

je lenocka to vazne?? gratulujeme daj si to do profilu, lebo tam si stale v 40tt 😉 😉 vela zdravicka vam...
o jastericke nevieme nic, teda aspon ja nie

mirka8429
14. apr 2008

didus s jasterickou som vcera pisala ale dnes sa neozvala tak neviem...lenka gratulujem 😎

dididi30
14. apr 2008

mri tak asi rodi 😀

mirka8429
14. apr 2008

didus no vcera sa ma pytala ci mam nejake tazkosti ze uz je jej tazko tak neviem..mozno uz aj ano 🙂

lenocka80
14. apr 2008

Dakujeme 🙂

dididi30
14. apr 2008

teda ako sa to tu zuzilo uz pomaly tu nikoho nebude 😀

mirka8429
14. apr 2008

leni ako ti je dobre uz to mas za sebou 🙂 ako si rodila..normalne alebo cisarskym🙂

didus sak tak veru kazdy uz rodi...aj v nasom termine...

lenocka80
14. apr 2008

Mirik aj ja som rada, ze uz je maly na svete. Rodila som normalne, ale v istej fare kontrakcii som zobronila o cisarsky 😝 ...ale nakoniec po 20 hod. sme to zvladli 😝

mirka8429
14. apr 2008

leni no ja som strasne zvedava ako to zvladnem ja..maly sa mi v 36tt otocil hlavickou dolu a tak som sa tesila ze budem rodit normalne..ale ta...snad zvladnem kontrakcie..a si nechcela epi? 😝

dididi30
14. apr 2008

leni tak kolko hodim si rodila?? ze to nebolo take hrozne?? este si v nemocke??
miri vsimla som si je vas tam malo sem tam nakuknem 😀

mirka8429
14. apr 2008

didus dnes uplne vymrete je...a my sme uz asi 3-4 adeptky s priznakami pôrodu a nas tromfla jedna co mala termin az 27.4 hehe a vcera porodila 😀 a to este na nete bola hehe...o 1 isla do nemocky a o 5 uz bola mala na svete super pôrod..a uz sa chystaju aj dalsie..som zvedava kedy ja

dididi30
14. apr 2008

no sak nakonniec len ty so sandrikou ostanes|🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre