Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

montinka
30. apr 2008

ahoj a pekny vecer

pampuliacik
30. apr 2008

ja som tu 😀 pocuj monti, ty si v rovnakom tyzdni... ja priebezne obcas cvicim, cez vikend som trochu viac "popracovala" na zahrade (teda skor dychcala pri kazdom zohnuti 😀 ) a posledne dni sa citim totalna troska. nevmyslim ze to suvisi s tym, ze by som viac pocvicila, ale proste dostavili sa nenormalne bolesti klbov, krizov (bolesti zo skoliozy nespominam) a casto pri chodzi mavam bodave bolesti v rozkroku- to sa uz niekde riesilo a aj som citala - ze sa povoluju vaziva a rozsiruje panva, takze obcas sa podari aj "priskripnut" nerv. proste- ci je normalne takto sa citit uz teraz. nohy mam ako z olova, len trocha pridam do kroku a svaly mi otazeju, palia ma a tie klby- boze, akoby som bola rozhegana 😀 😒

dididi30
30. apr 2008

ahojte.......tak som sa ledva doplazila s meste, nenormalne pichanie som mala ☹ idem sa hodit do vane,ze co to spravi.....tak monti dam ti vediet ci to preslo....

montinka
30. apr 2008

aj ja chodievam cvicit a kazdy den umyvam podlahy a veru mas pravdu teraz pri tom umyvani fucim viac ako na zaciatku. a aj s nohami mas pravdu predtym som mohla chodit aj dve hodky po meste a nic a teraz strasne skoro ma zacnu boliet nohy. hmmm ale to asi patri k tehu.🙂

dididi30
30. apr 2008

monti mam ist do tej vane ci nie, co na to hovoris?/

montinka
30. apr 2008

no ja neviem kupat sa vraj nema a ak ta uz teraz picha v brusku no ja na mojom mieste by som sa bala. ja sa vlastne uz ani teraz nekupem

dididi30
30. apr 2008

sak ani ja sa nekupem, ale uz mi je lepsie tak to necham tak, len si hodim sprchu lebo som zmokla, tak lialo

miriamka
30. apr 2008

Didi...ja co som tehotna sa vobec nekupem,len sprchu praktizujem 😉

gabkazabka
30. apr 2008

Caute baby 🙂

dididi30
30. apr 2008

miriamka ty si cela?? sme sa na teba pytali.....ved ani ja sa nekupem ale mala som take nenormalne bolesti ,ze som to chcela vo vani uvolnit ale asi to necham tak...hodim si len sprchu........

montinka
30. apr 2008

akoze ja som sa parkrat aj kupala ale vzdy ma potom chvilu bolelo brucho a tak som to vymenila za sprchu.joj didi aby si neprechladla!

gabkazabka
30. apr 2008

Didi,ja sa praveze kupem dost casto-minimalne raz do tyzdna,ja by som bez kupania nevydrzala.... 😅

dididi30
30. apr 2008

cau gabika ty tu uz nechodis ty len kosicankami 😀

miriamka
30. apr 2008

Didi...ano,som stale cela,ale na dnesnej poradni mi opat len zopakovali ze sa otvaram a prist to moze hocikedy,tak som zvedava kedy sa maly zahlasi na svet.

dididi30
30. apr 2008

hm len aby sa ten moj na svet nepytal skor 🙂 ale mohol by pockat aspon do tvojho tt 😀

gabkazabka
30. apr 2008

😀
didi,co si šiši? 😀 Nebola som cely den doma,bola som na jarmoku...od rana a teraz oddychujem 😝

dididi30
30. apr 2008

gabi noja som sa kupavala do 6 mesiace , tiez aspon raz za tyzdne, teraz sa len sprchujem...

montinka
30. apr 2008

didusa a co dobreho si si dala v McDonalde?

dididi30
30. apr 2008

gabi jak ti fajne, ja som sto rokov nebola na jarmoku 😵

miriamka
30. apr 2008

Didi...no ja by som chcela aby sa maly vypytal na svet 5.5,tak uvidime 😉

gabkazabka
30. apr 2008

ale som si skoro nic nekupila-len nocnu koselu do porodky....este nemam nic kupene do porodky 😖

dididi30
30. apr 2008

hm pekny datum 😀 ja bud zajtra alebo 8 maja , nech je narodeny na sviatok 😀 ale nie......ja by som chcela 12 juna v tedy ma moj muz narodky

gabkazabka
30. apr 2008

a ja chcem 30,maja.Neviem preco.Ale tento datum sa mi pozdava.... 🙂

montinka
30. apr 2008

gabi tu nocnu si si kupila taku dlhsiu ci kratsiu? ozaj v jednej nocnej sa chodieva rodit vsak?

miriamka
30. apr 2008

No ale asi si to nenaplanujeme...sama som zvedava kedy sa vypyta na svet,niekedy mam pocit ze uz to bude kazdu chvilu.

gabkazabka
30. apr 2008

Monti,taku po koleny a na gombiky-to kvoli kojeniu...
Neviem,ci sa v jednej rodi,niekde davaju rodicke nemocnicnu....musim si to este zistit...

gabkazabka
30. apr 2008

po kolena som chcela napisat... 😀

montinka
30. apr 2008

hm ked zistis daj vediet a ak zistim ja skor dam vediet ja

gabkazabka
30. apr 2008

😉 oki

miriamka
30. apr 2008

V BA na Kramaroch rodis vo svojej nocnej koseli,a tu si potom prezlecies,preto je lepsie mat jednu taku "staru" ktora bude aj od krvi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre