Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

pupicek22
5. máj 2008

Co mate dnes v plane tehulky? 🙂

pupicek22
5. máj 2008

Alebo mamulky 😀 😀 😀

gabkazabka
5. máj 2008

upratovat... 😀

dididi30
5. máj 2008

pupicek a ty kde byvas?? inak nemam proti cernochom a ostatnej rase nic, ale ako svojich frajerov ci partnerov si neviem predstavit 😒
no a co sa tyka porodu v anglicku, tu radi nechavaju este 2 tyzdne na vyse to im nic nerobi, to ma stve najviac 😠

dididi30
5. máj 2008

my mame volno tak nic 😀 muz vysava 😀
gaby je to na tebe, teda keby to bolo na mne tak to periem s nasim praskom, nech si zvyka, my pouzivame len ariel, tak som drobcovy kupila ten sensitive na zaciatok a potom asi po mesiaci nabehneme na nas klasicky a hotovo, ale chcela som jeden druh nech si zvykne, avivaz tiez az po mesiaci, alebo uvidim aku bude mat pokozku , ak mu nebude vadit tak pridam aj tu 😉

miriamka
5. máj 2008

Ahojte bruska,
takze malemu sa asi datum 5.5 nepaci,tak som od rana nakupovala,a teraz idem troska upratovat,umyt podlahu...mam dnes energie ako tusim cele tehu nie 😅

pupicek22
5. máj 2008

Tak tak...🙂)).Ja zijem v manchestry 😅.Ja mam zajtra stretnutie s konzultantkou a chcem sa dohodnut,alebo resp.opytat,ze ked sa babo nedostavi do urciteho terminu(skor ako 2tt po termine)tak ci by mi vyvolali.Som zvedava co mi povedia.Predpokladam,ze povie nie 😒. Asi budem dost nastvata... 😢

dididi30
5. máj 2008

mirka ahoj....ono to tak byva pred porodom naval energie,tak sa priprav 😉

miriamka
5. máj 2008

Didi...no pochybujem.Ja skorej cakam ze pred porodom budem uz len lezat a nie ze by som upratovala a nieco stale robila

pupicek22
5. máj 2008

My mame volno tiez.Mala by som trochu popratat kym mozem....Mirka posli mi niaku energiu🙂))

montinka
5. máj 2008

teda vy ste sa rozpisali.

dididi30
5. máj 2008

pui sak to....mam troska prehlad , kamosky tu rodili, jedna pred terminom ale ostatne po termine a nechali ich presne 2 tyzdne po termine predlzovat a az potom zasahovali....sak vies oni vsekto prirodne....ale ak budu komplikacie tak urcite skor,.....inak som citala o jednej babe, ta normalne sporovala, schody kazdy den absolvovala, sexovala , velke tury robila a nie a nie porodit, bola aj ak zavreta, ale ked jej to vyvolali tak to bola rychlovka...mam z toho stresy... 😒

miriamka
5. máj 2008

Pupicek...poslem Ti polovicu tej mojej,lebo ja dnes neviem co zo sebou 😀 A hlavne ze sa otvaram,krcok uz skoro strateny a maly nie a nie vypadnut 😀

dididi30
5. máj 2008

mirka budes sa cudovat ako budes makat, lebo ti bude dlho 🙂 .....ja mam v plane koberce cistit 😅
no monti len ty nepises, co spis? 😀

pupicek22
5. máj 2008

Ja viem ze nechavaju tak dlho po termine....mne je uz ale tak tazko.Ja som pred tehu bola ako slamka a teraz om dost pribrala....vsetko boli,skrabe a lendva niekedy chodim a som amnemik.Dufam,ze budu zhovievavy. 😅 .Ja uz tiez sa snazim chodit,trochu sexovat(to ako vianoce vam bolo 😀 😀 😀 😀)...som sa napchavala ananasom a podobne a nic nic nic.Myslim,ze maly je pohodlne v brusku...ale ja vam uz nemam ani cm koze na tom mojom bruchale.Vsak pridam neskor fotku....ste tolko strii nevideli.... 😢.Kamaratka bola na vyvolanie a rodila skoro dva dni.....asi je to u kazdeho inak....ah jaj 😅

montinka
5. máj 2008

nie nespim ved tu som. ty chces cistit koberce? 🙂

pupicek22
5. máj 2008

Mirka tak tu je moja adresa...... 😀 😀 😀.Mne uz aj zatka odisla....krcok skrateny a maly nikde... 😀 😀

miriamka
5. máj 2008

Didi...cistit koberce som aj ja chcela,ale nie je moc pekne pocasie,takze to asi necham na zajtra

pupicek22
5. máj 2008

Este ze mame koberce len v dvoch izbach.My sme pozicali cistic a mlady tu behal okolo.Celkom dobre to je vam poviem. 🙂

montinka
5. máj 2008

hm my pre zmenu mame same podlahy takze kazdy den mam o pracu postarane. akoze mne to ani moc nevadi iba polovicke sa to nepaci ze ich stale umyvam

pupicek22
5. máj 2008

Sa musia blistat monti 😀 😀

dididi30
5. máj 2008

pupi. no sak toho sa boijm, ze ani vyvolavacka mi nepomoze, lebo oni cakaju kym budes otvorena na 10prstov a preto sa ja do porodnice trepat nebudem hnes..iba ze by mi skor voda vytiekla..no veru aj my sme mali vianoce pred 2 dnami 😀 😀 😀 som sa aj bala, ale predstav si sa mi to pacilo aj drobec bol pokojny 😅 asi budeme castejsie..... 🙂 no a schodov mam v dome 2jo, takze sa nachodim az az, dufam,ze to pomoze a uz budem druhorodicka tak aj na to sa spolieham 😔
monti este nie, tak od 38tt budem.....
mirka ja cistim koberce v nutri, bo sa nedaju vybrat, chapes anglicania, logika nikde 😒 ale nic v zlom 😅
pupi, cistis mame aj my, ale ja budem rucne na kolenach a basta 😀

dididi30
5. máj 2008

jezis som ako baba na trhu sa tu rozpisujem 😅

montinka
5. máj 2008

no pupi pri mojej mame sa veru blystat musia. jaj ta ked vidi fliacik no mali by ste ju pocut.😀

montinka
5. máj 2008

didi neboj sa podla mna ti vyvolavacku ani nebudu musiet davat

dididi30
5. máj 2008

monti a co bude, ked sa narodi drobcek, to budes za ni s mopom behat?? 😅 no a som zvedava na choditko, to vraj skriabe podlahy, tak vy by ste sa mali cim skor vystahovat. 😉 moja svokra ma tiez podlahy a dost jej to vadilo..

dididi30
5. máj 2008

monti bodaj by 😀

montinka
5. máj 2008

hm no ja akoze dufam ze tu uz dlho nebudeme lebo to tu budem musiet upratovat este aj v den porodu.😀

dididi30
5. máj 2008

monti budes, lebo budes taka nervozna,ze ti to pojde same.....ja ked som nervozna, tak upratujem ako besna... 😀

montinka
5. máj 2008

hmmm no uvidime ale aj mamina sa spolieha ze tu uz nebudeme. joj kebyze si ten Ivanov veduci svihne s tymi papiermi...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre