Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

lucka0122
8. máj 2008

ahojte tak ja som bola na prechadzke a na zmrzline a hned som zaspala..a vy ako?

montinka
8. máj 2008

ahoj ja som bola so psom a dobre som zmokla a potom som si dala babovecku s cajom. hmmm zmrzku by som si veru dala

mirka8429
8. máj 2008

monti kukni do albumu...

lucka0122
8. máj 2008

juuuj zajtra poradna a posledne sono aky je maly velky som zvedava,,,,drzte palce aj na ctg si tam zase posedim...

mirka8429
8. máj 2008

luci drzim palceky

montinka
8. máj 2008

luci ctg je to co ti daju tu sondu na brusko a pocuvaju malemu srdiecko?

lucka0122
8. máj 2008

dakujem mirka maly je nadherny.....taky drobec...

mirka8429
8. máj 2008

monti hej to je toto

montinka
8. máj 2008

ahaaa

lucka0122
8. máj 2008

ano monti.....srdiecko a kontrakcie...

dididi30
8. máj 2008

ahojte, tak ja som sa vratila od lekarky, vsetko ok, drobec je pekne ulozeny dole hlavickou ako ma byt.....tlak mi klesa, uz je daleko od vysokeho, vraj vsetko na dobrej ceste, tak sa budem s mojou lekarkou vidiet az za dva tyzdne...parada...no nakoniec tu budem asi este v 42tt 😅

mirka8429
8. máj 2008

didus ahooj..kukni fotky som dala este nove

montinka
8. máj 2008

no vidis didi ja som to vravela stale.🙂 luci kontrakcie? ale ved tie su az pri porode nie?

dididi30
8. máj 2008

mirka uz som kukla, no neviem teraz sa mi zda trochu ma aj z tatina 😉 zlaty je....

mirka8429
8. máj 2008

monti niekto môze mat kontrakcie skôr a ani to neciti...

didus ved to mozno nebude do 42tt ale len do 40🙂

mirka8429
8. máj 2008

didi hej aj mne sa zda ze aj z tatina ma xixi ked bol maly ta cisto tatino 🙂

pupicek22
8. máj 2008

No tak som spat!Som sa neutopila... 😎.Len mi je este viac horuco! 😝
No ahjte babulky!No dobre dididi.... 🙂 .Ah zmrzka....dala by som si citronovu...na osviezenie🙂

dididi30
8. máj 2008

mirka kto vie, ked mne sa prave na konci vsetko lepsi, druhym babam sa zdvyha tlak a tak a ja nic, ani neopucham ani proteiny v moci...chvala bohu som okrem tlaku nic nemala, akurat tak tvrdnutie bruska skoro, ale to asi mojmu drobcovi nevadilo 😀

montinka
8. máj 2008

hm ja taku kokosovu

pupicek22
8. máj 2008

Mirka...aky je maly bohovsky...zlatunky!Kolko mal ked sa narodil kil? 😉

pupicek22
8. máj 2008

Uz som nasla...aka som slepa 🙂.Tak to pekne.....ten moj valibuk mal dva tyzdne dozadu 3.5kil......ako ho vytlacim??? 😀 😀

mirka8429
8. máj 2008

didi nevadi..aj ja som mala problemy od 23tt a potom akoby vsetko zmizlo hihi a vidis...no sice som rodila v 41tt ale nevadi...to pride ked nebudes cakat..a ked ti aj odisli priznaky a vsetko sa lepsi tak nezufaj..to sa moze zmenit zo dna na den..ako u mna..v pondelok zhorseny nalez...a v stredu som rodila 🙂

dididi30
8. máj 2008

monti, no ja len kvoli tomu picaniu dole, ale to preto, lebo mam cely cas hlavidku dole....kontrakcie mozu byt aj necitene....
pupi 😀 a co si sa kupala v bazene ci co?.....veru ja si dam zmrzku ale vanilkovu 🙂
mirka no ocka ma tusim na tina aj ten nostek, ale niesom si ista 🙂

mirka8429
8. máj 2008

didi hej..xiix a aj pusu sa mi zda...mi mame podobne pery tak nevieme na koho..xxi

pupicek22
8. máj 2008

Nie dididi len v sprche.... 😎.Oh bazen.....by som hned skocila kedby sme nieky mali 😎.Myslite ze je mozne plavat s takym velkym bruskom....? 😅 😅 😅

montinka
8. máj 2008

hmmm no to pichava aj mna obcas hlavne ked sa prechadzam s montym. ale to ja sa asi iba roztahujem.

dididi30
8. máj 2008

mirka no mozno je dobre, ze tu dole nekukaju, aspon je vsetko ako ma byt...no vlastne si uzivam,ze som este kinderko lebo to potom , to bude horsie...a viem,ze to pride necakane tak ako pri malej.....lenze chlapci su lenivi, takze pocitam,ze to bude mozno aj neskor, ale nevadi 🙂

mirka8429
8. máj 2008

didi no veru...teraz az viem ze ked som bola kinder tak som mohla ist vsade a teraz...nic....

monti to nevadi..to sa ti panva pripravuje na pôrod 😉

dididi30
8. máj 2008

mirka tka je na obidvoch 😀
monti no to je tym, ze sa rostahujes a mne sa hlavicka steluje dole...
pupi...mozes, to budes mat ako koleso 😅

dididi30
8. máj 2008

mirka no ja budem chodit vonku aj ak, budem musiet, lebo nebude mat kto za mna kocikovat a uz sa tesim ako si ho budem vozit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre