Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

lucka0122
12. máj 2008

🙂

lucka0122
12. máj 2008

boooze bohvie ako sa ma moja lucka asi buva vsak?

daniela84
12. máj 2008

No tak po cisarskom by mali pustat po 5 dnoch, ja som sla na revers domov na 4 den, a sppinkat asi uz nepsinka, mne prebrali hned po cisarskom, hned ked ma prevazali na jisku, tam som lezala den, to bolo asi najhorsie, lebo som krvacala, nic nejedla, bola len na infuzkach.
A na druhy den ma previezli na izbu, malicku som mala na rooming az na treti den bez poziadania, lebo som este tolko nevladala. Ledva som stala na nohach. A chodenie slo mi pomaly na ten treti den, ale cim viac bude chodit tym bude lepsie, rychlejsie sa zotavi, a krvacam este doteraz.

miriamka
12. máj 2008

Ahojte bruska,
tak ja stale 2v1,maly chce byt nakoniec asi terminovy alebo poterminovy

lucka0122
12. máj 2008

takze dnes ked pojdeme za nou aj tak nas k nej nepustia?lebo nebude moct este chodit hej?ale maleho nam ukazu ni?takze sa budeme o nu starat aby sa nenamahala aby sa uzdravila moja sestricka ale ona aj tak chcela ist cisarskym....

dididi30
12. máj 2008

ahojte.....mikra ja odpadnem, ja ze si uz odrodila 😀
lucka ano ty nic?? no tak tu budem tvdnut aj ja 😀
danieka ahoj.

gabkazabka
12. máj 2008

didi,ved lucka uz dnes o 11:00 porodila 😵

gabkazabka
12. máj 2008

teraz za nu pise jej sestra,citaj stranu dozadu... 😉

miriamka
12. máj 2008

Didi...no ja som stale 2v1 😀

gabkazabka
12. máj 2008

ahoj Miri 😉

mirka8429
12. máj 2008

caute baby som tu na skok len...

didus kukni fotky som pridala..ale este idem som teraz fotila..

miriamka
12. máj 2008

Mirka..maly je nadherny 😵

mirka8429
12. máj 2008

mimi ahooj..dakujeem 😉 taky huncutik je to...len teraz stale placka...a napapkany je aj prebaleny..od vcera je taky...tak az mi srdce trha ked to vidim..chudatko moje

gabkazabka
12. máj 2008

jeeej,Mirka,Samko je krasny. 😵

mirka8429
12. máj 2008

gabi dakujem hihi... 🙂 idem sa napapat som taka hladna akasi...od vcera ma boli velmi hlava a v noci som nemohla spat..neviem co to bolo fnuuk...

gabkazabka
12. máj 2008

aj mna bolela strasne hlava-v sobotu vecer-este ma tak nikdy nebolela-az sa mi chcelo plakat-potom ma napadlo,ci to nebolo z klimy v aute,boli sme v Ke a celu cestu sme ju mali zapnutu... 😖

mirka8429
12. máj 2008

gabi no mna boli asi z pocasia alebo neviem..lebo aj mamu aj muza bolela vcera...ale az tak hnusne...no ale ta vydrzime nie..no idem papat...potom pridem 🙂

gabkazabka
12. máj 2008

dobru chut...
😉

gabkazabka
12. máj 2008

Didi,kde si? 😝

mirka8429
12. máj 2008

gabi dakujeem...

tiez neviem kde sa flaka nasa didusa..xiix 😀

daniela84
12. máj 2008

No ja neviem ci vas pustia knej na jisku, mojho muza pustili normalka a na novorodeneckom mu malinku pekne ukazali, a vecer ju doniesli aj mne a skusali sme prikladat. Takze by vas pustit mali, ja som bola teraz vyberat stehy a dostala som spucung od doktora, ze mam zdurene brucho ze bude bitka ak sa neprestanem namahat.

penelope2066
12. máj 2008

ahojte.dnes o 11 lucka0122 porodila patka.3900g a 54 cm 🙂 🙂 🙂 🙂 rodila cisarskym

lucka0122
12. máj 2008

ahoj erika uz som to pisala hned sem ked lucka porodila taka som rada pojdeme vecer kuk babo hej?

trpezliva
12. máj 2008

Jeej lucke gratulujemeee!!!!! A po cisarskom to nie je az take hrozne, ja som bola uz na druhy den aktivna, isla sama do sprchy..navstevy tiez nabehli a v pohode som vysla za nimi na chodbu a malu ukazovala za sklom. S mlieckom som to mala tiez dobre, tak zelam Lucke, aby sa jej tiez rozbehlo tak ako mne. Hlavne je aby si maleho prikladala co najviac, aby skusal cucat.
Tesime sa na fotky 🙂

lucka0122
12. máj 2008

dakujeme odkazem jej ze ju vsetci pozdravujute...no som zvedava ako to bude zvladat kazdy to inak este som jej ani nevolala ze ak buva alebo co nechcem ju otravovat tak neviem ani ako jej je.....ale sme stastny vsetci vcera vecer isla do nemocnice lebo mala kontrakcie a dnes jej uz odtiekla plodova voda a bolo🙂

penelope2066
12. máj 2008

vsimla som si petka prepac.ano petka pojdem len dufam ze nas pustia ale urcite pojdem.o kolkej a kde sa stretneme?

trpezliva
12. máj 2008

Inac ja som po cisarskom nemohla 6 hodin zaspat..taka som bola z celeho rozrusena a stastna ze som sa stala mamou 🙂

lucka0122
12. máj 2008

vies co erika neviem este dame si vediet ok?lebo mamina do siestej robi ale hadam ju pustia aj skor tak este si zavolame oki?a ber aj fotak

penelope2066
12. máj 2008

ja viem ze robi do 6 volala som s nou a vravela ze by sme si isli aj spolu.ja som do pol 7 a v meste som raz dva lebo robim blizko.a fotak nemam.daj vediet

lucka0122
12. máj 2008

ja mam fotak len musim dat nabijat baterky.......juuuj sa tesim na moju lucku som chcela ze jej zavolam ale bojim sa ze ju zobudim alebo co neviem ci jej mozem zavolat☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre