Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

dididi30
15. máj 2008

gabi sak ja to iste 😀 ked som bola na strednej tak na puse a teraz uz len v nose, no raz som v tehu mala na pere, co som sa cudovala....

zmrzka333
15. máj 2008

montika ja som ochorela a na druhy den som mala herpes pod perou

gabkazabka
15. máj 2008

inac je to dost neprijemne-myslim ten herpes v nose a urobil sa mi aj den pred svadbou..... 😠

zmrzka333
15. máj 2008

Inak je to moj prvy herpes pocas tehu normalne som sa pred mesiacom cudovala ze sa mi neurobil. No tak teraz si to uzivam ked som ho tak chcela

gabkazabka
15. máj 2008

baby,dnes som si bola konecne pokupit veci do porodky.V pondelok idem na kontrolu a sa bojim,ze si ma tam nechaju-mam taky blby tusak.Dufam,ze tusim zle....a ze pridem este v pondelok domov 😖

zmrzka333
15. máj 2008

gabka pred svadbou som srala keksy ze sa mi urobi ale nastastie nic

gabkazabka
15. máj 2008

zmrzka 😀

dididi30
15. máj 2008

gabi no tak to musela byt hruza....ja som sa len modlila aby som nemala kramy 😀
zmrzka ja som malala herpesy pred tehu aj pocas, takze pohoda, horsie je ked zena nemala herpesy vobec a v tehu sa urobia....
gabi a preco by ta mali nechat??

gabkazabka
15. máj 2008

didi,ani neviem.Na poslednej kontrole mi povedal,ze som otvorena na spicku a ze ked budem otvorena viac a placente bude dozreta,tak si ma tam uz nechaju,aby to zbytocne nepredlzovali... 😨

gabkazabka
15. máj 2008

ale ja sa citim dobre a nechcem este rodiiiiit 😒

zmrzka333
15. máj 2008

ja som mala dostat v den svadby kramy - kazdu min. som bola na WC ci som nahodou nedostala a nakoniec z toho celeho mi to meskalo az do pondelka
gabka citis sa zle?

zmrzka333
15. máj 2008

gabka tak ja by som to uz rada mala za sebou, sa ti cudujem ze este vladzes, to ti povedal Fric?

gabkazabka
15. máj 2008

zmrzka,preveze velmi dobre...nic ma neboli,v noci spim...vela bab v mijom tt uz to chce mat za sebou....ale ja praveze nie. 😝

montinka
15. máj 2008

joj no uz som zase tu musela som mame najst basnicku k 50-tke. 😒 hmm preberate uz porody?

zmrzka333
15. máj 2008

gabka tak ja si uz teraz neviem najst polohu na spanie, chrbat ma boli, nevladzem, obuva ma manzel, normalne koniec

montinka
15. máj 2008

hm nooo ja zatial spavam dobre ale ja mam o par tyzdnov menej ako vy bohvie co bude vo vasom tyzdni.🙂

zmrzka333
15. máj 2008

babule inak, uz mate to prve mlieko? Ja este stale nic a ma to znervoznuje

gabkazabka
15. máj 2008

hm,tak to ti nezavidim,ja to este nepoznam,stale cakam,ze to pride....Keby som nemala brusko,tak ani neviem,ze som tehu..Pozeram,ze si z Ke.Kde planujes rodit?

gabkazabka
15. máj 2008

Monti,mozno sa budes citit tak dobre ako ja... 😉

zmrzka333
15. máj 2008

gabka v Saci tam kde aj ty
Nemam ziadne bolesti brucha alebo tvrdnutie ani nic take len cela som tazka a citim ze moje kosti ma nevladzu nosit

dididi30
15. máj 2008

to prve mliecko kolosum sa moze tvorit az po porode takze casu dost....
monti,,,,za chvilu budes v nasom tt a my ta budeme tu chodit kukat, ze ako sa ti dari 😀
gabka ale neboj, este tu mozno pobudneme do 42tt 😀

dididi30
15. máj 2008

hej a kolko ste prbrali?? ja uz hadam aj 15kil, ale neviem kde, citim sa fajne 😀

gabkazabka
15. máj 2008

Zmrzka a mas aj vybrateho lekara?
Didi,ja som zatial pribrala 12 kg.Dufam,ze pojdu rychlo dole.. 😝

montinka
15. máj 2008

joj didi ja uz 11kg dnes som sa vazila myslela som mi sestricka zase nieco povie kvoli tomu ze som zase pribrala 2 kila a ona nic.🙂 a uz som aj na matersku vypisana joj dobre

montinka
15. máj 2008

hmmm no baby ved ja vas v tej vahe za chvilu predbehnem dokelu a to jem len zeleninku a ovocie povacsine. 😒

gabkazabka
15. máj 2008

monti,nemusi to byt tak...kazdy pribera inac,mozno sa ti o tyzden vaha zastavi....

gabkazabka
15. máj 2008

moja sestra nepribrala za posledne 2 mesiace ani kilo 😉

montinka
15. máj 2008

hmmm nooo dufam ale pochybujem

dididi30
15. máj 2008

no tak to ste vela nepribrali.....ja kazdy tyzden priberiem, co uz, ved aj cakam chlapa 😀 ale aj my chuti, ale zas vecer nejedavam, no kto vie ci to bude na mne ci na drobcovi...ale to je jedno pojdu dolu, hoci uz mam 30 rkovo to bude asi horsie 😒

dididi30
15. máj 2008

moja sestra za cele tehu30 kil a potom schudla na povodnych 43 😀 a je teraz tiez tehu a je tusim chudsia ako pri malom bude mat babiku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre