Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

heppu
7. jún 2008

dobre ranko tehosky neviete mi poradit kde najdem na nete register mien ktore su povolene na slovensku ?dakujem

vixi
7. jún 2008

Ahojte tehulky, aj Vás tak páli záha? Poraďte niečo účinné. Vďaka 😕

mirka8429
7. jún 2008

vixi ano aj mna palila zaha ale ja som na to nebrala nic...len som to pretrpela...ale..neviem ci si pamätam spravne ale niektore baby si davali tums ci ako sa to vola..neviem presne... 😅

zmrzka333
7. jún 2008

ahoj Mirka no tie zeleza su neprijemne aj normalne nie to po porode co? Didi asi rodi ked tu od vcera este nebola

dididi30
7. jún 2008

nerodim, len tu nebudem chodit, lebo tie otazky ma znervoznuju,tak sa ozvem az ked porodim, papa 😉 😀
a potom vam tie otazky vratim samozrejma 😅 😎

jarka70
7. jún 2008

didi hlavu hore 🙂 ja som sa tiez prisla pozriet ci uz nahodou .....

ajkabezka
7. jún 2008

ahote holky...kdeže to máme společné téma nás všech z tretotrimestroviek? jakosi to nemúžu najít 😅
didi už to brzy bude uvidíš!!! 😵 😵
na záhu mi super pomohl vždycky bílý jogurt 😉
..no my bojujem s bolením bruška každý večer daleko po púlnoci- u Daniho to nepoznám, tak jsem z toho mimo bo je mi Jakubka moc líto až se mi chce taky plakat 😢

jarka70
7. jún 2008

ajkabezka ta tema je presunuta na volnu diskusiu a naposledy som tamm bola si ja ☹

jarka70
7. jún 2008

no nasla som je to az na 3strane

daniela84
7. jún 2008

ahojte babenkz no hej tu temu nam presunuli do volnej diskusie, ale nejak tam uz nik nepise, vsetky sme tu ygrupnute, ta co narobme ked sa nam stadeto tazko odchadza.
a inac ako sa mate, mz sme akura na navsteve doma u nasich. budeme tu dva tyzdne tak si kus aj odychnem

montinka
7. jún 2008

ahojte dievcence ako sa mate? hmmm vyzera to tak ze didusa uz isla rodit

aviril
8. jún 2008

ahojte.
monti, didi vraj nebude sem písať, až keď porodí, lebo že ju otázky typu "si ešte celá" znervoznuju. plne ju chápem, aj ja som toho mala dosť.

vixi, mna strašne pálila záha, ja som jedla tie "pukancové chleby" pila teplé mlieko a minerálku fatra. vraj aj výborne pomáhajú tie kukuričné chrumky v tých väčších vreckách a pukance.

zmrzka333
8. jún 2008

na palenie pomaha aj maces

montinka
8. jún 2008

ahojte ako sa mate? hmmm u nas bola burka takze super

darlinka
8. jún 2008

Mne na palenie zahy pomaha jedine Talcid, aj to len na chvilu... Tiez to musim len pretrpiet. 😖.
Aj ja som zvedava, co Diddi, ale uz to nebude dlho trvat...
Diddi, ak este aspon citas, ked uz nepises, tak ti velmi drzim palce 🙂 .

montinka
8. jún 2008

vsak aj ja jej drzim palce hadam jej to rychlo ubehne.vsak ona sa potom zase ozve.

mirka8429
8. jún 2008

ahojtee no aj ja drzim diduske palceky..verim jej ze jej to lezie uz na nervy to aj mna sa kazdy pytal ci som este tu a ja som to uz chcela mat za sebou... 😀

monti ahoj moja a ty ako..

jarka70
9. jún 2008

halooo 🙂 to tu nema kto chodit?kde ste?
ja som momentalne aj s malym za pc nebude dnes asi nikde len na rukach. ☹
inac vam tehulky nezavidim teraz v lete tak pekne tehulkovanie az do konca 🙂

montinka
9. jún 2008

no miri neviem od vcera ma akosi picha tam dole kdesi v pipine hlavne ked chodim. hmmm uvidim co mi povie doki vo stvrtok na poradni,ahoj jarka ako sa mas?

sasiki
9. jún 2008

Ahojte, ja vas tu sem-tam citam, ked sa nudim. Som v 38tt a mna sa uz teraz pytaju, ci este nic, ci uz nerodim 😠 😠 😠 No blázni, mala som im povedať, že mám termín v júli, a bol by pokoj asi 😒
Ako sa cítite? Mne dnes bolo dosť blbo, na odpadnutie, ale potom som si ľahla a prešlo to, aj bábetko kope, takže vydržím do zajtrajšej poradne...

pinco
9. jún 2008

sasiki, ja som dnes tiez ako mechom udreta, asi mam nizky tlak. To bude tym pocasim - raz je pekne, raz zamracene 😒 A tie otazky si nevsimaj, mas este predsa cas na rodenie. Male bude vediet, kedy ma prist na svet 😉

mywiel
9. jún 2008

Ahojte, mna sa tiez vsetci pytaju ci uz nemam toho plne zuby?! 😕 Preco by som mala mat vravim im, ja si uzivam este bruska kym ho mam lebo mozno za 3 tyzdne uz ho mat nebudem, ja si nestazujem, tak nechapem preco by vsetky zeny ku koncu mali mat toho plne zuby. 😕

montinka
9. jún 2008

myw to iste sa ma pyta kamoska ze ci mi nezavadzia to brucho sa divam ze preco by malo vobec teda iba co sa tyka vstavania z postele ale aj to sa da zvladnut.🙂

mywiel
9. jún 2008

Ja som si na moje brusko zvykla, niekedy normalne zabudnem ze som tehu... 😀

montinka
10. jún 2008

vsak akoze ani mne nezavadzia. vcera ma dorazila ked som prechadzalo cez voditko od psa a ona ze jej ty vladzas este zdvihat nohy? boooze hrozne.

mywiel
10. jún 2008

No maju nas za nejake velryby alebo co? 😀 Ja sa tak vobec necitim, ale bol u mna bratranec co ma dlho nevidel a hovori mi ze vyzeram velmi dobre, ze ani by nepovedal ze za mesiac rodim, jedine co nemozem je sa zohnut v pase...ale nechty na nohach este ostriham. 😀 Tesim sa na babo, ale kludne si tento stav zopakujem. 😵

montinka
10. jún 2008

no ved akoze ani mne nezavadzia tiez pri zohybani trosku a nechty na nohach si striham vo vani v tureckom sede.😀

marse
10. jún 2008

ahojte julovky a vy co tu??? 😀

mywiel
10. jún 2008

Som dost unavena a poobede musim vzdy si ist lahnut, inac ok, dako si este neuvedomujem, ze za 3 tyzdne uz mozem mat svoju babulku v naruci, ale na co panikarit, dako sa nebojim verim, ze to zvladnem a vsetko prebehne ako ma a samozrejme dufam, ze zvladnem rodit do vody bez epi. 🙂

mywiel
10. jún 2008

Ahoj marse, no uz sa nam to krati... 😀 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre