Tretí trimester. Čo sa v ňom deje?

sandrika
23. jan 2008

Ahojky tehuľky,keďže dnes podľa daktorýchkních už minulý týždeň, ale mne sa viac pozdáva ten dnešok začínam tretí trimester tak otváram novú tému, kde sa budeme deliť o zážitky s krásneho, ale najnamáhavejšieho trimistra našich tehotenstiev a pevne verím, že na konci budeme všetky v rukách držať naše zdravučké detičky.takže vám prajem krásny, bezproblémový posledný trimester arýchli, bezbolestný pôrod.
Mohlo bysa tu preberať keďže je to posledný trimester hlavne nákup vecičiek pre miminka, predpôrodné kurzy, ako aj samotné pôrody no samozrejme ajpocity mamičiek sblížiacim sa dnom ich vytúženého pôrodu. Veľa šťastia. 🙂 🙂 🙂 😉

mirka8429
15. apr 2008

zmrzka a uz vies pohlavie babätka? 🙂

zmrzka333
15. apr 2008

neviem, ty chodis do sace? chces unho rodit? To ste sa dohodli?

zmrzka333
15. apr 2008

ano chlapcek

danka86
15. apr 2008

baby, kde mozem zohnat ten caj? A naco je vlastne dobry? A nemoze ublizit babatku?

mirka8429
15. apr 2008

zmrzka nie lebo ja som najprv nevedela ze je aj pôrodnik..a ja budem rodit v novej nemocke..tam som lezala aj na rozikovom 2 tyzdne...a ty kde chces rodit...lebo premna je Saca aj dost daleko a to by zamnou nechodili tak casto ...

mirka8429
15. apr 2008

danka ten caj nemoze ublizit babatku...je na posilnenie maternice a ulahcenie pôrodu ...

mirka8429
15. apr 2008

danka skus tam kde predavaju sypane caje...neviem odkial si...ale aj v lekarni by ho mohli mat..

mirka8429
15. apr 2008

zmrzka 😀 uz si spominam hihi

mirka8429
15. apr 2008

zmrzka aj ja cakam chlapceka... 🙂 ...no a uz ti vidno brusko?

zmrzka333
15. apr 2008

ja idem do sace ale neviem ci sa vobec da dohodnut lekar u ktoreho chces rodit. Co ked bude mat poradnu a ja zacnem rodit, predsa nezavrie ambulanciu aby ma prisiel odrodit nie?

zmrzka333
15. apr 2008

mne ho vidno uz od zaciatku asi preto ze som mala, ved pozri album

mirka8429
15. apr 2008

zmrzka no veru..to prave neviem..aj nad tym som uz uvazovala...ale ja uz teraz chodim do nemocky castejsie kazde 4 dni a on vidi ci hrozi pôrod...a on mi zochce vyvolat...ak to namna nepride skôr samo...tak som zvedava..konecne sa mi maly otocil dolu hlavickou..lebo do 35tt bol dolu nozickami..takze by som mala ist rodit asi normalne..a som zvedava co mi zajtra povie...idem na kontrolu...ale ved sa skus opytat luptaka..co ti povie...

lucia31
15. apr 2008

ahojte zienky, prave som prisla z poradne...ja som este stale nebola na utz, ktory sa robi tusim v 30tt, povedal, ze o dva tyzdne..boze, dufam, ze dovtedy snad neporodim 🙂 Janko sa mi narodil v 35+nieco /2500g/, tak teraz by mi moje babulko mohlo vydrzat dlhsie 🙂 konecne mi na moju ziadost odmeral panvu, kedze nakoniec budem rodit asi normalne a povedal, ze ak babo bude mat klasicke miery, tak je to v poho, kedze ja som fifipierko 🙂 ake mate rozmery panvy vy ,aby som si mohla porovnat? 🙂

mirka8429
15. apr 2008

zmrzka hihi zlatee..mne teraz v poslednom obdobi strasne vybehlo...

mirka8429
15. apr 2008

luci neviem ake mam rozmery panvy ale az tak uzku ju nemam tak v poho...

lucia31
15. apr 2008

no ja mam , ak som to dobre prelustila - 25-26-31-18

mirka8429
15. apr 2008

luci a to kde je napisane..mne meral panvu len raz hehe...niekedy v 29tt....

miriamka
15. apr 2008

Ja mam panvu 27-28-30-20

sandrika
autor
15. apr 2008

mne nikto nemeral... 😉

zmrzka333
15. apr 2008

no mne panvu este nemeral, asi mu to poviem ked pojdem do poradne
mirka: neviem co urobim ked mne vybehne brusko to budem sirsia jak dlhsia 😀

mirka8429
15. apr 2008

zmrzka mne on panvu nemeral za cely cas ani raz...neboj sa ja som tiez nizka a niekedy si pripadam komicky 😀 ale v pohodke..ale neskutocne sa bojim pôrodu..aby som nahodou nedostala krc do nohy ked mi priviazu nohy...hehe a kolko si doteraz pribrala

sandri mne len raz aj to v nemocke

miriamka
15. apr 2008

Mne panvu meral pri prvej poradni 🙂

mirka8429
15. apr 2008

miriamka to by sa tak aj malo aby sa porovnalo ze ako sa rozsirila..hehe

dididi30
15. apr 2008

mirka cau.....este si tu 😀

mirka8429
15. apr 2008

didus hej..este tu strasiim... 😀

dididi30
15. apr 2008

nestrasis 😀 u nas v junovkach uz jedna porodila dvojicky, kukni casie su zlate.......

mirka8429
15. apr 2008

didus uz teraz porodila??hehe idem mrknut..ja si casto pozeram babatka hehe...

dididi30
15. apr 2008

no tusim 7 aprila......aj ja rada kukam 😀

mirka8429
15. apr 2008

didus ahaa hehe no pekne..tusim som ich videla 😀

dididi30
15. apr 2008

podareni nie?? jeden tmavy a jeden svetly , su zlaty....len ich nebude mat este mesiac doma, ale ze uz dychaju sami, celkom dobru vahu mali, sradna ako sa tak dvaja vypestuju v brusku a tu niektore ledva jedno vypestuju na normalnu vahu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre