Tvrdnutie brucha a menštruačné bolesti v 37. týždni tehotenstva

margaret24
24. feb 2019

Ahojte babenky som prvorodička ,posledný týždeň mi veľmi tvrdne brucho skoro každú polhodinu hodinu a mávam bolesti ako pred menštruáciou . je to normálne v tomto týždni ? alebo mám ísť ku doktorke s tými bolesťami ,ja som to brala ako normálne ale trvá to už dlhšie a je to pravidelne. Ďakujem za rady.

pininka
24. feb 2019

@margaret24 už sú to asi poslickovia, dávaj si magnézium, aj viackrát za deň, treba aby bábätko ešte vydržalo dnu. Ak však budú bolesti veľmi silné treba ísť radšej.

zuzi0911
24. feb 2019

Magnézium už v tomto týždni nie.... Ja som ho mala v 36 TT vysadiť, čo mi ale nik nepovedal... A potom to išlo ťažšie.
Ak sa ti zdá moc a často radšej ísť k dr

lejka01
24. feb 2019

Magnezium nie...ja som toto iste mala od 36tt, moj porodnik povedal ze to je dobre, maternica sa pripravuje...porodila som v 39tt...aj keby si porodila v 37tt tak uz to nie je take zle, ale tyzden este vydrz, vela oddychuj 😉...pokial sa tie bolesti nestupnuju a neskracuju sa intervaly tak su to poslickovia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre