Upchatý nos u synčeka

lilu74
11. mar 2018

Leskle oci...upchaty nos a 38...uz par dni na striedacku jeden den je dobre dalsie 2 zasa toto iste. Macame nohy v teplej vode morska voda do nosa..mentol na hrud...cim mu este pomozem aby sa sopliky spustili?lekarke pokial nemusime ist nechcem doniest si z cakarne nieco ine😔

bosoriak
11. mar 2018

@lilu74 neviem, kolko ma rokov. Solmucol je na rozpustanie hlienov, vela vetrat, morsku vodu do nosa a odsavat alebo smrkat. So soplom sa k lekarke nechodi, kym nema vysoke teploty viac nez 3 dni vkuse. kolisava teplota len znamena, ze telo bojuje znovu. Kym ma len 38, urcite nedavaj ziadne Paraleny alebo Nurofeny, vela tekutin a oddych.

lilu74
autor
11. mar 2018

@lilu74 4bude mat.ano vela vetram.zvlhcovac pustam.niekedy je dost horuci a teplomer mi ukaze 37🤔nasivin pre deti mu davam na nos aby aspon zaspal.

michellem
11. mar 2018

Skus Sinupret, ten by mal pomoct, ja ho pouzivam a mozu ho aj batolata.

lilu74
autor
11. mar 2018

@michellem dakujem uz som bola kupit kedze som nasla len 1po zaruke uz🤣🙈dufam pomoze.🤗

kostri
11. mar 2018

Dcera mala sopliky kasel a vracajucu sa teplotu tak ze jeden den 38 dva dni nic potom zas 37,8 dva dni nic..tak sme isli k dr a on ze zapal pluc 😞

iveta143
11. mar 2018

Pri horucke by som urcite nohy nemacala. Ja vzdy davam na to solmucol sirup je na horne a dolne dychacie cesty.moze sa brat aj dlhodobo. fenistil kvapky na odpuchnutie sliznice max.7 dni. Morsku vodu do nosa a sprej nasivin. Nurofen davam uz aj pri teplote 37,5 kvoli tomu aby sa lepsie dietatko citilo, kedze moje sa pri teplote stazuje aj na bolesti noziciek. Celkovo posobi nevladne.Dospeleho cloveka boli hlava, tak vezme paralen. Tak preco by sa malo dieta trapit.

daniela_c
12. mar 2018

sinupret

lilu74
autor
12. mar 2018

Ked si macal nohy teplotu nemal .pojdeme lekarke sa ukazat radsej.dakujem vam🤗

lilu74
autor
19. mar 2018

Kvapky mu ten hlien po 1dni rozpustili a teploty hned ustupili ani sme k doktorke nemuseli ist.rada som😉

andy241
22. mar 2018

Jednoznacne Libenar 🙂 po kvapnuti 10 mins pockat a potom povysavat 🙂