Vitamíny Bion 3. Sú vhodné v treťom trimestri?

golemocka
12. feb 2007

Ahojte, svagrina mi poradila, ze Bion 3 su lepsie vitaminy pre treti trimester ako Calibrum MAMI. Mate s tym niekto nejake skusenosti? Doktorky som sa este nepytala, idem az o tyzden, a dosli mi calibrum, tak som si kupila Bion 3. Myslite, ze su lepsie? Dik

deniseee
12. feb 2007

Ahoj, ja som uzivala BION 3, ale len cca dva tyzdne, a zapekali ma tak, ze za tie dva tyzdne som bola na velkej raz, potom som ich fakt rychle vysadila, a boli mi aj dost tazke na zaludok, takze mne nevyhovovali. Ja by som sa na tvojom mieste opytala najprv lekarky. A neboj, ak tyzden budes bez vitaminov, nic sa nestane, babo porastie veselo dalej, ved nase mamicky taketo preparaty nemali, a ludstvo nevyhynulo 😉 😀

yesno22
12. feb 2007

golemocka, neviem odkial na to prisla tvoja svagrina...vitaminy, ktore su urcene pre dospelych obsahuju niektore zlozky v takom mnozstve, ze babatkam v brusku mozu skor uskodit ako pomoct...tyka sa to hlavne vitaminov A D E a K...na tvojom mieste by som si radsej nedala ziadne... 😉

golemocka
autor
12. feb 2007

no v navode pisu ze su vhodne aj pre tehotne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre