• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako a čím čistíte vy očičká bábätka?

@kamiletka
ahooj chem sa opytat k tej borovej vode dnes som si ju dala kupit je na nej daco ze 3% ale napisane tam je tiez ze sa nemoze pouzivat na sliznice tak som z toho mimo a ze pre deti starsie ako 10 rokov..je ich nejak viacej druhov? :confused:
17. jan 2012 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika77
@siouxsie
@kamiletka
ahooj chem sa opytat k tej borovej vode dnes som si ju dala kupit je na nej daco ze 3% ale napisane tam je tiez ze sa nemoze pouzivat na sliznice tak som z toho mimo a ze pre deti starsie ako 10 rokov..je ich nejak viacej druhov? :confused:
17. jan 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie je viac druhov, nemusis mat obavy, ja som tak cistila ocka, aj dcere aj synovi, a ked to stale neustupovalo, tak sme nasadili mast optalmo framykoin, a ten pouzivas 3 krat denne, po dobu 5 dni- v pripade ked je hnis, ak nie je hnis tak staci kvapkat s kvapkami optalmo septonex, asi 2 krat denne, , potom to malemu preslo ,tak verim ze aj tvojim detom to pomoze,,,
pa
20. jan 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamiletka ahoj, tiez som pocula o tej borovej vode, ale je tam , ze sa nesmie pouzivat pre deti do 10 rokov. alebo je nejaka pre novorodencov?
30. mar 2015 o 14:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika77 ahoj, ta borova voda zabrala na ocicka? ja som kupila, ale citam, ze je az od 10rokov pre deti. tak som teraz zufala, ci to mozem pouzit.
2. apr 2015 o 18:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok