Ako a čím čistíte vy očičká bábätka?

monika77
6. mar 2009

Ako a čím čistíte vy očičká mimča? Ja používam každé ráno oftalmoseptonex, kvapkám 2-3 kvapky, ale malému sa stále zlepujú očká a karpavia. Doktorka mi odporučila ísť očnému na čistenie očných kanálikov ale ja mám z toho hrozný strach, keď som počula ako sa to robí.
Máte s tým niekto skúsenosť?

lucka127
17. jan 2012

@kamiletka
ahooj chem sa opytat k tej borovej vode dnes som si ju dala kupit je na nej daco ze 3% ale napisane tam je tiez ze sa nemoze pouzivat na sliznice tak som z toho mimo a ze pre deti starsie ako 10 rokov..je ich nejak viacej druhov? 😕

lucka127
17. jan 2012

@monika77
@siouxsie
@kamiletka
ahooj chem sa opytat k tej borovej vode dnes som si ju dala kupit je na nej daco ze 3% ale napisane tam je tiez ze sa nemoze pouzivat na sliznice tak som z toho mimo a ze pre deti starsie ako 10 rokov..je ich nejak viacej druhov? 😕

kamiletka
19. jan 2012

nie, nie je viac druhov, nemusis mat obavy, ja som tak cistila ocka, aj dcere aj synovi, a ked to stale neustupovalo, tak sme nasadili mast optalmo framykoin, a ten pouzivas 3 krat denne, po dobu 5 dni- v pripade ked je hnis, ak nie je hnis tak staci kvapkat s kvapkami optalmo septonex, asi 2 krat denne, , potom to malemu preslo ,tak verim ze aj tvojim detom to pomoze,,,
pa

alyca
30. mar 2015

@kamiletka ahoj, tiez som pocula o tej borovej vode, ale je tam , ze sa nesmie pouzivat pre deti do 10 rokov. alebo je nejaka pre novorodencov?

alyca
2. apr 2015

@monika77 ahoj, ta borova voda zabrala na ocicka? ja som kupila, ale citam, ze je az od 10rokov pre deti. tak som teraz zufala, ci to mozem pouzit.