Akú kozmetiku potrebujem pre čerstvé miminko?

mrskalesana
15. feb 2009

Prosím o radu skúsených, čo všetko potrebujem pre čerstvé miminko. V drogériách je toho hrozne veľa, no Johnsons alebo Nivea sa mi zdá trocha prehnané, pre takú čerstvú kožičku. V lekárni toho je tiež vela, myslím, že Bumchen alebo tak nejak a hociaké iné...

Neviem, tak mi prosím poraďte čo je overené 🙂.

pe
29. máj 2015

u nas sa minimum kozmetiky pouziva, od narodenia som detom davala ako prevenciu pred zapareninami kremik Bepanthen a na ten si nedame dopustit, este aj teraz mavaju cervene ritosky a uz si ho pytaju aj sami, vedia ze im ulavi a pomoze, na tvaricku zase pouzivame v lete nejaky dobry krem s ochrannym faktorom a v zime nejaky co chrani plet pred mrazom, vzdy najdem dake dobre v akcii 🙂 na suche miesta sa mi tiez osvedcil Bepanthen a ten mam doma vzdy kupeny...

lalanka
2. jún 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

baby poradte mi tie co ste objednavali pre deticky weledu co vsetko ste objednali a z akej stranky alebo ste boli priamo v obchode?

zanet63
10. jún 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@lalanka ja som nedavno objednavala z ich stranky tam mas vsetok sortiment co vyrabaju 🙂

lalanka
23. jún 2015
Používateľ lalanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od lalanka.

@zanet63 uz aj my mame vsetko nachystane aj pre babatko a aj ja som si dopriala weledu 🙂

zanet63
30. jún 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@lalanka aj ja weledu som si velmi oblubila je fakt super 🙂

milota164
27. okt 2015

Hlavne dobru masticku na zadocek ,aby bol od zaciatku chraneny a neboli problemy.pre novorodencov a deti do roka je od Bepanthenu Extra mast, ktora chrani ich nedozretu pokozku.Obsahuje olivovy olej na hydrataciu,vitamin B3 ,podporuje regeneraciu pokozky a vytvara vodeodolnu vrstvu takze je pokozka lepsie chranena.

zuska2001
27. okt 2015

my sme mali iba krem na riťku - sudocrem a modrú niveu pre babatka na mastenie tvaričky a telíčka po kupani. Nič viac. Dnes má drobec 7 mesiacov a stále používam iba tieto dve veci. Umývame v čistej vode, žiadny šampon, ani olej, ani mydlo. Zatiaľ ešte žije 😉