Akú kozmetiku používať pre bábätko?

deninka14
28. nov 2006

Ahojte mamuľky, začínam novú tému, lebo si neviem rady akú kozmetiku používať pre bábatko. Ak máte nejaké skúsenosti poradte mi, aby som hneď od začiatku mojmu mimi neuškodila. Ja osobne používam najradšej Nivea, ale ktovie, či aj tá babatkovská je taká dobrá. Alebo stačí aj kozmetika Oli???

leva
3. apr 2007

ja som tiz zacala s johnson kremom na zadocek,ktory som dostala este v tom kufriku v porodnici.hned som ho aj zrusila,ked mal mali snej fliacky na zadocku.odvtedy pouzivam niveu ,ci do kupela,na telo krem alebo sampon.na zadok rybaciu mast a je vsetko ok.

escada17
3. apr 2007

baby, mam takmer 2 r. dievcatko, stale ma silne zapaleny ( doslova ) zahyb pod jednou pazuskou-odkedy pamatam, raz je to lepsie, raz horsie...neviete poradit? Uz si to zacina skrabat...😢

leva
4. apr 2007

escada skus holtovu mast z lekarne.trosku smrdi ale malej pomohla.ona mala take cervene flaky po tele aj v zahybe na nohe ako je koleno zozadu.

escada17
4. apr 2007

ok, dakujem velmi- ja som v USA, ale nakazem rodine, nech mi prinesu...😉dakujem este raz- je volnopredajna?

leva
4. apr 2007

ano predaju ju bez problemov.je v takej tube ktora vyraba aj rybaciu mast na zadocek,neviem ci poznas,ale moze bit aj od ineho vyrobcu.natieraj castejsie v tenkej vrstve.dufam ze pomoze.

jita2
4. apr 2007

escada17
mě rybí mast nepomohla vůbec na tatovou zapálenou kůži, mě pomohl jedině pythiol, je to jedinečná mast...

escada17
4. apr 2007

jita2- co je to pythiol...? Nazov mi je znamy, ale uz som dlho vonku-neviem presne...moja malicka ma aj take uska stale, denne jej natieram, ale nic nepomohlo ( myslim za uskami )- su cervene a supu sa az do ziveho. neviem preco, z coho, lebo inak ma ukazkovu pokozku.

aaandrejka
4. apr 2007

jeej, pythiol, presne!!! to si pamatam este z cias svojho detstva, som rada, ze ho este vyrabaju, escada, urcite si ho zaobstaraj ;0 nevonie sice prijemne, ale rozhodne pomoze🙂

escada17
4. apr 2007

no to si veru pamatam, ze v suvislosti s vonou 😉 aj take vtipy pamatam, ze ked niekoho boli divne citit, tak vraveli, ze ma pythiol asi, tak to bude ono...dakujeeem

leva
5. apr 2007

ja som nepisala ze ma dat na to rybaciu mast ale holtovu mast a ze to je v rovnakom baleni.holtova mast ma antisepticky a antimykoticky ucinok co pomaha na taketo problemovejsie miesta.ano aj o pitiole som pocula ze pomaha na sparene miesta.ja som dostala radu od sestricky v porodnici ked som porodila syna povedala som ze mam doma 5 rocnu dceru a co ma za problem a ona mi poradila holtovu mast.hned ako sme jej to zacali davat sme spozorovali zlepsenie po case to uplne zmizlo.predtym sme skusali rozne maste od lekara zarabane.kamoska si tuto holtovku davala aj ked mala zapalenu vyrazku.ona posobi vlastne protizapalovo.

danu
3. dec 2009

jankaxxx • 1d • Dnes o 14:10
š ahoj 😀 potrebovala by som poradit co sa tyka detskej kozmetiky,lebo nemam s tym ziadne skusenosti a kazdy doktor hovori ine,uz ma z toho porazi...a najlepsie mi poradia asi mamicky...moj malinky ma dost citlivu pokozku a sem tam sa mu vyhodia aj vyrazky take male cervene suche,ale ja sa bojim ze dostane ekzem lebo ked ja som bola dieta tak som ho mala a este v podstate mi aj teraz sem tam vide...pouzivala som johnsons kozmetiku ale uz som aj prestala lebo zevraj nie je dobra a drazdi pokozku a teraz mi doktora dala tel.mlieko ktore mam pouzivat kym mu nezmiznu vyrazky ale neviem co potom....prosim poradte mi v com ho kupat,aky samopon a tel.mlieko alebo kremy pouzivat....dopredu za vsetky rady dakujem!!!! 😉

nikollette • 1d • Dnes o 14:13
Janka, takáto téma tu už je.. a nie jedna...
skús pozrieť v sekcii výbava 😉

jankaxxx • 1d • Dnes o 14:17
aha pozrela som zopar stran ale necitala som 3000 temtak som ju vytvorila lebo som nenasla nic take 😀

wali • 2d • Dnes o 14:22
janka, ked ma maly citlivu kozu s nabehom na exzem, sla by som do nejakej kozmetiky na to urcenej - napr. od biodermy Atoderm - to maju aj tel. mlieka, aj kremik na tvaricku. a urcite ti tu maminy poradia aj ine podobne kozmetiky. treba to asi len vyskusat, lebo jednemu moze robit dobre, inemu zle

hanka333
19. nov 2010

utierky a mydla od www.mh-hygiena.sk
velmi dobre a lacne a vsetko ti poslu zadarmo

lencika
24. jún 2013

ja som bola velmi spokojna a bola som s kremikom bepanthen pouzivala som ho skoro na vsetko ci sucha pokozka ci zapareniny a ani cena nie je zla

nelounek
26. jún 2013

Milé maminky, jestliže máte zájem o čistě přírodní kosmetiku pro miminka a ekologickou drogerii netestovanou na zvířátkách 🙂 a za výborné ceny, pište si o info na ajaprochazkova@seznam.cz.

yourlife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petula8
11. júl 2013

ja používam klorane,

milota164
11. aug 2015

Na zadocek je pre najmensie deti Extra mast od Bepanthenu, obsahuje vitamin B3 , ktory pomáha, aby agresivna stolica nesposobila na jemnu pokozku a olivovy olej, ktory hydratuje.

petra_maminka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klaudika221
24. nov 2015
Používateľ klaudika221 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudika221.

Ahojte, prosím Vás aká kozmetika taká voľne dostateľná v drogérke je podľa vás naj? Nie som veľmi z tých čo radi skúšajú, tak radšej chcem počuť názor. ďakujem

evittam
24. nov 2015

@klaudika221 Ahoj, na umývanie stačí čistá voda a detské mydlo - napr.Buppi - ja s ním stále umývam aj staršieho syna a mladšiu dcérku raz za čas natriem obyčajným modrým "komunistickým" Aviril olejom (t.j. možno raz za mesiac), to je všetko. 😉

klaudika221
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zdenka2244
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuska2001
27. nov 2015

my používame len baby nivea a sudocrem.

zuzanaete
27. nov 2015

@klaudika221 my sme si tiez vystacili s cistou vodou a detskym mydlom. Pokial nie je zdravotny dovod pouzivat nejaky krem, tak nevidim dovod. Jedine na cesty sme mali tesco vlhcene obrusky bez vone a chemie. Velmi odporucam.

cubanka
27. nov 2015

Ziadnu

evittam
27. nov 2015

@klaudika221 Samozrejme, že to stačí. Za to, že tvoje kamošky majú nakúpené kopy kozmetiky neznamená, že je to dobré - zbytočne vyhodené peniaze.....A na čo zaťažovať detskú pokožku všelijakými sajrajtmi.....Si myslíš, že keď je na niečom napísené "detské" tak je to super a bez chémie?! Teda česť výnimkám a značkám....