Akú používate kozmetiku pre novorodeniatka?

maca5
30. júl 2007

Kocky,
aku pouzivate kozmetiku pre novorodeniatka, pripadne ake mate skusenosti s tou ktorou znackou? Vopred dakujem za Vase reakcie.

katarinas
1. aug 2007

Pripajam aj moju skusenost. Od narodenia pouzivam kozmetiku SebaMed, prijemne vonia a je naozaj jemna. Mydlo je super, neostava po nom na vani ten protivny mydlovy povlak. Teraz uz na vlasky pouzivame sampon a este sa mi nestalo, ze by mala plakala, ked jej prskne do ocka... 😔
Na prdelku sa mi osvedcila Jecorisova rybacia mast... ale to vacsie balenie v modrej tube (povodne bola biela) 😉

isabela1
1. aug 2007

ja zijem v uk a mne zase povedali, ze malym babatkam sa nemaju natierat detskymi olejcekmi lebo obsahuju minerali.. ze najlepsie je olivovy olej. po nom ma maly velmi jemnu pokozku.

ivush
2. aug 2007

Aj ja súhlasím s najnovšou teóriou, že bábätká potrebujú čo najmenej kozmetiky...ale pri kúpaní sa mi zdá celkom fajn umyť aspoň zadoček a záhyby nejakým mydielkom...A taktiež po kúpaní - je dobré dať bábätku masáž telíčka a to tiež nie je ono robiť na sucho... 😅

natalien
2. aug 2007

Já používám stejně jako Katarinas taky SebaMed. Taky mi hezky voní a malá nemá na tělíčku ani pupínek. Na obličejíček jsem zvolila pleťový krém od Weledy a zrovna dnes jsem koukala v drog. že už mají i od SebaMedu 😉

coxa
2. aug 2007

Tak my jsme bohužel vyjímka, SebaMed nám vůbec nesedí, prcek po něm má drsnou kůžičku a jako kdyby krupičku, takže koupeme v oleji od Linolly nebo jak se to píše a pak mažeme heřmánkovým mlíčkem od Bubchenu.

zdenka26
26. nov 2007

Ahoky ,ja používám jen kosmetiku bubchen a jsem nad míru spokojena.Krásně voní a Petřík ji snáší dobře.Navíc si myslím že není drahá.Ale každý si musí vyzkoušet co mu bude sedět,každé miminko je jiné.

zdenka26
26. nov 2007

Ahojky,já používám jen kosmetiku bubchen a jsem nad míru spokojená.Krásně voní a není drahá.Ale každý si to musí vyzkoušet protože každé miminko je jiné.

idi
26. nov 2007

Ahoj,
my pouzivame Sebamed na myti a na mazani nam doktor predepsal Leniens mast.Je delana primo pro miminka a je i do mraziveho pocasi. Na zadecek nam napsal masticku s rybim olejem.

chechta
27. nov 2007

Ahojte,
jápoužívám Hádka -baby heřmánkovou řadu - olej do koupele a krém. Mýdlo jsem měla od sebamed, ale měli sme nějakou dermatitidu tam nám doktorka doporučila mýdlo oilátum(nebo tak nějak). Na kosmetiku od Hádka nedám dopustit - je to čistě přírodní a prcek má krásnou kůžičku. Na zadeček používám rybylku.

dygab
27. nov 2007

Ahoj, pouze pro informaci, nikdy jsem nemeli zadny problem s kuzi - ani opruzeninka, ani potnicka v tech vederech nic. Od zacatku pouzivam olivovy olej z lekarny, myju v olejickove koupeli Babylove z DM, sampon taktez. Mydlo poizivam pouze na prdelkua predynku. Na zadecek Rybilku, a kdyz vidim nejakou odreninku z plen, tak namazu preventivne Bepanthenem.

iza
27. nov 2007

Ahoj holky, já dávala ze začátku jen olivový olej a zydeček omývala Weledou, mazala Rybilkou a Bepanthenem. Teď už myju na střídačku zbytkem Weledy a tekutým mýdlem od SebaMedu(od nich mám i masážní olejíček) a krémy mám od Weledy, zadeček Bepanthen. Jo a občas mu dáme Johnson´s Baby koupel zvláčňující

renuska1
27. nov 2007

ahojte ja pouzivam vylucne na umyvanie detske mydielko, niekedy Johnson Baby kupel ale na mastenie telove mliecko vylučne pre babatka - Babylove z DM a to je naozaj super

natalien
27. nov 2007

Ahojky, tak se mi dnes dostala inhalační koupel) (na rýmu a horní cesty dýchací od LANDERu a musím říct, že paráda, jinak používáme SebaMed a Weledu.

brnda
27. nov 2007

ahoj mi použivame bubchen,ale malimu se udelal ekzem na rukach a na zadech,tak chci zkusit asi sebamed

zusma
27. nov 2007

Ahoj, my zatím vyzkoušeli Sebamed a Oriflame a dobrý. Zadeček mažeme bud sebamedem anebo rybilkou a zatím taky ok 🙂

katka76
28. nov 2007

ahoj tak my pouzivame cely rad kozmetiky babylove z DM a nemali sme ziadne reakcie, na prdelku som raz davala sudocrem a tiez fajn, no z johnson sa na ritke vysypala

lenkakr
28. nov 2007

ahoj my používáme oriflaime a na zadeček jenom bepanthen. a natírám ho slunečnicovým olejem z lékárny

dddeni
28. nov 2007

my používame krém na tvár NIVEA - je super, kúpeľ od Babylove, olejček od Oriflame. Dostali sme rôzne druhy kozmetiky, preto taký MIX 😀 . Inak naša mala zo začiatku seboreu - tak sme nedávali žiadnu kozmetiku - mali sme len olejček do kúpeľa Oilatum. Zatiaľ znesie všetko. Ale dostali sme kozmetiku zn.Altermed - zatiaľ sme neskúsili. Nemáte s tým niekto skúsenosti? Ak áno, prosím napíšte. Čítala som, že je to bez mydla a farbív.Určite to bude dobré. 🙂

clea1
28. nov 2007

ahojte, ja používam celý kozmetický rad od Bubchen a som nad mieru spokojná, nemá žiadnú reakciu. kožička je krásna čistunká. akurát na zadoček proti zapareninám používam Niveu

terezkaaa
28. nov 2007

My máme úplně všechno od nivei a spokojenost největší!I maminka má nejoblíbenější niveu 🙂 Naposledy jsem ted koupila čístící nosní spray s mořskou vodou a preventivně mu to každý den stříkám a je fakt, že jako jedinému z rodiny se mu rýma vyhla obloukem 🙂

azifca
1. dec 2007

My používáme na zadeček mýdlo Sebamed, i přísadu do koupele Sebamed. Tělíčko natíráme po koupání normálním potravinovým olivovým olejem. Když jdeme ven, tak obličej mažeme Nivea krémem proti mrazu. A mastičku na zadeček - Penaten, prodává se v Německu, udělá na zadečku film a stolice se na kůži nedostane, ten je fakt úžasnej.

renika
1. dec 2007

My používame kozmetiku Klorane. Sme veľmi spokojní 🙂

jana.1
2. dec 2007

teplou (dřív převařenou) vodu v misce na přebalovacím pultu, na celé tělíčko (vč. suchých míst) olivový olej, na zadeček bepanthen, rybilku. Ven do zimy bílou vazelínu a od dr. máme vzorek nějakého sudocremu. koupeme ve vodě (dřív rovněž převařené). To stačí. vlhčené ubrousky mám na cesty. doma omývám vodou v misce vatovými tampónky. na novoroz. akné či co to bylo (uhříčky na obličeji) nám dr. předepsala nějakou trochu smradlavou mast kávovošedé barvy - rychle pomohla (omývání převařenou vodou a černým čajem nepomáhalo). Ještě mám mastičku calcim panthtenicum, ale nepoužila jsem.
Tohle bohatě stačí, ve vedrech jsme měli ojediněle malou opruzeninku, jinak OK. V mrazu pozor na obsah vody v krému - nemá tam být a na koupání netřeba mýdlové složky a parfémy.. může pěkně podráždit kůžičku zvyklou na plodovou vodu.. někt. miminka reakci nemají, jiná jo.. neriskovala bych. miminko je čisté, nehraje si venku v louži 😉 😀

bielanevesta
2. dec 2007

Ahoj, my používame kozmetiku NIVEA už od príchodu z porodnice 😉 🙂

pietra
2. dec 2007

jana.1 - preco si vodu na kupkanie prevarala? Kvoli tvrdosti vody, chloru alebo z ineho dovodu?

my na kupkanie pouzivame Bubchen, aj telove mliecko tej istej znacky. Na tvaricku mam Niveu do zleho pocasia. Ked mala Kika asi mesiac,mala suchsiu pokozku na lickach. Dokina nam na to predpisala mast s kyselinou mliecnou a super to zabralo. Na zadocek klasika rybaciu masticku. Teda tu pouzivam doma, na cesty mam od Babylove krem na zadocek, lebo ma take malinke prakticke balenie.

dlinduska
2. dec 2007

ahojky my mame osvedcenou znacku sebamed a nedam dopustit na cisty olivovy olej (koupi se v lekarne) to je pro mimca nejsetrnejsi.

tinka10
2. dec 2007

Ahojte mi používame už od narodenia až do teraz na telíčko excipial lipolotio je výborný a do kúpela oilatum,dokonca sa dajú u lekárky predpísať na recept a potom to víde lacnejšie a na riťku sudokrem.

bihan
2. dec 2007

Tiež používame iba Niveu a absolútna spokojnosť 😉

romana27
2. dec 2007

Nivea od začátku

gabca1
2. dec 2007

My měli Sebamed je fajn, ale dost drahej. Teď máme také Niveu a super.