Aký antiperspirant používať aby som sa nepotila?

anawinka
3. mar 2008

Aký používate antiperspirant?sprej alebo tuhý? aby neboli mapy na oblečení od potu ☹ ja som skúšala už všelijaké a stále som nenašla ten pravý.

angelik
28. okt 2009

jo, a som zabudla, skvrny na obleceni neregistrujem 🙂

babula90
28. okt 2009

v zime sa moc nepotim, ale v lete vyskusam tie prirodne, vdaka za tipy 😉

dahlia23
28. okt 2009

ja mám ten od púder od nobilis už asi 3/4 roka a som spokojná. škvrny na oblečení nezanecháva, ani na tmavom, ani na bledom. vôňa je taká neutrálna a nanášam ho tak, že ši z neho naprášim na prsty rúk a tak si to nanesiem do podpazušia.
alverde sprej som mala tiež, tú šalviu s limetkou, krásne voňala, lenže mňa štípala, keďže obsahuje alkohol

babula90
28. okt 2009

dahlia a pouzivas ho preto, lebo je ucinny alebo kvoli tomu, ze je prirodny? Moja sestra sa velmi poti, by som jej ho kupila, da sa obj. len cez net?

renatkas
29. okt 2009

Ahojte,

ja pouzivam gulickove Fa - jogurtove s aloe vera (bledozeleny vrchnacik). Po 12 rocnych skusenostiach intenzivneho pouzivania sa mi tento zda byt najlepsi, tuhe uz nepouzivam vobec, zanechavaju stopy a po uschnuti je to vidno pod pazuchou. Tento moj dlhsie schne, ale nadherne voni, vydrzi cely den a nezanechava take viditelne stopy.

lennis
29. okt 2009

byla tady diskuse o Dricloru, tak jsem do něj šla a je to první přípravek, po kterým se fakt nepotím, mám s tím opravdu problémy, sice je to asi hodně chemický, ale používám to 1-2x za 14dní a funfuje!

sysulienka
29. okt 2009

Ahojte! Viete mi poradiť? môj priateľ sa dosť potí, nechcem mu to povedat že mi to vadí, lebo ho moc milujem, ale rozmýšlam, že mu kúpim na jeho narodeniny nejaký dobrý antiperspirant, len neviem ktorý....je to podla vás dobrý nápad? díky 😉

sweatheart
29. okt 2009

podľa mňa by si mu to mala aj nejako označit.... ale inak je to dobry nápad...ale mohla by si mu kupim s parfemom alebo sprchovacim s dobrou vonou....iste sa bude tešiť, len treba uhadnut prijemnu vona a uz aj to je. 🙂

kisska
29. okt 2009

sysulienka - jasne ze je, a ked mu kupis celu dobru sadu a potom mu ukazes, co s tebou robi, ked je taky krasny vonavy... neboj urcite zaberie 😉 Moj drahy si vzdy dava zalezat, aby sa jeho nova vona pacila aj mne... a ked za nim chodim a onuchavam ho, tak sa neovonany ani nepohne 😉 😀

helly58
29. okt 2009

sysulienka! aj ja mám taky isty problém 😖 Je veľmi neprijemny... rozmyšlala nad tym že kupim nejaky antiperspirant ale nie je to trapne?

lennis
29. okt 2009

Holky, kupte celou sadu, já manžu naučila toto používat, jakožto intimní hygienu a jakožto se pravidelně holit v podpaží i na tváři 😀 ,kosmetiku mu kupuju pravidelně, už jsem objednala jako dárek k Vánocům další.
Pokud je vám trapný mu to říkat na rovinu, tak ho vzít na nákup do supermarketu a zastavit se u voňavek či antiperspirantů, jak dámských, tak pánských a očuchávat a nadhodit, jéé to hezky voní, ta by ti šla....nebo něco podobnýho, nebo když projde voňavej chlap, tak začuchat po vůni a říci, ta vůně moc hezky voní (pozor-nezmiňovat "ten pěknej chlap sexy voněl 😀 "- není vhodné pro žárlivce), takže nejdřív zkuste naznačovat - čím častějc, tím lépe...pokud ale chlap "neumí číst mezi řádky" a nepochopí (může to trvat i déle), tak koupit pořádnej antiperspirant a dát mu to do ruky a ukázat, jak moc je to pro ženskou příjemný, když chlap voní nebo i pro chlapa, že je to příjemný....některým chlapům to trvá dýl 😉

filomen
29. okt 2009

Nie je to trapne, ja pravidelne kupujem priatelovi antiperspirant...ved je to spotrebny material 🙂) Uz pred nami tu rozoberali tuto temu a viackrat tu odznelo odl spice...tak skus!!!

joh
29. okt 2009

Fireman je najnovsi!

sweatheart
29. okt 2009

a pre mojho muza aj najlepsi 😀

helly58
29. okt 2009

Aky Fireman? aj ja mám rada firemani 😝 😝 ale nechcem zmeniť priateľa 😉

sweatheart
29. okt 2009

akyyy?!?!?!?!..... no ved old spice fireman.... najnovsia a podla mna doteraz aj najlepsia vona od old spice.

katrin21
29. okt 2009

baby, ja pouzivam NIvera Fresh, ale teraz som vyskusala nové take tie v spreji( lebo raz na sluzobke sa tym kolegyna navonala aja ze co ma za parfem a ona ze to je deo 😅 , a fakt je naderne aj moj si chvali) a co je podstatne, naozaj sa potim menej ako s gulickou !! akurat ze nevydrzi tolko co gulicka, myslim tym, ze skor sa minie, ale efekt nepotenia je kupodivu dlhsi! je to tusim Laboatoar Garnier - je ich viac, ale tento je taky do modro tyrkisova je na nom Invisible - cize nezanechava ani stopy. je fakt skvely, vyskusajte 🙂))

katrin21
29. okt 2009

teda.. obal je biely lae su farebne odlisene a tento je do modra a jediny Invisible.. stoji asi 2,5€ 😉

titkovamiriam
29. okt 2009

my sme doma nivea vo vsetkom tak aj v tomto 😀 ako ja tak vsetci moji chlapi 😀 😀

molly28
26. jún 2010

..baby 100% odporúčam - GARNIER MINERAL.....ja som mala neskutočné problémy s potením...na všeeetkom všeeetulinkom mi ostavali flaky...nemala som nikdy páchnucí pot, ale veelmi som sa potila....vyskúšala som všeetky možné i nemožné prípravky, deooranty , guličky , lieky, homeopatika a nič..ale toto je super..takže moja jednoznačná odpoved je GULIČKA GARNIER MINERAL..a už som to odporučila dvom kočkam, ktorý máli takýto problém a taktiež su neskutočne spokojné..je to užasný pocit obliecť si sýtočervené tričko s dlhým rukávom a nemať pod pazuchami ani fliačik..mne sa to podarilo dosiahnuť po 15 rokoch :D :D :D

aero
27. jún 2010

aj ja som sa neskutočne potila a minulé leto som si kúpila
tú guličku garnier a môžem len potvdiť to čo píše molly - je to pravda 🙂
perfektná vec 😉

emanka
27. jún 2010

tiež súhlasím s molly, guličku garnier používam od minulého leta a je úplne najlepšia!!!! tiež som vyskúšala všetko možné, aj pánske a nič nie je tak dobré, ako garnier. Fakt, neoľutujete, žiadne fľaky, žiadne potenie....

knobloska
27. jún 2010

Driclor, jedině. Jsem naprosto spokojená, žádné fleky pod rukama, první týden jsem používala denně, teď se jednou za 14 dní přemáznu a je to. A už nemusím používat nic jiného.
Manžel koupil Garnier Mineral a je také spokojený.

mambaazhamba
13. júl 2012

Jedine Driclor, už roky a som absolútne spokojná. Problém je, že treba u nás v dedine ho teraz mali dlho vypredaný, našťastie sa dá kúpiť aj na netu. Kúpila som ho na www.driclor.sk a vlastne myslím, že je tam aj o dosť lacnejšie.

smudllinka
25. júl 2012

zkus Everdry, mám to opravdu vyzkoušené a funguje to, je trošku dražší, ale dlouho vydrží. Nic lepšího jsem nikdy nepoužívala 😉

simcab
25. júl 2012

ja taktiež radím jedine driclor - zaberá aj v 38 stupňových horúčavách - potím sa všade, ale tam kde ho použijem nič 😀

marcellka32
5. aug 2012

Kúp si v lekarni Driclor,kremovy antiperspirant.

dominikabartlova
18. aug 2012

@anawinka driclor najdes v lekarni a hlavne si precitaj navod- nepotis sa vobec

onlytiny
9. jún 2014

Ahojte kočky,zaujímavé čítať vaše skúsenosti😉.Ja som vyskúšala asi všetko čo je bežne dostupné v drogériách a s ničím som nebola na 100% spokojná,Tak ako to uvádzajú na obaloch ale zo všetkého najviac mi pomáhajú Dove Maximum protection a Garnier Neo antiperspiračné krémy.Sú jemné k oholenej pokožke a majú v celku obstojnú účinnosť.Skúšala som aj deo kryštál,ktorý sa tu už spomínal,mám z Dmky ale mne vôbec neúčinkoval.

veronicka1901
9. jún 2014

Baby, Excipial Deoforte sa moze pouzivat aj na oholenu pokozku? Ja Driclor absolutne nemozem, hned ako ho nanesiem, ide ma od stipania rozhodit 😒